rock plakat
DLACZEGO ICE ROCK MINING TO PRZYSZŁOŚĆ GÓRNICTWA CYFROWEGO

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o Ice Rock Mining i obejrzałem ich kilka filmików to się zastanawiałem czy ich pomysł nie jest trochę szalony. Z Whitepaper wygląda jednak na całkiem przyzwoity pomysł.
Firma planuje zbudować farmę górniczą ... na górze w Kazachstanie.
W latach 50-tych  Związek Radziecki stworzył magazyn w górach w wyniku wojny nuklearnej. Ice Rock Mining zdecydowało się użyć jednej z tych jaskiń jako zakładu górniczego ze względu na chłodną temperaturę. Jaskinie te ponoć utrzymują około 12 stopni w sposób naturalny przez cały rok. Oznacza to, że nie będzie żadnych wydatków na chłodzenie platform wydobywczych.
Obszar ten ma również jedną z najlepszych cen energii elektrycznej na świecie - około 0,03 USD za kW, co czyni je potencjalnie jedną z najbardziej ekonomicznych operacji wydobywczych na świecie. Nie ma kredytu hipotecznego ani czynszu do zapłaty na ich obiekcie, ponieważ jest on wolny i przejrzysty dzięki dyrektorowi Ice Rock, Malikowi Murzashevowi. Oszczędności te i inne korzyści operacyjne skutkują ostatecznie niższymi kosztami stałymi, które pozwalają im zwiększyć zwrot z inwestycji dla inwestorów.
Nie pozostaje nic innego jak zobaczyć kopalnie od środka

 

 
 
KIM SĄ OSOBY Z ICE ROCK MINING

Ice Rock ma zespół kilkudziesięciu osób, włączając w to ludzi od strony technicznej czyli programistów, marketingowców oraz księgowych. Są zaangażowaną grupą osób, która stara się zapewnić partnerom atrakcyjną inwestycję w przestrzeń Blockchain. Prowadzą otwartą politykę komunikacyjną z klientami i jak sami piszą stosują przejrzystość w branży nękanej brakiem widoczności. Widzą potencjał zysków Bitcoin i mają wizję oferowania zupełnie nowej klasy możliwości inwestycyjnych. Z całym zespołem Ice Rock Mining można się zapoznać na ich stronie.

 Kopalnia znajduje się w wiejskiej wsi w okolicach Almaty w Kazachstanie. Ponieważ jest ona położona na terenie na którym obecnie znajduje się obszar rolniczy - koszty energii są jak wyżej już wspomniałem bardzo niskie. Dodatkowo obok kopalni jest sporo terenu zapewniającego łatwą zdolność do wzrostu. Nie ponosząc kosztów chłodzenia oraz sporych kosztów energii mogą efektywnie wykorzystywać kapitał inwestorów.

 

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z ICE ROCK MINING

 

KROK 1

 

Po pierwsze musisz wiedzieć że Ice Rock w obecnej fazie ICO kupuje i buduje kopalnię. W maju 2018 roku kończy się faza ICO. Po jej ukończeniu firma z swoich zysków z kopania czyli 50 % będzie przekierowywała na Nasze portfele Ethereum. Z obecnie więc zainwestowanymi pieniędzmi nic się nie dzieje.  Ice Rock do maja musimy przejść kilka faz. Na dziś 22.02.2018 obowiązuje faza w której dostajemy free 45% ROCK 2.

 

 

Dlatego też im później się zarejestrujemy i zainwestujemy, tym mniej w fazie ICO ich otrzymamy. Czyli z czasem będzie to już 40%, 35%,30% i tak dalej aż do maja 2018 r.

 

 

KROK 2

 

Po rejestracji w Ice Rock Mining pierwsze co powinniśmy zrobić to potwierdzić ją na swoim e-mail. Następnie przechodzimy do zakładki "My Wallet" i dodajemy tam adres naszego portfela Ethereum. Wypłaty będą tylko w postaci tej kryptowaluty.

 

 

Po wykonaniu tych czynności przechodzimy do zakładki "Dashboard" w której według własnego życzenia możemy zainwestować. Minimum to 100 $. Płatność odbywa się za pośrednictwem Bitcoin, Ethereum oraz przelewów bankowych w USD oraz EURO.

 

 

Płatność dokonujemy standardowo. Jeżeli robimy to za pomocą BTC to na podany w systemie adres oraz sumę na którą się zdecydowaliśmy dokonujemy płatności. Z swojej płatności za 105 $ otrzymałem około 153 tokenów Rock 2.

Warto też pamiętać o tym że obecnie nasze środki będą zamrożone do maja 2018 roku. Potem będą one wypłacane raz w miesiącu według realnych zysków firmy poprzez zawarty "smart contract" widoczny w biurze. Kopalnia będzie kopać Bitcoina - a wypłacać w Ethereum. Procent zysku będzie zależny od ilości posiadanych przez Nas tokenów Rock 2. Tokeny są udziałami w firmie a My będąc w ich posiadaniu stajemy się jej częścią.

Z 100 % - ego zysku firmy 50% trafia do inwestorów, 20% idzie na reinwestycję (sprzęt który będzie dokupowany w kopalni), kolejne 20% trafia na koszty operacyjne a 10% do menadżerów kopalni.

W przypadku kontaktu z firmą jest aktywny support, czat.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
PLANY I STRATEGIE ROZWOJU - ROAD MAP
5 rock.jpg.jpg
ICO
55 rock
KALKULATOR
66 rock
PODSUMOWANIE
77 rock
PARTNERZY
6 rock.jpg.jpg.jpg
7 rock.jpg.jpg.jpg.jpg
8 rock.jpg.jpg.jpg.jpg.jpg
ICE ROCK - MINING
4 ryzyko
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij