*WAŻNE****NEWS****LIKESXL

  • 0

*WAŻNE****NEWS****LIKESXL

Category : LikesXL

Kilka informacji z naszej grupy FB LikesXL od Piotra Nastałka. Poniżej cytuję:

Ze względu na zmian w ustawodawstwie dotyczących spółek typu Revshare które stawiają wszystkie przedsiębiorstwa tego typu pod obserwacją Peter and trustee przez ostatnie 2 tygodnie musieli się tym zajmować.  Jednak stwierdzono, że ze względu na ich ciężką pracę jesteśmy obecnie jedyną firmą revshares typu w pełni legalną i działającą zgodnie z prawem.

1. Od dziś, należy używać tylko oficjalnej prezentacji PowerPoint, która została zatwierdzona przez firmę. Będzie on dostępny w formacie plików PDF dla ludzi, którzy chcą robić prezentacje firm. Firma nie daje nikomu uprawnień do używania żadnych innych informacji.

2. W żadnym wypadku nie należy używać żadnych znaków graficznych , logotypów etc. z logo marki na stronach internetowych czy portalach społecznościowych. Jest to bardzo ważne, wielkie marki mają działy prawne , które monitorują social media, strony internetowe itd. pod kontem naruszenia Copywrite / praw własności intelektualnej. Jeśli znajdą coś co nie ejst właściwe to wiąże się to z groźbą działań prawnych. Jeśli do tego dojdzie konto LikesXL osoby , która do tego doprowadziła zostanie zablokowane.Jedynym miejscem, gdzie mogą pojawić się informacje na ten temat , loga itd. jest LikesXL.com ponieważ mamy do tego prawa, umowy etc.

3. Wypłata w złocie, srebrze i platynie będzie dostępna w marcu 2016 r.

4. jeśli zakwalifikowałeś/aś się na wakacje we Włoszech otrzymasz wiadomość e-mail w ciągu najbliższych 2 tygodni aby wybrać datę która Ci odpowiada na wyjazd. Koniec kwietnia, koniec czerwca i na koniec września są w ofercie. Możesz przedłużyć swój pobyt na własny koszt, firma będzie płacić za loty i 3 noce zakwaterowania. Wszystkie szczegóły znajdą się w e-mail.

5. Jeśli zakwalifikowałeś/aś się do klubu 1 lub 2 centów ponownie otrzymasz wiadomość e-mail w ciągu 2 tygodni z danymi, które są w klubie i dalszymi instrukcjami na temat, kiedy i jak zostanie ona wypłacona.

6. Koszt Europacard są zredukowane z € 99 do € 39, ale jest dostępna tylko dla osób mieszkających w Europie Tylko jedna karta na osobę jest dozwolona i zachęcamy do zakupu aby mieć dodatkową opcję do wypłat.

Kody do zakupu karty będą dostępne w ciągu tygodnia dla 1000 kartNowa cena na stronie pojawi się w przeciągu miesiąca.

10. Nowi partnerzy karty kredytowe JCB, Diners i Discovery będą dostępne na stronie internetowej do końca marca.Umowy są podpisane i trwają prace integrujące systemy.

11. Peter bada możliwość Setimo AG do posiadania własnego procesora ewallet / płatności. To tylko pomysł, ale pokazuje, że Peter zawsze szuka sposobów aby zapewnić naszym pieniądzom bezpieczeństwo.

12. Nowy konkurs został uruchomiony dzisiaj, gdzie można zarobić złote punkty.Jeśli jesteś jednym z pierwszych 50 osób , które się zakwalifikują zostaniesz zaproszony na 6-dniową wycieczkę do Rzymu w listopadzie opłacaną przez Rolanda i Petera.Trzeba zarejestrować kilak osób za € 580, jeśli chcesz być jednym z najlepszych 50 osób.

( we wcześniejszym wpisie podane zostały warunki konkursu )

Tu jest niesamowita przyszłości z LikesXL, który został zbudowany na 20 + lat i jest przepustką do wolności finansowej, jeśli chcesz ją mieć.

Zwróć się z tą ofertą do znajomych i nieznajomych i daj im szansę również z nami zarabiać.

wiecej info

 

Podziel się wpisem:
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/waznenewslikesxl/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Otrzymuj nowe posty przez email:

MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

RI
 

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

O ryzyku

1 BTC = $10429.55 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $868.33 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $214.19 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 221527

Dzisiejsze Wizyty: 112

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Programy Inwestycyjne

Podziel się wpisem:00http://e-pasywnezarabianie.pl/programy-inwestycyjne/20Follow 252

Zamknij