Wygraj lub przegraj. Niektórzy chcą zostać miliarderami Bitcoin

Wygraj lub przegraj. Niektórzy chcą zostać miliarderami Bitcoin

Niedawno przyjrzeliśmy się kilku opowieściom o tym, jak niektórzy ludzie stali się milionerami bitcoin. Podczas gdy ten wyczyn jest imponujący, jest kilka osób, które rywalizują o to, by stać się częścią jeszcze bardziej nieuchwytnej grupy miliarderów bitcoinów.

W tym artykule przyjrzymy się kilku historiom o najbogatszych ludziach w krypto-walucie. Zbadamy również niektóre zagrożenia, które podejmują ultra-bogaci, oraz niektóre potencjalne korzyści, które mają nadzieję zyskać.

Jihan Wu – Bitcoin Mining

Jihan Wu jest dyrektorem generalnym Bitmain, największej na świecie firmy wiertniczej bitcoinów. Mimo że firma istnieje dopiero od 2013 r., W samym 2017 r. udało jej się osiągnąć przychód w wysokości 2,5 mld USD. Według Wu, większość przychodów generowana jest poprzez bezpośrednią sprzedaż urządzeń górniczych do kopalni bitcoinów. Bitmain ma także dodatkowe źródła przychodów, takie jak BTC.com i AntPool, dwa wyróżniające się baseny do wydobywania bitcoinów, które stanowią 40% ich światowego wydobycia. Wszystko to doprowadziło firmę do oceny w wysokości od 9 do 12 miliardów dolarów. Wu i współzałożyciel CEO Micree Zhan, posiada około 60% Bitmain.

 

 

 

Ryzyko zostania gigantem

Biorąc pod uwagę, że rynek kryptowalut był dość nowy, gdy firma została założona w 2013 roku, ryzyko było dość duże. Wiele z tych zagrożeń jest jeszcze bardziej zaostrzonych w 2018 r. Na przykład siedziba Bitmain pozostaje w Chinach, nawet pomimo krajowego zakazu handlu kryptowalutami, wydobycia i innych potencjalnych przeszkód.

Przepisy w Chinach i na całym świecie nie są jedynym ryzykiem, które Bitmain musi wziąć pod uwagę.

W roku 2018 odnotowano wzrost liczby ważnych projektów, które wprowadziły zmiany w swoich algorytmach konsensusu w celu zwalczania wydobycia ASIC. W przypadku Bitmain nagłe zmiany mogą oznaczać, że niektóre urządzenia górnicze (tj. Urządzenia wydobywcze ASIC) mogą szybko stać się przestarzałe i trudne do sprzedania. W zależności od kosztów produkcji, firma ryzykuje utratę poważnych pieniędzy za każdym razem, gdy projekt dokonuje aktualizacji algorytmu.

Ponadto trudno jest przewidzieć, czy górnictwo jest lub nie jest przyszłością algorytmów konsensusu, ponieważ wiele projektów (np. Ethereum) zaczęło przechodzić z Proof of Work do Proof of of Stake, potencjalnie zmniejszając zapotrzebowanie na sprzęt górniczy.

 
 

Pomimo tych zagrożeń założyciele Bitmaina odnieśli sukces i zdobyli status miliardera bitcoinów, stając się największym graczem na rynku wydobycia kryptowalut.

 

Inwestowanie, aby zostać miliarderem

Choć możliwe jest stanie się miliarderem bitcoinów za pośrednictwem powiązanych branż, takich jak górnictwo lub być może odnoszącym sukcesy założycielem projektu blockchain, inwestowanie bezpośrednio w kryptowaluty wydaje się być jednym z najczęstszych sposobów na zdobywanie bogactwa.

Jak zauważono w naszym ostatnim artykule, który zawiera historie o nowych, małych inwestorach, którzy wzbogacili się dzięki inwestycjom kryptowalutowym, w wielu przypadkach inwestycje były tylko w tysiącach dolarów. Mimo że istnieją historie, w których ludzie sprzedają wszystko, aby zainwestować w kryptowaluty, łączna kwota zainwestowanych środków jest wciąż niska w porównaniu z niektórymi ultra-bogatymi inwestorami.

