Questra inwestuje na rynku rolnym – a My – Zarabiamy dalej!

  • 0

Questra inwestuje na rynku rolnym – a My – Zarabiamy dalej!

Category : Questra Holdings

Jeżeli ktoś uważa nadal Questrę za biznes który działa „nierealnie” to powinien zapoznać się z poniższym wpisem.

Atlantic Global Asset Management jest firmą która swoje inwestycje dywersyfikuje na różnych rynkach  co też przy ryzyku kapitałowym daje większe zabezpieczenie.

Rynkiem którym się firma obecnie zainteresowała jest rynek rolny na terenie krajów afrykańskich. Region ten raczej nie należy do czołówki światowej, natomiast daje wielkie możliwości biznesowe dla podmiotów posiadających zaplecze finansowe.

Zainteresowanie  AGAM taką inwestycją, da firmie duże zyski ale również pozwoli rozwinąć własny region. Ciekawą informację na ten temat znajdziemy w artykule zamieszczonym na łamach serwisu www.chinanationalnews.com

Tłumaczenie po polsku poniżej.

Atlantic Global Asset Management omówiła możliwości inwestycyjne na rynkach rolnych w Afryce z chińskimi przedsiębiorcami.

60% afrykańskich gruntów rolnych nie jest uprawiana, a ludność jest prawie całkowicie bezrobotna.

Dlatego właśnie Chiny w ciągu ostatnich kilku lat otworzyły się na nowe horyzonty i stały się największym inwestorem w Afryce. Obecnie Chiny co roku inwestują dziesiątki miliardów dolarów w krajach afrykańskich (szczególnie na rynku rolnym).

Ogromne inwestycje w Afryce zaczęły się opłacać i dają bardzo wysokie dochody w porównaniu z innymi podobnymi regionami. Od samego początku było to jasne, gdyż Afryka rozwija się bardzo szybko, zapewniając szeroki zakres możliwości finansowych.

Fundusz Inwestycyjny Atlantic Global Asset Management wszedł na rynek afrykański na jesieni ubiegłego roku, co było wielokrotnie podawane przez media z kilku krajów tego kontynentu. Zarządzającym AGAM udało się nawiązać kontakty z lokalnymi firmami, które pomogły ustalić najbardziej rentowne projekty inwestycyjne. Osiągnięte wyniki: kilka milionów dolarów, które zostały zainwestowane w rozwój rolnictwa na terenie Afryki Północnej.

Właśnie w tym roku, zarząd funduszu, będąc zainteresowanym stałym poszukiwaniem rentownych projektów inwestycyjnych, uczestniczył w szeregu spotkań z chińskimi inwestorami działającymi na afrykańskim rynku rolnym. W efekcie, zawarto kilka fundamentalnych i obopólnych porozumień dotyczących współpracy w tej obiecującej dziedzinie.

Prezes Atlantic Global Asset Management Antonino Vieira Robalo powiedział w piątek „Nie ma wątpliwości, że ten region ma ogromny potencjał i będzie się zwiększał w najbliższych latach. Dlatego teraz ważnym jest, aby zapewnić sobie pozycję na rynku afrykańskim. Jesteśmy gotowi, aby stać się łącznikiem między Afryką i Chinami, nie tylko w zakresie generowania zysków dla naszych inwestorów, ale również, aby ten piękny kontynent stał się bogaty i zamożny”.

Dzięki chińskimi partnerami i podpisanym umowom, Fundusze Inwestycyjny AGAM wkrótce zostanie wykorzystany do rozwoju afrykańskiego rynku rolnego. Wierzą, że ich współpraca z firmami i fundacjami Chińskiej Republiki Ludowej, posiadającymi duże doświadczenie w pracy na terenie Afryki, pomoże im bezpiecznie inwestować i uruchomić najbardziej dochodowe projekty na dużą skalę.

Przedstawione powyżej tłumaczenie nie jest jego wierną kopią i może posiadać własne dopiski oraz interpretacje autora – źródło

oraz informacja od firmy:

 ATLANTIC GLOBAL ASSET FUND MANAGEMENT OMÓWIŁA MOŻLIWOŚCI INWESTYCJI NA RYNKACH ROLNYCH W AFRYCE Z CHIŃSKIMI BIZNESMENAMI
Afryka to kontynent wielu ukrytych możliwości. Ten kontynent jest dość bogaty w zasoby, ale brak środków na ich rozwój poważnie ogranicza zyskowność. Wystarczy powiedzieć, że 60% nadaje się do afrykańskiego rolnictwa gruntów nie jest uprawiana, a ludność jest prawie całkowicie bezrobotny.

To były Chiny, które otworzyły nowe horyzonty w ciągu ostatnich kilku lat i stała się największym inwestorem w Afryce. Obecnie Chiny co roku inwestuje dziesiątki miliardów dolarów w krajach afrykańskich (szczególnie na rynku rolnym).

Ogromne inwestycje w Afryce zaczynają się opłacać i dają bardzo wysokie dochody w porównaniu z innymi regionami zrównoważonych. To było jasne od samego początku, że Afryka rozwija się bardzo szybko, zapewniając szeroki zakres możliwości finansowych. Wreszcie, jak kontynent rozwinięte, Afryka stała się ogromny rynek zalany towarów – po pierwsze, z Chin, a następnie na całym świecie.

Atlantic Global Asset Management Fundusz Inwestycyjny weszła na rynek afrykański na jesieni ubiegłego roku, który był wielokrotnie pokryte przez media z kilku krajów kontynentu. Zarządzanie AGAM udało się nawiązać kontakty z lokalnymi firmami, które pomogły nakreślić najbardziej rentownych projektów inwestycyjnych. Osiągnięte wyniki: kilka milionów dolarów zostały zainwestowane w rozwój rolnictwa w Afryce Północnej.

Wcześniej w tym roku, zarząd funduszu, będąc na stałe poszukiwania rentownych projektów inwestycyjnych, gościł szereg spotkań z chińskimi inwestorami działającymi w afrykańskim rynku rolnego. W rezultacie, kilka podstawowych i wzajemne porozumienia dotyczące współpracy w tej obiecującej dziedzinie zostały zakończone.

„Nie ma wątpliwości, że ten region ma ogromny potencjał i będzie się zwiększać w nadchodzących latach”, mówi Antonino Vieira Robalo, prezes Atlantic Global Asset Management. „Dlatego ważne teraz, aby zapewnić sobie pozycję na rynku afrykańskim jest. Jesteśmy gotowi, aby stać się pomostem między Afryką i Chinami, a nie tylko do generowania zysków dla naszych inwestorów, ale również, aby ten piękny kontynent bogatych i zamożnych. „

Dzięki naszym chińskim partnerom oraz porozumienia zawarte, fundusze inwestorów AGAM ‚wkrótce być wykorzystane do rozwoju afrykańskiego rynku rolnego. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z firmami i fundacjami Chińskiej Republiki Ludowej, posiadających duże doświadczenie pracy w Afryce, pomoże nam bezpieczne inwestycje i uruchomić najbardziej dochodowych projektów na dużą skalę.

Z poważaniem, Atlantic Global Asset Management.

 

Ja oraz inni partnerzy AGAM czekamy teraz na kolejne doniesienia, które pokażą gdzie i w jaki sposób firma inwestuje fundusze swoich inwestorów.

 

Podziel się wpisem:
0

About Author

Wiesław

„Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować… Chęci nie wystarczą, trzeba działać.” – Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESACH ONLINE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 


Baner 125x125

TOP BIZNES

TOP KRYPTO

FIRMA Z PIWEM

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE – KRANIK

O ryzyku

1 BTC = $19850.00 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $723.46 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $324.44 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 205059

Dzisiejsze Wizyty: 205

Użytkownicy Online: 10

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
MOTYWACJA

Motywacja , Motywacja...cóż to za zjawisko w e-biznesie!  Do pracy oraz wszelkiego rodzaju działań potrzebujemy - MOTYWACJI! W przypadku e-biznesu...

Zamknij