Skok BTC o 1000 $ w kilka minut. Jaki jest powód?

Skok BTC o 1000 $ w kilka minut. Jaki jest powód?

Tysiąc dolarów w kilka minut. Bitcoin nagle wystrzelił

W ciągu zaledwie kilku minut w czwartek kurs bitcoina przebił poziom 7 tysięcy, a następnie 8 tysięcy dolarów. To największy wzrost wartości tej kryptowaluty od grudnia.

Bitcoin zyskiwał w czwartek nawet 16,9 proc. osiągając wartość ponad 8 tys. dolarów tuż przed godz. 14.00. A jeszcze o godz. 9.00 wyceniany był na niecałe 6,8 tys. dolarów. Przed godziną 17.00 kurs krypotowaluty znacznie wyhamował i wynosił trochę mniej niż 7,7 tys. dolarów (wzrost o ponad 10 proc.)

Przypomnijmy, że jeszcze w grudniu bitcoin zbliżył się do bariery 20 tys. dolarów, osiągając historyczne szczyty. Później jego wartość zaczęła systematyczne spadać. W marcu kurs bitcoina spadł poniżej 10 tys. dolarów, a w kwietniu poniżej 7 tys. dolarów.

Eksperci nie potrafią wskazać dokładnej przyczyny dzisiejszego nagłego skoku wartości bitcoina. – Myślę, że to tylko jakiś ruch na rynku – powiedział inwestor Ansel Lindner w rozmowie z CNBC. Jak dodał może to być tylko pewne odprężenie na rynku przed nadchodzącym terminem składania zeznań podatkowych w Stanach Zjednoczonych, który przypada na 17 kwietnia.

 

Bitcoin jest zgodny z prawem islamskim

Islam akceptuje Bitcoin

Regres cen w ostatnich dniach został złamany wzrostami o ponad 1000 dolarów w przeciągu jednego dnia na Bitcoinie. Co jest powodem tej sytuacji? Jeden z uczonych islamskich stwierdził, że kryptowaluty są zgodne z prawem islamskim. Bitcoin był trudną walutą do kwalifikacji, działając jednocześnie jako towar i waluta. Podlega ona jednak pewnym definicjom zwyczajowych pieniędzy w prawie szariatu – wszystkim, co jest powszechnie akceptowane jako waluta przez społeczeństwo lub rząd. Muhammad Abu Bakar, ekspert w dziedzinie bankowości islamskiej, wydał artykuł na ten temat. Podkreśla on, że blockchain rozwija się i dlatego należy pochylić się nad jego zgodnością z religijnym prawem muzułmanów. Jednocześnie obala niektóre opinie ekspertów, że z powodu fluktuacji bitcoin nie może zostać uznany w tej doktrynie za pieniądz. Mówi również o tym, że prawo krajowe będzie decydowało czy waluta wirtualna będzie akceptowalna bardziej niż zgodność z prawem szariatu. ICO według muzułmanina nie jest zgodne z islamskimi inwestycjami. Wynika to z faktu ogromnego ryzyka i dużej szansy na oszustwo a to godzi w islamskie wartości, którym jest ochrona bogactwa. Blockchain może zostać uznany za pozytywne rozwiązanie gdyż niweluje on niedobrze pojmowaną przez muzułmanów niepewność. Inna osoba będąca ekspertem w dziedzinie finansów islamskich – Matthew J. Martin, dyrektor generalny Blossom Finance powiedział:

„W przeciwieństwie do popularnego mitu, prawo szariatu nie jest zbiorem reguł. Jest to dziedzina naukowa podlegająca różnym interpretacjom i opiniom w różnych sprawach. Kilka ostatnich fatawah (opinia prawna wydana przez muzułmańskiego uczonego, który wyraża opinie, porady lub orzeczenia dotyczące określonego tematu – przyp. red.) wydanych przez wybitnych uczonych muzułmańskich oferowały niekompletne lub sprzeczne opinie na ten temat. Z całym tym zamieszaniem chcielibyśmy zaoferować jasne wytyczne poparte solidnymi badaniami, które przynoszą korzyści zarówno świeckim, jak i praktykującym islamskim finansistom. „

 

 

 

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

BitClub Network - Zobacz !

RockWall - Zobacz !

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/skok-btc-o-1000-w-kilka-minut-jaki-jest-powod/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 69436

Dzisiejsze Wizyty: 92

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Buduj Dochód Pasywny Online! Jak? Obejrzyj i przeczytaj poniżej

  Tak działamy i zarabiamy. Zobacz Nasze zarobki. Zobacz Nas! - Partnerów Firmy. Jeżeli będziesz chciał/ła dołączyć do Naszej grupy...

Zamknij