Wyjaśnienie zmian w LikesXL 21.01.2018

Wyjaśnienie zmian w LikesXL 21.01.2018

Category : LikesXL

1. Naliczenia w LikesXL INTERNATIONAL pozostają bez zmian.

2. Żeby otrzymywać pieniądze z poleconych od 1 Lutego 2018 r. należy mieć minimum 50 paczek po 10 EUR ( wartość 500 EUR) oraz 3 bezpośrednio poleconych również z 50 paczkami.

3. Od 1 Sierpnia należy będzie mieć minimum 100 paczek ( wartość 1000 eur) oraz minimum 3 bezpośrednio poleconych z 100 paczkami.

➡ Czemu zmiany?

1. Zapobieżenie sytuacjom takim jak: osoba z kilkoma paczkami podpisała jednego człowieka, który zrobił bardzo dużą pracę. Osoba z kilkoma paczkami nie robiąc nic i bazując na pracy swojego poleconego wypłaca kilka tysięcy eur co miesiąc nie dając kompletnie o swój biznes i LikesXL

2. Zwiększenie dynamiki całego biznesu co przełoży się na naliczenia z paczek co pozytywnie odbije się na zarobkach nas wszystkich.

 

 

➡ Ważne info z XPRO i kryptowaluty X12.

➡ Przełom Lutego i Marca zaczną być instalowane bitomaty do kupowania i sprzedawania X12. Obecnie jeden jest testowany w Austrii.

➡ Za moment w biurze pojawi się dokument do ściągnięcia dla biznesów aby podpisywały umowy na akceptowanie płatności kryptowalutą X12. Płatności będą robione X12 ale sklepy otrzymaję EUR.

➡ System jest bardzo prosty- sklepy mogą zakupić także reklamę w LikesXL za co otrzymają paczki wydobywcze X12. To kolejny krok w budowaniu całego systemu płatności X12 oraz budowania marki X12 jako monety do płatności. Będzie to cały system jakim jest teraz np. VISA czy MasterCards

 

Podziel się wpisem:
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/wyjasnienie-zmian-w-likesxl-21-01-2018/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

ZAREKLAMUJ NA E-PASYWNYCH

POLECANE

RI
 

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


noparty

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 2205

Dzisiejsze Wizyty: 174

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Wrażenia po evencie biznesowym LikesXL w Warszawie

Przede wszystkim świetne spotkanie na którym było wiele znanych mi osób z branży marketingu online. Główna "wartość dodana" - to...

Zamknij