The Gcc Group otwiera swoją giełdę. Może to mieć świetne przełożenie na ich kryptowalutę

The Gcc Group otwiera swoją giełdę. Może to mieć świetne przełożenie na ich kryptowalutę

Category : GCC Coin

NEWS – UPDATE THE GCC COIN.

Nie jesteś jeszcze w tym  w projekcie? Nie budujesz pasywnego dochodu?, nie korzystasz z 24 innych biznesów firmy? nie masz zakupionych swoich Gcc Coin?

Zrób to jak najszybciej!

 

 

W zeszłą niedzielę przekazaliśmy informacje na Twitterze, że niespodziewanym projektem GCC, który był rozwijany w ciągu ostatnich miesięcy, jest nasza własna publiczna giełda, która już prawie zakończona jest w 3/4! Rzućmy nieco światła na projekt Caytrex, podczas gdy czekamy na wydanie portfela Masternode.

Ostatnie ruchy rynkowe wskazują na koncentrację rynków giełdowych i coraz większy wpływ starych graczy rynku finansowego w sektorze crypoto. Giełdy są kupowane przez dużych graczy, a wiele fajnych projektów / monet jest usuwanych bez ostrzeżenia przez giełdy, co powoduje, że ludzie tracą zainwestowane pieniądze głównie w celu promowania tych, którzy mają procentowy udział. W ciągu ostatnich miesięcy pojawiły się poważne ostrzeżenia, że ​​coraz więcej publikacji może się zdarzyć, rynek koncentruje się na niewielkiej liczbie monet (gdzie duże akcje są już redystrybuowane wśród kilku wpływowych graczy na rynku). Jest to poważne zagrożenie dla wszystkich mniejszych i średnich projektów bez dobrej wymiany i stabilności można je łatwo zgnieść.

Wymiana wymaga ogromnych pieniędzy i procentowy udział w projektach, które zgłaszają do listy. To powoduje centralizację i utratę niezależności przez prawdziwych właścicieli projektu w przeciwieństwie do tego, co naszym zdaniem powinien być rynek kryptograficzny. Wiele fajnych projektów nie może sobie pozwolić na zapłacenie milionów dolarów za to, że są notowane na liście i nie zgadzają się na przekazanie większości swoich dewów do wymiany właściciela. Dlatego postanowiliśmy wzbogacić ekosystem GCC o giełdę, która będzie komplementarna do usług, które już posiadamy i stanie się częścią naszej strategii rozwoju monety.

 

Wersję oryginalną znajdziesz  W TYM MIEJSCU!

 
Gcc
 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/the-gcc-group-otwiera-swoja-gielde-moze-to-miec-swietne-przelozenie-na-ich-kryptowalute/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81131

Dzisiejsze Wizyty: 140

Użytkownicy Online: 6

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij