Siedziba firmy GCC COIN

Siedziba firmy GCC COIN

Category : GCC Coin

Na powyższym zdjęciu widać ze  firma GCC COIN jak najbardziej istnieje i można spotkać tam CEO i  z nim porozmawiać.  Potwierdza to też  jedna osoba z mojej struktury w komentarzu
Podobnie z innymi osobami uważam że może to być jedna z lepszych inwestycji.
Ci którzy  zaufali – w perspektywie czasu nie będą żałowali.

Poniżej wypowiedź Rafała – mojego partnera biznesowego w GCC COIN.

„Spotkanie bardzo udane, rozmawialiśmy z CEO Jan Pasboel, oprowadził Nas po firmie, pokazał na czym polega druk 3D i jak to działa (co można robić). Opowiedział o planach i wizji jakie ma. Ogólnie jestem zadowolony ale się pojawia mnóstwo pytań i to raczej biznes na długi okres i jest tu jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia. Pod koniec stycznia mają wejść na giełdę zewnętrzną i udostępnić portfel i blockchaina.”

 

Głośnik wydrukowany z drewna. Stoi na biurku.

Poniżej materiały z jakich mogą być drukowane przedmioty. Na każdej rolce inny surowiec. Są one  załączane na górze drukarki.

 

 

DODATKOWE INFO:

Zgodnie z wpisem w GUS (Główny Urząd Statystyczny)  firma rozpoczęła działalność 2013-10-31 a do rejestru została wpisana w 2014. Sama GCC Group jest spółką z systemem premiowym opartym na marketingu sieciowym. Celem jej działania, jest stworzenie społeczności posługującej się silną kryptowalutą, która nie tylko będzie działać z poszanowaniem środowiska naturalnego (z każdej transakcji na portalach GCC część jest przekazywana na pro-ekologiczne inicjatywy) , ale i będzie nią można płacić za produkty i usługi sprzedawane poprzez portale GCC. W przyszłości planowana jest też implementacja do firm zewnętrznych.

 

Podziel się wpisem:
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/siedziba-firmy-gcc-coin/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

ZAREKLAMUJ NA E-PASYWNYCH

POLECANE

RI
 

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


noparty

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 2205

Dzisiejsze Wizyty: 175

Użytkownicy Online: 1

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
„Vitality Bangle” – THE GCC GROUP

TheGCCGroup i nowy produkt w firmie "PAKIET VITALITY" tłum. translator Od  19.02.2018 r. mamy dostępny nowy produkt. Kilka szczegółów poniżej:...

Zamknij