Millionarie X500

poleca epasywny
 

11-teammx500

Jednorazowy wkład 50$ – a możesz otrzymać 500$ cyklicznie

Millionarie X500 jest to projekt który  zarejestrowany jest od 19-go stycznia 2010r. Działalność internetową natomiast rozpoczął 1 maja 2011 roku. Założycielem MX500 jest  James Lee Valentine i od tego czasu jego programy dają zarabiać tysiącom ludzi w ponad 200 krajach na całym świecie. James Lee Valentine jest osobą dobrze  znaną również poprzez  swoje książki, a napisał ich ponad 60. Oparte są one na jego  własnej unikalnej inspiracji rozwoju, motywacji i doświadczeniu w marketingu.

MX500 jest tak naprawdę dla tych wszystkich którzy chcą coś osiągnąć w życiu, potrzebują motywacji do działania oraz dążą do spełnienia i realizacji swoich marzeń.

Jego największym atutem jest to że wpłacasz tylko raz 50$ i masz dożywotnią licencje na zarabianie nieograniczonej ilości  500$.

Poprzez to że pracujemy w zespole i wspólnie się wspieramy, to każdy z Nas ma dużą szansę na wyjście z najwyższej matrycy MX9 o wartości 9 tys. dolarów.

 

Strona MX jest dostępna w kilku językach. Produktem na tej platformie są pakiety szkoleń, e-booków z zakresu motywacji, marketingu, rozwijania własnej osobowości. To potężna dawka wiedzy a wiedza jak wiadomo  dużo kosztuje.  Przez 50 tygodni będziemy dostawać na maila szkolenia video Jamesa Valentina. Jedno szkolenie na tydzień.

Poniżej bardzo dobre video które nagrał Sławek Kruczek, wyjaśniające platformę oraz matryce MX

 

 

UWAGA!  Jeżeli jesteś zainteresowany/na cyklicznym zarabianiem 500$ w MX500 to zapraszam do KONTAKTU – KLIKNIJ!  lub podaj swój e-mail TU. Nie podaję bezpośredniego linku do rejestracji ponieważ teraz pomagam swoim partnerom w wyjściu z matrycy. Pracujemy zespołowo. Mamy mocną grupę wsparcia. Każdy ma wgląd do graficznej matrycy którą wspólnie budujemy.

 

matryczkaaaaaaa

 

125-mx500-poland


Regulamin współpracy z naszą grupą jest bardzo prosty.

1. Osoba która dołącza do Naszej drużyny przyprowadza minimalnie 1 osobę od razu. To samo tyczy się osób niżej w strukturze.
Sprawi to, że będziemy się cały czas napędzać oraz unikniemy spowalniających nas słupów oraz kont duchów którzy czekają tylko na zamknięcie matrycy przez grupę.
2.Są stworzone odpowiednie działy do zadawania pytań, przywitania się

 

Aby wziąć udział w MX500 należy jednorazowo opłacić kwotę 50 dolarów tzw. „UPGRADE 50$ „. W tej cenie dostajemy również ekskluzywne produkty cyfrowe Jamesa Valentina  o których pisałem wyżej..

Zaczynamy od matrycy MX500-Ekspress. Poniższy slajd pokazuje nam matrycę 2×2 którą przechodzimy tylko raz. Gdy zaprosimy osobę – otrzymamy 10$ bonusu. Zapraszając więcej osób niż dwie, każda kolejna spada niżej i buduje strukturę Tobie i osobie z pierwszego poziomu. Wszyscy Twoi poleceni przypisani są do Ciebie na stałe i podążają w kolejnych matrycach.

mx500 matrix 2x2

Podsumowanie matrycy MX500-Ekspress:

2 członków na pierwszym poziomie

plus…

4 członków na drugim poziomie

równe..

 6 osób w matrycy

CYKL = 200 USD ( w tej matrycy ich nie wypłacimy) za które mamy automatyczne wejście do podstawowej matrycy MX500
+ 10 $ za każdego członka którego zasponsorowałeś/aś.

Po zamknięciu matrycy MX500 Express przechodzimy automatycznie do podstawowej matrycy MX500. Ta matryca to również matrix 2×2

Podsumowanie matrycy MX500:

CYKL = 500 USD (możesz wypłacić) plus powstaje nowa Twoja matryca 2×2
Zamknięcie matrycy daje nam wynagrodzenie 500 dolarów oraz automatycznie nową taką samą matryce 2×2 czyli możemy wielokrotnie przechodzić cały cykl i zawsze dostajemy na końcu 500 dolarów i tak na okrągło bez żadnych ograniczeń. Czyli co jakiś czas cieszymy się wynagrodzeniem 500$.

 Następnie z  zarobionych 500 dolarów wchodzimy do kolejnej wyższej matrycy pod nazwą MX9-Express. Tą matryce przechodzimy  tylko jeden raz. To jest również matrix 2×2. Za każdą osobę poleconą dostajemy bonus 100$.

Podsumowanie matrycy MX9-Express:

CYKL = 1500 USD (możesz wypłacić) za który mamy automatyczne wejście do programu MX9.

Zamknięcie tej matrycy daje nam automatycznie wejście do programu MX9 najbardziej lukratywnego programu z całej serii MX.  Standardowe wejście do tego programu kosztuje 1500 dolarów. My wchodzimy bez żadnych kosztów.
MX9 to matryca 2x2x2 czyli 14 osób.

mx500 matryca 2x2x2

2 członków na pierwszym poziomie

plus..

4 członków na drugim poziomie

plus..

8 członków na trzecim poziomie

równe…

w sumie 14 osób w matrycy

CYKL = US 9000 dolarów oraz nową matrycę 2x2x2
+ 100 $ za każdą osobę którą zasponsorowałeś
Zamknięcie matrycy daje nam wynagrodzenie 9 tysięcy dolarów i automatycznie nową taka samą matryce tak że możemy wielokrotnie przechodzić ten sam cykl bez żadnych ograniczeń.

Wypłaty możemy robić w każdej chwili jak tylko mamy pieniądze w back-office.  Minimum do wypłaty to 50$. Dzienny limit wypłat 5000$. Prowizja za wypłatę 0%. W związku z tym ze to nasze pieniądze to my decydujemy kiedy wypłacamy, a nie Admin platformy. Czas oczekiwania to 24 godziny ale z reguły trwa to krócej.

Procesory do wpłat i wypłat:

Payza, STP, PM, OkPay

oraz Paypal i Skrill do opłat ręcznych.


4 komentarze

Czarek

14 marca 2016 at 7:51 pm

Rozumiem, że te szkolenia i ebooki nie są w j. polskim?

Wiesław

15 marca 2016 at 6:58 am

Tak Czarku. Są w języku angielskim.
Wiesław ostatnio opublikował…Marketing sieciowy może „robić” każdy! Zarabiać Online – Również!My Profile

Wiesław

1 października 2016 at 11:31 pm

Efekty wspólnej pracy zespołu przychodzą wcześniej lub trochę później. Najważniejsze jednak że są. Poniżej sukces jednej z osób która działa w naszym Teamie.

MXR


Wiesław ostatnio opublikował…LikesXL – Bardzo dobre nowości 22.09.2016My Profile

Wiesław

18 grudnia 2016 at 2:04 am

Zbliża się okres świąteczny a Mikołaj – nie próżnuje. Chyba byłem grzeczny i „puścił” już do mnie prezenty :). Otrzymałem ich kilka a dodatkowo 500 $ z matrycy MX500.
Jak widzicie matryce nie stoją – pracują – a to też praca całego zespołu. Im intensywniej będziemy pracować tym podobne efekty będzie miało coraz więcej osób. Matryce to system typowo „zespołowy” i jeżeli będziemy je promować i aktywnie działać – to może nie od razu, ale z czasem każdy swoje 500$ otrzyma.

MX500

Wiesław ostatnio opublikował…Zadbaj o swoją przyszłość z Questra HoldingsMy Profile

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

POLECANE PRZEZ E-PASYWNYCH

BeerBiz.pro
 

BCC
 

 

lxl

Baner 125x125

O ryzyku

1 BTC = $5688.00 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $307.00 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $57.60 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESIE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

NE BYŁO CIEBIE NA EVENCIE EXP ASSET? – BĘDĄ KOLEJNE

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 184093

Dzisiejsze Wizyty: 89

Użytkownicy Online: 0

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Sprzedaż BitCoinów oraz gdzie płacić BitCoinem w …Polsce

BitCoin leci ciągle do przodu. Na dziś 21.12.2016 r. osiągnął wartość 830 $. Zapowiada się w związku z tym bardzo...

Zamknij