TOP TEMAT! Cena Bitcoina spadła do 5825 $. Jak daleko się posunie?

TOP TEMAT! Cena Bitcoina spadła do 5825 $. Jak daleko się posunie?

 

♨️⏯️ Tendencja cenowa BTC przebiegła prawie identycznie jak scenariusz dostarczony przez badacza kryptowaluty i inwestora Willy’ego Woo pod koniec maja 2018 r.

♨️⏯️ Spadek z 20.000 USD, najwyższej ceny BTC, do 5000 USD spowodowałoby spadek o 75% od czasu rekordowego poziomu, a spadek poniżej tego poziomu doprowadziłby BTC do korekty, która jest gorsza niż korekta w 2014 r

 

 

Cena Bitcoina spadła poniżej poziomu 5900 USD, po tym, jak spadł on początkowo poniżej 6000 USD w dniu 23 czerwca. Po czterech kolejnych wyprzedażach, jak pokazano na 1-godzinnym wykresie ceny Bitcoina poniżej, BTC oficjalnie spadł do rocznego minimum.

W lutym cena Bitcoina zanotowała duży spadek z około 8000 USD do najniższego poziomu 6000 USD, osiągając najniższy poziom około 6050 USD. Jednak 24 czerwca BTC spadł do górnego regionu 5000 $ i po raz pierwszy od początku listopada wszedł w okolice 5000 $.

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę

 
 
 
 

Prawie identycznie jak w 2014

Tendencja cenowa BTC była niemal identyczna jak spadek BTC w 2014 r., kiedy to doświadczył 80-procentowej korekty ze swojego rekordowego poziomu. Koncepcyjnie, spadek BTC w 2014 i 2018 roku nie stanowi różnicy, biorąc pod uwagę, że obie korekty zostały wywołane przez erupcję bańki inwestora detalicznego.

Od 29 maja do 10 czerwca wydawało się, że Bitcoin i reszta rynku kryptowalutowego odbudowuje swoją pozycję na rynku, odnotowując 12 dni stabilności i kolejnych niewielkich zysków. Jednak masowa wyprzedaż 11 czerwca, która doprowadziła do gwałtownego spadku ceny BTC z 7700 do 6670 USD, zapoczątkowała kolejną krótkoterminową korektę, prowadzącą do spadku BTC do regionu o wartości 5000 USD.

Tendencja cenowa BTC przebiegła prawie identycznie jak scenariusz dostarczony przez badacza kryptowaluty i inwestora Willy’ego Woo pod koniec maja. Woo stwierdziło, że ze względu na ekstremalną zmienność na rynku i niski dzienny obrót BTC, prawdopodobne jest, że BTC doświadczy powolnego wykrwawiania się do 5500 USD.

 
 

Obecnie wielu kupców widzi dolne BTC na poziomie około 5000 USD, niektórzy nawet poniżej 5000 USD. Ale jeśli rynek w ogóle nie odbije i nie przejmie żadnych oznak ożywienia w średnim okresie, trudno jest zauważyć spadek BTC poniżej 5000 USD.

Co więcej, spadek z 20.000 USD, najwyższej ceny BTC, do 5000 USD spowodowałoby spadek o 75% od czasu rekordowego poziomu, a spadek poniżej tego poziomu doprowadziłby BTC do korekty, która jest gorsza niż korekta w 2014 r.

Biorąc pod uwagę różnicę w poziomie zainteresowania, hype i popytem na rynku kryptowalut szczególnie wśród inwestorów na rynku publicznym, jest bardzo mało prawdopodobne, że BTC spadnie poniżej 5000 USD.

Zakładając spadek do wysokości 5000 USD dla Bitcoina. Dokąd to zmierza?

Inwestorzy na rynku publicznym, zwłaszcza na Wall Street, często wykazują silne zainteresowanie aktywami lub towarem, które w krótkim okresie obniżają wartość od 70 do 80 procent, ponieważ stanowią realną szansę na kupno.

Przedsiębiorcy i inwestorzy o średnio- i długoterminowym charakterze nie są podmiotami działającymi dynamicznie; dążą do możliwości inwestycyjnych, które mogą wygenerować silne zyski w ciągu najbliższych 12 do 24 miesięcy.

 
 
 

Bitcoin doświadczył dokładnie tego ruch w latach 2010 i 2014, oraz drobnych korekt w okresie od 2014 do 2018 roku. Każda korekta spowodowała odbicie BTC po poprzednich rekordowych maksimach i ustanowienie nowego maksimum w regionie o 100 do 300 procent wyższym niż w poprzednim regionie.

 

 
Btcpop
 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/top-temat-cena-bitcoina-spadla-do-5825-jak-daleko-sie-posunie/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81132

Dzisiejsze Wizyty: 141

Użytkownicy Online: 7

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij