Rok 2016 w All In One Profits zapowiada się bardzo ciekawie.

  • 0

Rok 2016 w All In One Profits zapowiada się bardzo ciekawie.

Category : All In One Profits

Kilka informacji przetłumaczonych przez Łukasza Gałuszko z Newslettera który otrzymaliśmy od firmy All In One Profits. Zobacz co czeka nas oraz naszą grupę AIOP Team Polska  w Nowym 2016 Roku.

 

Witam, po północy otrzymaliście zapewne wiadomość od właścicieli ALL IN ONE PROFITS, więc tak w skrócie, poniżej umieszczam najważniejsze inf. (dla osób, które nie znają j. angielskiego):

1. Na początku, właściciele AIOP witają nową grupę z Hiszpanii, czyli jak widać, AIOP wchodzi na nowy rynek zainteresowany ich produktami i programem partnerskim…
2. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie zauważył, w autoresponderze AIOP zostały dodane statystyki (ile wiadomości zostało wysłanych, ile zostało otwartych oraz współczynnik kliknięć CTR). W przyszłości, firma będzie chciała również dodać wykresy graficzne, jeśli tylko będzie to możliwe w tym systemie. Natomiast na pewno zostaną jeszcze dodane nowe funkcje do autorespondera jeszcze przed tymi wykresami.
W autoresponderze zostały poczynione zmiany w celu zwiększenia liczby dostarczanych wiadomości do skrzynek odbiorczych (jak być może wiesz, największym problemem wszystkich autoresponderów, jest obecnie kwestia wiadomości, które trafiają zamiast do skrzynki odbiorczej – do spamu). Obecnie Twoi subskrybenci, zamiast otrzymywac wiadomości z autorespondera jako z Twojego adresu email, otrzymają te wiadomości z adresu o początku „noreply…”, ale jeśli ktoś będzie chciał odpowiedzieć na taki email, wyśle tę odpowiedź na Twój email.
3. Pod zakładką „Promote” w AIOP, została dodana nowa sekcja, gdzie macie strony przechwytujące oraz strony splash z nowymi adresami/linkami, specjalnie do umieszczania/promowania na Facebooku.
WAŻNE: na Facebooku nie używajcie żadnych swoich linków z pod zakładki „promote”, gdzie w adresie, znajduje się domena „www.allinoneprofits.com”, bo firma AIOP może Wam zawiesić konto. Na Facebooku, możecie używać tylko tych stron z linkami zaczynającymi się od „http://ezmarketing.xyz…”. W każdym innym miejscu w Internecie, możecie używać linków z wspomnianą domeną.

4. Jeśli używasz narzędzia Tracker od przynajmniej kilku mies., to pamiętaj, że stare linki/adresy, przestaną działać prawdopodobnie od lutego 2016, także do tego czasu, podłącz sobie swoje strony (zamaskuj/skróć adresy stron) do nowego adresu trackera, który obecnie funkcjonuje jako oficjalny.
5. Opcja przypisywania reklam banerowych w naszych panelach partnerskich (pod zakładką „your banner”) jest znów dostępna, także możecie w ramach opłacanego abonamentu miesięcznego, promować również inne biznesy, swoje strony, blogi itd.
ISTOTNE: te reklamy banerowe nie będą się wyświetlały na stronach ALL IN ONE PROFITS, tylko w serwisach reklamowych należących do firmy ALL IN ONE PROFITS. Niedługo również zostaną przeniesione reklamy tekstowe z stron ALL IN ONE PROFITS do serwisów reklamowych, należących do firmy.
6. Przelewy (np. wypłat z AIOP) za pośrednictwem karty PAYONEER, trwają o wiele dłużej niż przelewy na którykolwiek z procesorów płatniczych, ponieważ taki przelew przechodzi nawet przez 3 banki w różnych krajach + trzeba tutaj doliczyć różne godziny pracy w poszczególnych bankach z różnych krajów + święta w poszczególnych krajach…
…tak więc od stycznia 2016, wypłaty na tę kartę, będą dostępne tylko dla osób, które płacą kartą w ALL IN ONE PROFITS oraz dla użytkowników z tych krajów, gdzie nie mogą Ci ludzie otrzymać wypłaty na ten sam procesor, z którego dokonują miesięcznych płatności.

Wszystkie inne prowizje, będą wypłacane użytkownikom na ten sam procesor płatniczy, z którego dokonują miesięcznych płatności.
Firma pracuje obecnie nad wprowadzeniem dodatkowej opcji płatności kartami, natomiast w 2016r., firma planuje wprowadzić jeszcze więcej opcji płatności/wypłat.
Dużo dobrych i nowych rzeczy, pojawi się w AIOP w 2016 roku, tak aby uczynić ten rok najlepszym z wszystkich, odkąd firma AIOP działa na rynku.
————————————————————–
My z Piotrem, również „zafundujemy” Wam trochę nowości w 2016r. (dat żadnych nie podajemy na razie…) tak, aby firma AIOP oraz nasz projekt/grupa AIOP Team Polska, miały o wiele większe znaczenie na rynku polskim niż obecnie, co przełoży się także na Wasze wyniki, ale oczywiście nie zmienia to faktu, że wszscy musimy działać aktywnie, a nie liczyć na to, że ktoś za kogoś wykona pracę…
Pozdrawiam w swoim i w imieniu Piotra Majewskiego,
Łukasz Gałuszka
AIOP Team Polska

 

 

wiecej info

Podziel się wpisem:
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/rok-2016-w-all-in-one-profits-zapowiada-sie-bardzo-ciekawie/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Otrzymuj nowe posty przez email:

MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

PROGRAMY PARTNERSKIE – PASYWKA

FORUM

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

FIRMA Z PIWEM – BIZNES TRADYCYJNY

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

1 BTC = $10825.00 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $941.79 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $223.85 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 220321

Dzisiejsze Wizyty: 130

Użytkownicy Online: 8

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Nowoczesne Narzędzia Do Reklamy i Zarabiania. Wypróbuj!

MxrevShare - MX.WORLD NOWOCZESNA FORMA REKLAMY

Zamknij