Statystyki, zysk z transakcji giełdowych w Cryp Trade Capital! NEWS!

  • 0

Statystyki, zysk z transakcji giełdowych w Cryp Trade Capital! NEWS!

Category : Cryp Trade Capital

Logując się na stronie firmy Crypt Trade Capital w nowościach mamy informacje o zarobkach firmy w dniach 1-14 maj 2017 r. Całkowity zysk z transakcji giełdowych na krypto wyniósł +26.82%. Takie statystyki można sprawdzać co miesiąc.
Link do zestawienia i opisu operacji:

ZOBACZ – Statystyki, zysk z transakcji giełdowych w Cryp Trade Capital

Można tam przeczytać:

O godzinie 18:00 w dniu 14 maja 2017 r. (Madryt) sesje handlowe zostały przeprowadzone na głównych giełdach krypto-wymowych i zgodnie z ustalonymi zasadami. Wydział analityczny KAPITAŁU CRYP TRADE przygotował raport za okres obrotowy od 01.05.17 do 14.05.17.

Łączny zysk netto z obrotów w portfelach w tym okresie handlowym wyniósł + 26,82%. Wszyscy partnerzy i inwestorzy otrzymywali odsetki zgodnie z warunkami korporacyjnymi.

 

Firma CTC wysyła nam również ciekawe i ważne wiadomości odnośnie „krypto”.  Informacja w dzisiejszych czasach jest …mega cenna.

 

 

Ripple, dostawca rozwiązań finansowych, wprowadził nową strategię rozwoju, której celem było uczynienie mechanizmu konsensusowego bardziej zdecentralizowanym niż bitcoina lub inne otwarte blokery.

Zdaniem dyrektora technicznego firmy, Stefana Thomasa, ta nowa strategia składa się z trzech etapów. Dzięki ich wdrożeniu rejestr konsensusu Ripple (RCL) stanie się bardziej bezpieczny, wydajny i zdecentralizowany.

Stefan Thomas
Dyrektor techniczny Ripple

„Naszym głównym celem jest uczynienie Ripple’em bardziej zdecentralizowanego niż bitcoina, przy czym ponad 51% sieci jest aktualnie kontrolowanych przez pięć basenów górniczych. Oznacza to, że dzięki połączonym wysiłkom, pięć największych puli może przeprowadzić atak 51% i odwrócić transakcje. W przypadku Ethereum liczba ta jest jeszcze niższa: tylko trzy baseny wystarczą do ustanowienia kontroli, „

Ripple obejmuje trzy podstawowe etapy:

1. Dywersyfikacja walidatorów węzłów w blokach. W tej chwili w sieci Ripple jest 25 takich węzłów, a firma domaga się zwiększenia ich liczby jako głównego priorytetu. Ostatecznym celem firmy jest dywersyfikacja węzłów w kilku lokalizacjach geograficznych i platformach oprogramowania, co powinno wyeliminować ryzyko powstania pojedynczego punktu awarii.
2. Przyciąganie uwierzytelnionych walidatorów i monitorowanie ich pracy w kilku kierunkach, w tym stopień zgodności, przestojów, weryfikacja tożsamości i publiczne zaświadczenie.
3. Dodawanie poświadczonych walidatorów do list unikatowych węzłów Ripple (UNL). Listy to obejmują uwierzytelnione węzły walidacji transakcji, a Ripple planuje dodawać walidatory innych firm do takiego poziomu, w którym żaden z operatorów nie może kontrolować większości zaufanych węzłów.

„W ciągu najbliższych 18 miesięcy usuniemy jeden węzeł zarządzany przez Ripple. Proces ten będzie kontynuowany aż do chwili, gdy nie zostaną zainstalowane żadne jednostki w RCL działające z większością zaufanych węzłów po dodaniu co dwóch certyfikowanych osób trzecich, które spełniają kryteria opisane powyżej „, powiedział Stefan Thomas.

Według niego, aby osiągnąć poziom decentralizacji porównywalny do oferowanego przez sieć bitcoin, RCL wymaga tylko 16 zaufanych walidatorów. Wraz ze wzrostem ich liczby liczba punktów awarii zmniejszy się, a na koniec decentralizacja Ripple’a powinna być znacznie wyższa niż w innych otwartych blokach.

Stefan Thomas uważa również, że mechanizm zgody Ripple jest zdecydowanie lepszy niż to, co bitcoina oferuje za pomocą algorytmu Proof of Work, ponieważ walidatory są wybierane na podstawie zasług. Z tego powodu rzadziej działają one w złych celach i są mniej podatne na ataki zewnętrzne.

„Walidatory Bitcoina wybierane są wyłącznie na podstawie ich pojemności, ale nie daje to zachęty do dbania o bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo kosztuje, ale nie zwiększa szybkości wydobycia „, dodał.

Po raz pierwszy wprowadzony w 2012 r. RCL został opracowany jako system open blockchain przystosowany do pracy przemysłowej w środowisku korporacyjnym i służy jako platforma referencyjna dla XRP, cyfrowego zasobu sieci Ripple. Jednak tym razem firma została krytykowana przez społeczność krypto-walutową, której jednym z głównych powodów była centralizacja sieci.

W kwietniu tego roku Ripple wprowadził ulepszony mechanizm płatności transgranicznych, co sugeruje, że firma będzie mogła konkurować z największym systemem płatności VISA pod kątem przepustowości, ulepszeń technologicznych.

 

Jeżeli chcesz się zarejestrować w firmie CRYP TRADE CAPITAL i podjąć z nią współpracę – Zapraszam poniżej.

 


About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

POLECANE PRZEZ E-PASYWNYCH

CTC
 

lxl
 

 

lxl
 

O ryzyku

1 BTC = $3775.13 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $289.42 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $48.44 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

ZOSTAW E-MAIL I ZACZYNAMY WSPÓŁPRACĘ

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

Cztery możliwości zarabiania…w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 180408

Dzisiejsze Wizyty: 127

Użytkownicy Online: 15

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Questra Holdings – BitCoin

Płatności BitCoin są coraz bardziej popularne firma to wie i daje nam możliwość inwestycji poprzez kryptowalutę w Atlantic Global Asset...

Zamknij