Istnieje kilka przykładów, w których ludzie, którzy są już bardzo bogaci pod względem posiadania udziałów w papierach pieniężnych, zdecydowali się zainwestować w kryptowaluty. Jednym z przykładów jest Alan Howard. Mimo że Howard ma już szacunkową wartość netto 1,35 miliarda dolarów, Bloomberg poinformował w marcu 2018 roku, że Howard zainwestował 400 milionów dolarów. Przechodząc przez te statystyki, ta inwestycja stanowi około 30 procent jego majątku. Ta bitcoinowa historia jest interesująca z kilku powodów.

 

 

Po pierwsze, czas na inwestycję jest niezbędny do zrozumienia. Czy Howard kupił podczas rynku niedźwiedzia lub hossy? Biorąc pod uwagę zmienność cen kryptowalut, można uznać za bardzo ryzykowne dla kogoś, kto jest już bardzo zdeterminowany, aby obstawiać duże kwoty na kryptowalutach. Czas może sprawić dużą różnicę w zrozumieniu, czy to się udało, czy nie. Tak czy inaczej, może to się opłacić jako inwestycja długoterminowa.

 

Kopalnia kryptowalut Bitcoin India ™, rywalem dla konkurencji

 
Bitcoin India
 

Po drugie, ten hazard jest historią, która jest sprzeczna z narracją, którą wielu ultra-bogatych ludzi opowiadało o kryptowalutach. Na przykład zarówno Warren Buffett, jak i Bill Gates skrytykowali kryptowaluty.

 

Inni dobrze znani inwestorzy w kryptowaluty

Chociaż inwestycja kryptowalutowa Howarda może wydawać się dużym ryzykiem dla kogoś, kto już jest bogaty, jest kilka innych przypadków w których milionerzy zdecydowali się podjąć podobne ryzyko. Na przykład Mike Novogratz (2,3 miliarda dolarów) i Steven Cohen (11,4 miliarda dolarów) również zainwestowali duże sumy funduszy w kryptowaluty.

Inwestycja Stevena Cohena miała miejsce w lipcu 2018 r., Co jest ważne z uwagi na fakt, że prawdopodobnie pod wpływem decyzji SEC, że Ether nie jest zabezpieczeniem. Chociaż orzeczenie nie miało natychmiastowego wpływu na krótkoterminowe ceny Ethereum, decyzja ta prawdopodobnie złagodziła pewne ryzyko w oczach głównych inwestorów, czyniąc Ethereum i wiele innych kryptowalut bardziej atrakcyjnymi jako długoterminowe inwestycje. Cohen, w szczególności, zainwestował w kilka różnych kryptowalut, przy czym Ripple jest godną uwagi wyjątkową możliwością ze względu na spekulacje.

 

 

Wpływ rynkowy miliarderów Bitcoin

Sukces lub porażka tych, którzy chcą zostać miliarderami bitcoinów, będą nadal ważnym czynnikiem dla wszystkich inwestorów.

Z jednej strony  przyjęcie kryptowalut przez osoby, które już są filarami miliarderów może z czasem doprowadzić rynek do większego rozpowszechnienia. Jedną z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, patrząc na krytykę krypto-waluty jest to, czy zainwestowali krytycy czy zwolennicy. Ostatecznie korzystnym może być fakt że są osoby które robią „swoje interesy na rynku krypto” co może też  przyczynić się do wzrostu rynku.

 
YouOk Token
 

Z drugiej strony wciąż istnieje możliwość, że ultra-zamożni mogliby stworzyć nowy rodzaj centralizacji bogactwa żetonów, coś co początkowo stworzono w celu uniknięcia wielu kryptowalut.

Warto zwrócić uwagę, jak tworzenie miliarderów bitcoin wpłynie na przyszły kierunek rynku. Od 2018 roku widzieliśmy przyzwoitą mieszankę bitcoinowych opowieści zarówno od inwestorów indywidualnych  jak i inwestorów instytucjonalnych którzy odnaleśli sukces.

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/wygraj-lub-przegraj-niektorzy-chca-zostac-miliarderami-bitcoin/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 69437

Dzisiejsze Wizyty: 116

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Domy za 35 tys. zł zbudowane w druku 3D w 24h

Dom za jedyne 35 tys. złotych. Drukarka 3D zbuduje go w niecałe 24 godziny Na konferencji SXSW przedstawiono wiele nowatorskich...

Zamknij