Wideo z trzeciego oficjalnego webinarium z Magnusem Larssonem (wyniki 3-miesięcznej operacji i planów na przyszłość)

Wideo z trzeciego oficjalnego webinarium z Magnusem Larssonem (wyniki 3-miesięcznej operacji i planów na przyszłość)

Category : DOMINANT FINANCE

W piątek, 26.10.2018, odbyło się trzecie oficjalne webinarium Dominant Finance prowadzone przez Głównego Specjalistę ds. Zgodności – Magnusa Larssona.

Wiele osób nie mogło uczestniczyć w transmisji na żywo,  dlatego też aby każdy partner Dominant Finance mógł się w pełni zapoznać z newsami, zostało zamieszczone video z seminarium na ich kanale YouTube.

 

 

W skrócie…3-miesięczna operacja i plany na przyszłość, które zostały ogłoszone podczas ostatniego seminarium internetowego:

 

Pierwszy punkt. Dane dotyczące procentowego udziału pakietów inwestycyjnych zakupionych przez  klientów:

 – pakiet DOMINANT utrzymuje wiodącą pozycję w nominacji „Najlepszy pakiet DF”. Obecnie 56%  klientów kupuje ten pakiet i otrzymuje średnio 15% pasywnego dochodu miesięcznie. W ubiegłym miesiącu,  pakiet DOMINANT został zakupiony przez 63% klientów, a to oznacza, że ​ inwestorzy zaczęli zwracać większą uwagę na inne pakiety, które są tylko nieznacznie niższe niż pakiet DOMINANT pod względem wydajności;

 – drugie miejsce zajmuje obecnie pakiet ALTPOOL (jego udział wynosi 19%);

 – trzecie miejsce zajmuje pewnie pakiet CRYPTON (17%);

 – udział zakupu największego i najbardziej zyskownego pakietu – MASTODON – wynosi 8%. W przypadku pakietu MASTODON 8%,  jest imponującą liczbą ponieważ trzeba ją kupić za co najmniej 15 000 USD. Pomimo tego, że ten pakiet jest dość drogi i rzadko dostępny do sprzedaży,  klienci wykupują go w ciągu kilku godzin po jego udostępnieniu. Wygląda na to że duże zainteresowanie Dominant Finance dzieje się  przy udziale dużych inwestorów.  To dopiero początek rozwoju  firmy. Wyobraźmy sobie, ile osób będzie chciało kupić pakiet MASTODON, gdy Dominant Finance stanie się prawdziwym gigantem w kryptowalucie.

 
Dominant Finance
 

Drugi punkt. Firma działa od trzech miesięcy, a obecnie jest  17.870 zarejestrowanych użytkowników z 65 różnych krajów w ich bazie klientów. Liczba aktywnych klientów, czyli tych, którzy zakupili co najmniej jeden pakiet inwestycyjny, to 3,410. W porównaniu z drugim miesiącem obserwowany jest znaczny wzrost liczby aktywnych klientów Dominant Finance. Konwersja sprzedaży wzrosła o około 10%.

Trzeci punkt. Po trzech miesiącach działalności kapitalizacja Dominant Finance jest nieco wyższa niż 1,500 000 USD. Oznacza to, że średnio ich obrót strukturalny wzrasta o 500 000 USD miesięcznie. Dominująca Finanse rozwija się płynnie, nie spieszy się, ani nie konkuruje z innymi firmami. Po prostu prowadzą działalność, co pozwala im mądrze rozdzielać inwestycje między ich dwa instrumenty: krypto-wydobycie i krypto-handel.

Po raz kolejny chcą zwrócić uwagę na to, że są na samym początku wspólnej podróży i wolą budować wysokiej jakości infrastrukturę dla swojej firmy, zanim zaczną przyciągać duży kapitał. DF sądzi że  za rok będą mieli ogromną kapitalizację rynkową, a wszyscy ich partnerzy i klienci będą mieli bardzo duże przychody.

Czwarty punkt. W dalszej częsci webinaru były informacje o ich pierwszym spotkaniu pliderów w Moskwie, które odbyło się całkiem niedawno, w dniach 6-7 października. Po tym spotkaniu posiadamy nowe narzędzia marketingowe, za pomocą których możemy zbudować bardzo dużą sieć i uzyskać sukces finansowy w tym roku. ZOBACZ MATERIAŁY REKLAMOWE DF

Istotą tych narzędzi jest to, że liderzy stworzyli sporą ilość wysokiej jakości zdjęć i filmów ze  spotkania. Zdjęcia oraz filmy powstały podczas odwiedzin ich biura oraz farmy górniczej. A także podczas towarzyskiej kolacji. Doskonałe materiały do promocji firmy.

 
Dominant Finance
 

Zdecydowanie warto wykorzystać je do rozwoju swojej działalności. Być aktywnym w sieciach społecznościowych, grupach telegramów i czatach WhatsApp.  Za kilka miesięcy być może Twoje zarobki wzrosną wielokrotnie.

Piąty punkt. Wszyscy czekają na kolejne spotkanie przywódców. Wkrótce pojawi się taka możliwość. Firma spotka się z swoimi liderami w Singapurze w styczniu 2019 roku. Ma to być  coś większego niż zwykłe spotkanie. Poziom wydarzenia w Singapurze będzie bardzo wysoki a firma nie chce aby to wydarzenie było dostępne dla wszystkich. Celowo chcą współpracować z najlepszymi 50 liderami Dominant Finance, aby każdy z nich stał się jeszcze bardziej produktywny w swojej pracy i przekazywał otrzymane informacje wszystkim swoim partnerom.

Szósty punkt. Ponad 20 liderów Dominant Finance zobaczyło  farmę górniczą DF na żywo. Można było zobaczyć 296 jednostek ASIC Antminer i 15 innych zestawów, w tym łącznie 80 kart GPU.

Wiele osób twierdzi, że wydobycie jest obecnie nieopłacalne, ale firma patrzy w przyszłość. Używają miningu nie jako sposobu generowania dochodu już teraz, ale jako narzędzie, które każdego dnia dostarcza im kryptowalut. A kiedy rynek kryptograficzny rośnie, zamykają zyski na dobrym plusie. Taka jest ich strategia.

W chwili obecnej ich sprzęt daje im około 6 Bitcoinów miesięcznie. Postawili też sobie za cel – rozszerzenie farmy górniczej, aby w następnym miesiącu wprowadzić kolejnych 500 Antminerów ASIC. To przyniesie im w sumie 14 bitcoinów miesięcznie. A ponieważ  firma płaci zyski w kryptowalutach,  nie obchodzi ich, ile kosztuje Bitcoin. Może on kosztować 5 000 USD lub 10 000 USD – nie ma to dla nich znaczenia, ponieważ płacą swoim inwestorom zyski i tak z kryptowalut.

Ich lokalnym celem jest uruchomienie 2.000 jednostek sprzętu wydobywczego Bitcoin w ciągu najbliższych 200 dni. Wierzą w wydobycie i rozumieją, że cena bitcoinów będzie rosła. A kiedy Bitcoin wrośnie do konkretnej ceny, otrzymają bardzo dobre zyski.

 
Dominant Finance
 

Siódmy punkt. Dominant Finance nie zapomina o handlu. W chwili obecnej ich handlowcy znajdują się na pozycjach średnioterminowych, a do końca tego roku chcą osiągnąć ponad 50% swojego zysku z obrotu. W ciągu 400 dni planują osiągnąć ponad 200% zysku netto z obrotu. Wkrótce będzie można zobaczyć wszystkie raporty handlowe na ich stronie internetowej, a także otrzymamy sygnały, aby kupić lub sprzedać Bitcoin i Altcoins od ich handlowców. Handel będzie pokazany na kongresie liderów w Singapurze.

Dziewiąty punkt. Warto zauważyć że ich wydarzenie w Singapurze będzie całkowicie skoncentrowane na szkoleniu i rozwoju ich liderów. Oczywiście nie ograniczają się do szkolenia, a w maju 2019 roku odbędzie się kolejny globalny kongres dla 200 liderów pod patronatem ich społeczności BetterTogether. Drugi kongres przywódców odbędzie się w Turcji.  Kwalifikacje zostaną otwarte pod koniec stycznia 2019 roku. Wygląda na to że za kilka miesięcy  społeczność DF będzie miała ogromną liczbę liderów do udziału w światowych kongresach międzynarodowych mających na celu szkolenie i zarabianie pieniędzy na rynku kryptowalut wraz z Dominantą Finanse i BetterTogether.

GOTOWY NA ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY Z DOMINANT FINANCE ORAZ ODEBRANIE PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH?

 
Dominant Finance
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/wideo-z-trzeciego-oficjalnego-webinarium-z-magnusem-larssonem-wyniki-3-miesiecznej-operacji-i-planow-na-przyszlosc/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81131

Dzisiejsze Wizyty: 140

Użytkownicy Online: 6

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij