WAŻNE – NEWS MxRevShare 15.08.16 (PL)

  • 0

WAŻNE – NEWS MxRevShare 15.08.16 (PL)

Category : MxRevShare

Kilka nowości jakie mamy po odbytym w sobotę 13.08.2016 r. evencie z Janusem Nowakiem – Adminem Technicznym MXR.

 

event nowak Mxrevshare

1. Członkowie z ilością 100 Mini-Adpacków otrzymają 0,50 $ dziennego bonusu!

2. Członkowie muszą dodać baner Millionaire Ad aby móc kupować adpacki.

3. Członkowie, którzy nie klikają na 10 reklam Millionaire lub nie mają aktywnego trybu wakacyjnego nie dostają bonusu Revenue Shares ORAZ prowizji od poleconych. Start: wtorek (jutro) – więc dzisiaj kliknij swoje 10 reklam Millionaire, aby uzyskać bonus Revenue Shares oraz prowizje we wtorek.

4. Raz w miesiącu będziemy mieli loterię dla wszystkich użytkowników, którzy klikają na dodatkowe reklamy każdego dnia (nie tylko reklamy Millionaire). Możesz wygrać adpacki!

5. Uwaga: Adpacki nie zarabiają na Ciebie i nie są one inwestycją lub czymś podobnym. Możesz uzyskać rabat/bonus za aktywność 2,5% jeśli oglądasz 10 reklam Millionaire dziennie. Rabat/bonus ten jest dobrowolny i może dochodzić do 110% wartości każdego ad packa w ciągu 44 dni (normalnie).

6. Członkowie, którzy mówią o „zarabianiu pieniędzy” poprzez adpacki lub „zwrocie z inwestycji” lub rzeczy, które można rozumieć jako inwestycję STRACĄ konto na zawsze! Usuń swoje (YouTube) wideo, artykuły na blogu, posty, kalkulatory Excel, które mówią o inwestowaniu, zarobku z adpacków, obliczeniach, planów zarabiania poprzez adpacki i podobnych rzeczy tak szybko jak to możliwe.

7. Pod koniec miesiąca będzie obowiązkowa weryfikacja członków za pośrednictwem zewnętrznej specjalnej agencji, aby upewnić się, że nasi członkowie (ich konta) są prawdziwi. Wszystkie fałszywe członkostwa/konta zostaną zawieszone na zawsze.

8. Proszę nie mów swoim poleconym, że jest prowizja za poleconych za klikanie reklam Millionaire. Nigdy nie było takich prowizji.

9. Proszę pamiętać, że pieniądze za maksymalnie 100 kliknięć reklam Millionaire mogą być wypłacone tylko wtedy, gdy firma zarabia dodatkowe pieniądze od firm zewnętrznych i sieci reklamowych. Więcej informacji o tym na naszych grupach na Facebooku.

10. Członkowie z ilością 500 średnich adpacków otrzymają 10$ specjalnego bonusu i Bronze Rank.

11. The Silver Bonus został zwiększony z 15 $ do 20 $.


Dodatkowo:

Będzie rozsyłanie płatnych maili na konta zarejestrowanych w programie osób. Za ich odebranie i przeczytanie będą dodatkowe bonusy.  Będzie opcja reklamowania filmów video ( YT i Vimeo). Tak jak teraz oglądamy reklamy w formie tekstowej tak wkrótce będziemy oglądać też filmiki YT.

-weryfikacja uczestników będzie przeprowadzona przez zewnętrzną agencję i nie będzie  konieczne wysyłanie żadnych skanów dowodu

– planowany jest portal społecznościowy połączony z MX i ma być on „lepszą wersją” tego co oferuje Future Net z Wrocławia

– karta Payza ma być dostępna  w okolicach miesiąca licząc od dziś, ma być tania żeby każdego było na nią stać bez problemu

 

wiecej info

 

 

Podziel się wpisem:
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/wazne-news-mxrevshare-15-08-16-pl/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Otrzymuj nowe posty przez email:

MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

RI
 

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

O ryzyku

1 BTC = $10442.45 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $869.93 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $214.96 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 221528

Dzisiejsze Wizyty: 113

Użytkownicy Online: 4

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
PORADNIK BITCLUB NETWORK

   

Zamknij