EMGOLDEX

emgold ligosikkkkk

Firma EMGOLDEX, o której w ostatnim czasie coraz głośniej na polskim rynku inwestycyjnym, istnieje już od ponad 3 lat. Ma ona niemiecki rodowód i powstała przy firmie z 10-letnim doświadczeniem w obsłudze inwestorów w złoto na rynkach międzynarodowych. Polecam ją wszystkim, którzy są zainteresowani pewnym biznesem, pozwalającym uzyskać rewelacyjne dochody. Należy również podkreślić fakt, iż Emgoldex daje gwarancję wypłacalności, w związku z czym nie musimy ryzykować i odczuwać związanego z ryzykiem stresu. Emgoldex zajmuje się kupnem oraz sprzedażą sztabek inwestycyjnych złota z certyfikatami jakości na złoto 24 karatowe o czystości 999,9. Jestem w grupie liderów i mam nieustannie na uwadze pomoc dla tych, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w tym projekcie. W miarę możliwości postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania, a tym samym rozwiać wątpliwości, które mogą się pojawić.

W dobie kryzysu gospodarczego, problemów z pracą lub jej braku, stresem, który towarzyszy nam na co dzień czy też niepewną emeryturą szukamy nowych możliwości oraz rozwiązań. Marketing sieciowy i wszelkie z nim związane działania otwierają nam nowe możliwości na osiąganie niebagatelnych zysków. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób zarabiać przez Internet. To od nas zależy kształt i jakość naszej przyszłości, a więc nie czekajmy, tylko weźmy sprawy w swoje ręce.

Nasza Grupa Emgoldex Polska to potencjał zarobkowy na długi czas. Każdy z jej członków jest mocno zaangażowany w działania, mające na celu wspólne dobro. Nasza aktywność przejawia się w organizacji prezentacji stacjonarnych np. w naszym mieście – Białymstoku i okolicach. Jeżeli chcesz do Nas dołączyć, również indywidualnie, to kliknij poniżej, a dołączymy Ciebie do Naszej Grupy Emgoldex Białystok. Zapraszamy oczywiście również osoby z całej Polski do współpracy.

POLSKA GRUPA EMGOLDEX BIAŁYSTOK

Jak kiedyś powiedziała pewna znana osoba (bardzo mi się to określenie spodobało)

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych efektów

wizytowka moja jasna

Kto nie planuje przyszłości, nie chce nic w swoim życiu zmienić to po prostu do niczego nie dojdzie. Dlatego też oprócz projektów w których działam (Forex, Giełda czy też programy podwyższonego ryzyka) buduje także swój biznes z EMGOLDEX. „Przełożenie” jest ogromne. Możemy zarabiać dobre pieniądze na bierzące życie a część wypłat możemy odbierać w złocie i je gromadzić . Wartość złota ciągle idzie w górę, od 2000 roku to ponad 680%. 100% pasywny dochód z inwestycji. Jeśli chcesz skorzystać z takiej propozycji po prostu dołącz do Naszej Grupy i skontaktuj się z moją osobą. Przeprowadzę Ciebie przez cały proces rejestracji, inwestycji, stworzenia własnej strony pod ten biznes oraz tego w jaki sposób możesz zapewnić sobie stały dochód na lata.

Jeżeli jesteś zainteresowany/na prezentacjami stacjonarnymi – to kliknij w poniższy obrazek.

prezentacje EMG Bialystok

Zapoznaj się z kompendium informacji odnośnie firmy – Emgoldex Prezentacja E-Pasywnych

Otrzymasz również podobnego „Startupa”

czyli:

http://wieslawmoroz.emgoldex.com

..jak poniżej

partner emgoldex

Bardzo ważny element to także „SYSTEM PRACY W EMGOLDEX” – KLIKNIJ

EMGOLDEX powstał przy Gold&Silver Phisical Metals KG – ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestorów w złoto na rynkach międzynarodowych. Nie jest Hyipem ani programem podwyższonego ryzyka. Nic nie tracisz a możesz zyskać wiele.

Zapraszam do obejrzenia prezentacji Piotra Nastałka.

Firma EMGOLDEX zarejestrowana jest w Dubaiu.

EMGOLDEX TRADE DMCC
Administrative Office
Unit 2H-05-396, Floor 5,
Building 2, Jewellery & Gemplex,
DMCC, Dubai, UAE
Phone: +441233280653
e-Mail: info@emgoldex.com
Marketing Department
e-Mail: marketing@emgoldex.com
Department of deliveries and arranging storage
e-Mail: lagerung@emgoldex.com

Dlaczego Dubai?

Ponieważ Dubai – to największe centrum handlu złota na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Indii. Miasto importuje średnio 300 ton złota rocznie i jest najszybciej rozwijającym się ośrodkiem handlu złota na świecie. Firma kupuje złoto w bardzo dużych ilościach bezpośrednio od rafinerii przy bardzo dużych upustach w stosunku do ceny rynkowej (podobno nawet rzędu 30-40%).

Dodatkowo specjaliści od marketingu EMGOLDEX wprowadzili w firmie system wynagradzania Partnerów za tzw. „zakupy grupowe”. Sprawiło to że firma zaczęła się rozwijać w niesamowitym tempie. Do tysięcy zadowolonych klientów każdego dnia dołączają nowi. W Polsce EMGOLDEX przechodzi obecnie wielkie „bum”…i dosłowną „gorączkę złota”. To bardzo dobry moment aby skorzystać z dźwigni jaką daje nowość w Naszym kraju.

Program jest dla osób aktywnych ponieważ obowiązkiem jest posiadanie przynajmniej 2 osobiście zaproszonych partnerów. Taka ilość odblokowuje zarabianie po cyklu. Gdy Nasza dwójka ma swoją dwójkę automatycznie jesteśmy wprowadzeni w bonus liderski, który nie ma ograniczeń. A im większa Nasza grupa (ogółem wszystkich ludzi) tym większe naliczenia. Jednak jak wspomniałem powyżej mamy pomoc ze strony aplajnów czyli osób które pomogą w rozmowie, wyjaśnieniu podstawowych zagadnień oraz np. na szkoleniu przedstawią całościowo firmę.

Co robimy i jak zarabiamy w EMGOLDEX

Firma obecnie łączy tradycyjne metody sprzedaży złota przez internet ze sprzedażą w programie Emgoldex w postaci tzw. stołów. W programie płacimy za konkretny produkt jakim jest złoto. Tworzony jest stół-matryca (bord) 15 osobowy. Mamy możliwość wyboru „stołu małego” lub „dużego”.

„Mały stół” – wkład 150 euro

Wejście do „małego stołu” to 150 euro (650zł). Po jego przejściu uzyskujemy 1040 euro z czego 540 euro możemy przeznaczyć na wejście do dużego stołu, a resztę możemy sobie „skonsumować”.

„Duży stół” – wkład 540 euro

W tym przypadku (wejście 540 euro) możemy startować od razu do „dużego stołu” pomijając „mały” co daje Nam bonus 3500 euro po jego pierwszym przejściu i następne 3500 euro po powtórnym, bez żadnej dopłaty a można to powtarzać do woli.

Jeśli ktoś wejdzie np. na „duży stół” i nie może znaleźć osoby, a ma kiepskich aplajnów ..to może je po prostu odzyskać. Można wziąć złoto i trzymać je jako inwestycję w domu lub w banku Pro-Aurum :
http://de.wikipedia.org/wiki/Pro_Aurum i sprzedać w chwili kiedy jego wartość jest „w górnym stadium” lub jeśli nie chce złota tylko gotówkę, to może odsprzedać je firmie Emgoldex po określonej prowizji.

10 powodów dlaczego Emgoldex:

– Firma pochodzenia niemieckiego, legalna, poważna i przejrzysta

– Od 3,5 roku na rynkach światowych – Produkt jest AKTYWEM

– jego wartość wzrasta – Łatwa kwalifikacja : tylko dwóch osobiście zaproszonych partnerów

– Bonusy o wartości 1040 lub 3500 euro za każdy zamknięty cykl w sposób powtarzający się

– Tylko JEDEN DEPOZYT. Nie ma żadnych opłat miesięcznych ani opłaty za pozycję

– Dochody pasywne bez limitu w Programie Liderów

– Wzajemna pomoc pomiędzy klientami ( Grupa )

– Wypłaty bonusów bezpośrednio na konta bankowe lub w postaci złota – Biuro obsługi klienta 24h/dobę , szybko i sprawnie

Najczęściej popełniany błąd nowego uczestnika podczas rozmowy o Emgoldex. Jorge Yebra tego błędu nie popełnił, ja też go nie popełnie. Zobaczcie co zyskał..a co by stracił jakby rozmowa potoczyła się inaczej….(Katarzyna Szmyd & Jorge Yebra – po polsku)

Zapraszam do KONTAKTU. Naświetlę wszelkie dodatkowe informacje oraz wprowadzę do tego biznesu.

EMG Webinary

Webinary Online – Jacek Minkiewicz

Codzienne możemy się również „posiłkować” konferencjami – webinarami które odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 19.00. Prowadzi je Jacek Minkiewicz.

Link do konferencji:

http://login.meetcheap.com/conference,31783210

Proszę wpisać obok swojego nazwiska literkę G – jako Gość

…oraz Webinary Emgoldex Polska – Katarzyna Szmyd

Od teraz również tylko jeden link na wszystkie prezentacje i szkolenia EMGOLDEX prowadzone przez Katarzynę Szmyd.

PONIEDZIAŁKI O 20:00 SZKOLENIA MOTYWACYJNE
WTORKI O 20:00 PREZENTACJE BIZNESU
CZWARTKI O 20:00 SZKOLENIA PODSTAWOWE DLA NOWYCH KLIENTÓW

PRAWIDŁOWYY SPOSÓB REJESTRACJI NA SALĘ:
KLIENCI EMGOLDEX: EMG + Imię i Nazwisko

GOŚCIE: Imię+GOŚĆ+Imię +Nazwisko OSOBY ZAPRASZAJĄCEJ
czyli np. Jan gość Wiesława Moroz

http://www.gvolive.com/conference,62154480

wiecej info

Be Sociable, Share!

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Newsletter E- Pasywnych

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


CZAT E-PASYWNYCH

Ładowanie...

„Marketingowa Bomba” w Polskim wydaniu!


DOŁĄCZ DO MNIE NA FACEBOOKU!

REKLAMA SPONSOROWANA

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA!

POLECANE NA E-PASYWNYCH

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 33634

Dzisiejsze Wizyty: 57

Użytkownicy Online: 1

Przeczytaj inne:
Ważne udogodnienia i opcje już niedługo w All In One Profits!

   Jeszcze w tym roku  czekają Nas duże zmiany w All In One Profits. Oczywiście na lepsze i korzystniejsze warunki...

Zamknij