Zerobank: Ico z wysoką notą. (Airdrop)

Zerobank: Ico z wysoką notą. (Airdrop)

ZeroBank, to globalny system przekazów pieniężnych i wymiany oparty na blockchain, inteligentnych technologiach kontraktowych i gospodarce dzielenia się. Tak najprosciej można strescic w jednym zdaniu ten projekt. Jak sami o sobie piszą „Naszym celem jest pomoc klientom w zakresie transferu pieniędzy i rynków giełdowych w znacznym obniżeniu kosztów usług, z bezpiecznym i sprawdzalnym sposobem dokonywania transakcji na całym świecie.”

  • ZeroBank chcę zakłócic przestarzały model transferu i wymiany pieniędzy scentralizowany wokół systemów bankowych. W swoim whitepaper dostrzegają oni poważny problem, jakim jest koszt usług przelewów transgranicznych, wynosi na ogół około 5% do 10% wartości transakcji. Wśród dostawców usług przekazów pieniężnych (RSP) banki nadal naliczają najwyższy koszt. Średnio 10,44%,średnio okresowe cele na poziomie 6,24%. Natomiast urzędy pocztowe na poziomie 6,64%.
  • ZeroBank planuje wykorzystać moc blockchain do tworzenia tokenów „ZeroBank” działających jako instrumenty zabezpieczenia przelewów i konwersji. , ZeroBank wykorzystuje tzw ” żetony barteru pieniężnego” jako środka przenoszenia wartości z jednego miejsca / jednej waluty do drugiej, osiągając przy tym najniższe negocjowalne koszty dla użytkowników

 

Na powyższym zdjęciu widzimy najważniejsze osoby w zespole. Już na samym starcie otrzymuje bardzo wysokie oceny. Serwis IcoHolder, który zajmuje sie analizami, recenzjami i ocenami projektów ICO przyznał mu średnią note 4.2. Wyższą niż zdecydowana większość startujących przedsięwzięć.

 

 

Zespół Zerobanku jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Praktycznie na każdym portalu regularnie pokazują co się dzieje, nad czym pracują ,czy też gdzie się pojawili. A ponieważ nie jest, to projekt widmo, więc ludzie go tworzący pojawiają się na wydarzeniach czy konferencjach poświęconych kryptowalutom i blockchainowi.

Jednym z takich wydarzeń była konfrencja Blockchain Summit London 2018. Z niej też pochodzi poniższe zdjęcie.

 

 

Za polecanie, rejestracje, wykonanie zadań czy dołączenie do telegramu otrzymujemy coiny z free.  Mają pojawić się kolejne opcje zdobycia darmowych monet.

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/zerobank-ico-z-wysoka-nota-airdrop/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81133

Dzisiejsze Wizyty: 146

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij