Świetne newsy z eventu z Dubaju – The Gcc Group – 17.09.2017

Świetne newsy z eventu z Dubaju – The Gcc Group – 17.09.2017

Category : GCC Coin

TheGCC – podsumowanie eventu w Dubaju

Info od Pawła Rżysko, który był na miejscu:

„Witajcie! Tempo mamy piękne … Tu już 1:00 w nocy …pisze dla Was ten wpis a za 3 h samolot i GO BACK i do obowiązków ?
Tak więc z takich rzeczy myślę istotnych dla NAS na już to…

1. Już teraz na platformie https://www.3dprintpoints.com zakupicie filamenty (wkłady, kompozyty do swoich drukarek) płacąc THE GCC COIN ! Modele do druku oraz samo wykonanie druku 3d też opłacicie GCC coin!

2. Marchant(procesor) do płatności dla firm oficjalnie otwarty pod linkiem https://www.gccmerchant.com . Pluginy do płatności kryptowalutą gcc na wordpres , prestashop i woocommerce już są oficjalnie dostępne na stronie gccmarchant (pluginy czyli API do wpięcia w wasze sklepy strony online).

3. Od dziś oficjalnie funkcjonuje platforma sklepów online akceptująca płatności w GCC Coin, link: https://www.gccshopclub.com/ . Tu taka ciekawostka na zarobienie prawdziwego przychodu pasywnego DOŻYWOTNIEGO w którym jeśli do dnia 10.04.2018 r. dodasz z własnej rekomendacji (bezpośrednio) jakies punkty akceptujące płatności w kryptowalucie GCC COIN to otrzymasz ,,transaction fee’’ w wysokości 0,24% dożywotnio od każdej transakcji! Firma od każdej transakcji pobiera 0,88% a ty z tego otrzymasz 0,24%, dla przykładu dodam że po 10 kwietnia zarobek partnera od takiej transakcji będzie 0,08% a nie tak jak teraz 0,24%. Czy warto ruszyć DUPE przez te 7 miesięcy? kalkulacja… niech za 3 lata twój partner handlowy przyjmuje miesięcznie płatności na kwotę 1.000.000 zł x 0,24%= 2400zł miesięcznie tylko dlatego że zaproponowałeś swojemu znajomemu opcje przyjmowania płatności w GCC Coin plus dodatkowo dałeś warto podkreślić przyciągnąłeś mu nowych klientów poprzez społeczność GCC.

4. Wkrótce pojawi się BLOK(OPIS) na największym foru kryptowalut na świecie czyli https://bitcointalk.org w którym Firma The GCC Group opisze swoją wizje , cele i rewolucje w druku 3d która już postępuje(świat zdaje sobie z tego sprawę) i która ma już swoją kryptowalutę(z tego sobie luzie sprawy nie zdają za cholere… więc powiem Wam że pomimo iż jest to jeszcze mlm to według mnie mało znaczące podczas gdy firma w 100% realizuje swoje obietnice co w branży krypto jest cholernie ważne!) Na zdobycie zaufania będziemy musieli poczekać ale z konsekwentnym działaniem mysle że będzie grubo za jakiś czas gdy rynek krypto dostrzeże dla siebie w tym DEAL- a zrobi to jestem o tym przekonany:) Powiem wam, że to może się udać ?

5. NOWE PAKIETY. ( Do jutra do południa może max funkcjonują jeszcze stare pakiety 338 euro i 838 euro z extra coinami więc kto nie zdążył zakupić to jutro ma szansę- póki nie znikną z biura:)) Natomiast od jutra właśnie od 18.09.2017 r. pojawią się nowe pakiety w gcc -> beda to nowe produkty 3d i nowa ilość coin w pakiecie (pamiętajcie coiny otrzymujemy w pakiecie jako dodatek do produktu 3d- oferta ta będzie ważna do wyprzedania zapasów). Ps; mój własny komentarz do tego tematu … ,, jak widzę jak zapoer**la Wietnam Pakistan i USA w THEGCCGROUP to obawiam się, że te coiny wkrótce skończą się… i wtedy skupimy się juz na budowie sieci druku 3d , sieci kawiarni i całego ekosystemu24 – STEP by STEP!

6. KONKURS NR 1: KRAJ który do dnia 12.12.2017 roku zbierze 1 milion PCV historycznie otrzyma voucher o wartości 100000euro (430000zł) na zakup dwóch aut, czterech motocykli i 8 skuterów…? (ciekawe swoją drogą…). Wiecie tak sobie myślę… że jesteśmy w stanie to zrobić!!! W 7 dni zrobiliśmy 42 000 PCV….Gratulacje dla WAS!
7. KONKURS NR 2: Co tydzień do wygrania jest telefon i 24000 GCC Coin. W konkursie może wziąć udział każdy i wystarczy że w skali tygodnia zdobędzie najwięcej punktów. Punkty otrzymujemy rejestrując (sprzedając) nowe pakiety z drukarką w swojej bezpośredniej sieci oraz rejestrując te drukarki w sieci punktów druku na platformie https://www.3dprintpoints.com . Każdego tygodnia 1 osoba wygrywa! POWODZENIA!

8. KONKURS NR 3: GCC RALLY CHAMPIONSHIP CARIBBEAN CRUISE EDITION (18.09.2017-05.05.2019r.) Sprzedaj pakiet Specjalny GO PROMO PACKAGE 1838 euro (878PCV) (minimum 8 pakietów) i otrzymaj rejs statkiem po karaibach. ( nie pamietam szczegółów trzeba to sprawdzić)
9. Kolejny event odbędzie się w Tajlandii chyba w kwietniu 2018 r ( do sprawdzenia) a kolejny będzie w Maiami.
10. Takie rzeczy strategiczne jeszcze dodatkowo odnośnie coina na ten rok 2017 to : WIĘCEJ(KOLEJNE) GIEŁDY DLA COINA I OTWARCIE MINIMUM 1 KAWIARNI wraz z opracowaniem koncepcji franczyzy kawiarni połączonej z technologią druku 3d.(ta informacja do dopełnienie tylko tego co pisałem wcześniej).

 

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/swietne-newsy-z-eventu-z-dubaju-the-gcc-group-17-09-2017/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81116

Dzisiejsze Wizyty: 36

Użytkownicy Online: 15

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij