GCC COIN

 Na początek proponuję obejrzeć firmę od „środka”.  Jest co pokazać a później cóż 🙂 – zapraszam do zapoznania się  z bardzo przyszłościowym projektem w poniższym opisie.

 

Jak wolność finansowa – to koniecznie oparta na kryptowalucie.

Fajnie powiedziane i jest w tym dużo prawdy. Krypto zaczyna „brać przykład”  ze złota czy  diamentów i oprócz zarobku ze spekulacji – dla wielu osób staje się „zbieractwem” i zabezpieczeniem na przyszłość.

 Z tą myśl stworzony został również TheGCCcoin który także dba o środowisko i wspiera proekologiczne projekty. Opiera się na strukturze Marketingu Sieciowego i podobnie generuje system bonusów i premii.

Jak dobrze wiemy kryptowaluta jest innowacją w światowym systemie płatności. Jest idealnym substytutem dzisiejszych pieniędzy, wyprzedzając je pod wieloma względami.

GCC COIN oparty jest na dystrybucji ich „coina”, może on zrewolucjonizować świat nie tylko kryptowalut ale też światowego handlu w oparciu o tworzony przez firmę Ekosystem.  Jednym z jego elementów jest  pomysł stworzenia światowej sieci usług opartych o drukarki 3D.

Właścicielem GCC COIN jest  Jan M. Pasboel  biznesmen który prowadzi duże interesy w Europie. GCC to niewielka cześć tego co robi. Robi to z pasji.


Kilka informacji o właścicielu GCC Coin

Jan M. Pasboel CEO, Founder & Owner z pochodzenia jest Duńczykim. Ukończył Copenhagen Business School i posiada 24 lata doświadczenia w różnych gałęziach przemysłu, zajmując się operacjami handlowymi wyższego szczebla, inwestycjami strategicznymi, opracowywaniem i wdrażaniem strategii rozwoju marketingowego. Po pewnym okresie swoich działań Jan zdecydował się założyć własne firmy poza jej granicami wraz z rosnącym rynkiem. W pierwszych 15 – tu latach intensywnych działań był przedstawicielem firm w których pracował.  Jedna z jego pierwszych firm znajduje się w odległości 24 km od Wieży Eiffela. Założył ją w 1991 r. prosperuje do dnia dzisiejszego. Mniej więcej w tym samym okresie powstała firma która ma swoją siedzibę w Hamburgu a obecnie jest przygotowywana do kooperacji z GCC Group. W kolejnych latach Jan zamieszkał w Polsce w Poznaniu gdzie w 2002 r. utworzył firmę produkującą sprzęt sprzątający dla szpitali. W międzyczasie kontakty biznesowe zbliżyły Jana do Bliskiego Wschodu. W Japonii powstała z jego inicjatywy firma marketingowa pracująca nad nowymi technologiami w przemyśle.

Dodatkowo bardzo ważna rzecz.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z firmą i się zarejestrujesz – to masz 14 dni na to aby zakupić pakiet. Jeżeli tego nie zrobisz, Twoje konto wygaśnie i będziesz je musiał założyć ponownie – tym samym tracąc miejsce w systemie binarnym.

Rejestracja oraz zakup pakietów w poniższym obrazku. W razie problemów zapraszam do KONTAKTU

 

 

 

TheGCCcoin oddaje użytkownikom najnowocześniejszy portfel elektroniczny spośród dostępnych na rynku!

 

Jakie zalety ma GCC COIN?

Pieniądze pracujące 24 h na dobę w unikalnym Ekosystemie24. Wyjątkowa koncepcja stworzenia wokół TheGCCcoin 24 portali dających dostęp do najczęściej kupowanych produktów i usług na całym świecie.

Pieniądze które pracują na Ciebie nawet kiedy jesteś na wakacjach! Każda transakcja na świecie generuje Twój dodatkowy przychód!

Pieniądze aktywnie chroniące naturę! Każda transakcja na świecie pomaga ratować naszą planetę!

Ekosystem24 stanie się największą siecią portali stworzoną po to, by umożliwić
ludziom kupowanie wszelkich produktów i usług za pomocą
– TheGCCcoin.
Wszystkie 24 portale są zintegrowane ze sobą, by maksymalnie ułatwić nawigację po stronach i dokonywanie zakupów. Są to między innymi:

•  GCC 3D
•   GCC Travel
•   GCC TakeAway
•   GCC Better Bet

– 3D Print
http://www.3dprintpoints.com/en

– Travel (podróże, hotele)
http://www.gcctravel24.com

Są pierwszą firmą bazującą na marketingu sieciowym, wprowadzającą pojęcie globalnego
druku 3D.

Obejrzyj poniżej – Możesz sobie wydrukować – nawet dom.

 

 


Czym jest DRUKOWANIE 3D?

Jest to technologia umożliwiająca tworzenie trójwymiarowych obiektów z pliku cyfrowego w każdym geometrycznym kształcie.  Inaczej nazywany drukiem metodą przyrostową. Druk 3D to rewolucyjne podejście do produkcji, który pozwala na pełną personalizację produktu.  Możesz stworzyć swój własny produkt w kilku prostych krokach lub zlecić projekt w punkcie druku 3D.

 Najlepszy system korzyści – oparty na marketingu sieciowym

•  Najlepszy plan wynagrodzenia oparty na network marketingu: Sponsor i Binary Bonus i aż do 25%
prowizji z Matching Bonus na 7. poziomie.
•  Atrakcyjne programy i nagrody motywacyjne
•  Wysokie bonusy i limity wypłat – do 100.000 EUR tygodniowo z Binary Bonus i 25.000 EUR
tygodniowo z Matching Bonus
•  Bezpośredni dostęp do Panelu wymiany waluty już od pierwszego dnia od dołączenia. Wysoki limit  sprzedaży: 24.000 GCC dziennie!
•  Zawsze aktywne członkostwo bez planu sprzedaży – dodatkowe zakupy nie są wymagane!
•  Możesz czerpać zyski, nawet jeśli nikogo nie sponsorujesz!

 

 

 

W firmie najniższy pakiet kosztuje 38 euro. Każdy pakiet charakteryzuje się określonymi, dodatkowymi profitami lub bonusami. Optymalny i najbardziej korzystny jest pakiet za 438 euro + 50 euro jeżeli chcesz budować struktury partnerskie. Poniżej przedstawiam kilka najbardziej popularnych. Wszystkie  z opisem znajdują się w naszych wirtualnych biurach programu.

Przy zakupie pakietu Coinów otrzymujesz:

– Długopis 3D
– Skaner 3D
– Drukarke 3D

lub 3 na raz przy wyższym pakiecie a więc wszystko zależy od pakietu który wybierzesz

Po otrzymaniu Coinów będzie można kopać tą krypto na zasadzie Proof of Stake czyli na swoim własnym komputerze mając Coiny w swoim wirtualnym portfelu.

Poniżej dostępne pakiety

 

 

 

GCC CLUB Jak to działa?

GCC Club to usługa cotygodniowej dystrybucji GCC.
Proces zaczyna się w każdy poniedziałek o 00:01 (CET) i kończy w każdą niedzielę
o 23:59 (CET).
Każdego tygodnia dostajesz GCC o wartości 7 EUR, plus bonusy zawarte wybranym
pakiecie.
Wraz z GCC, każdego tygodnia otrzymujesz 7 PV.
Każdemu użytkownikowi przysługują maksymalnie trzy pakiety GCC Club do
Publicznej Emisji (Edycja Lojalnościowa) naraz.

JAK ZARABIAMY?

1. Przede wszystkim jak w każdym biznesie marketingowym zarabiamy budujac zespoły. Na budowie zespołów zawsze jest najwięcej do zarobienia.

Mamy tu system binarny, wiec powinniśmy mieć co najmniej 1 osobę z prawej i jedna osobę z lewej strony aby zarabiać z binarki.

Sponsor Bonus:

Prowizje z poleconych (3 poziomy):
(od kwoty wejścia, z pakietów 3D Print kupionych przez Twoich poleconych)

Pierwszy poziom (bezpośredni polecony) : 20%
Przykład:
strzalkaJeśli Twój polecony kupił pakiet 3d Print  np za 438 €, wówczas Ty otrzymujesz  20% czyli 87,60 € jednorazowej prowizji
strzalkaJeśli Twój polecony kupił pakiet 3d Print  np za 1838 €, wówczas Ty otrzymujesz  20% czyli 367,60 € jednorazowej prowizji

Drugi poziom: 3%
Trzeci  poziom: 2%

Możesz ją wypłacić na konto bankowe lub na Bitcoin.

Binary Bonus:
Jest to prowizja obliczana na podstawie obrotu wytworzonego w Twojej strukturze. Binary Bonus jest obliczany pod koniec każdego tygodnia na podstawie liczby Personal Volume zebranego z obu odnóg. W ramach tego bonusu otrzymujesz 20% wartości zebranej ze słabszej odnogi
Aby zakwalifikować się do BB, musisz posiadać co najmniej pakiet Silver oraz sponsorować przynajmniej po jednym pakiecie Silver w górnej i dolnej odnodze Twojej struktury.

Matching Bonus:
Jest to rodzaj bonusu obliczanego na podstawie całej Twojej sieci sponsorskiej. Matching Bonus jest obliczany pod koniec każdego tygodnia na podstawie Binary Bonus otrzymanego przez członków Twojej sieci sponsorskiej. Aby zakwalifikować się do tego bonusu musisz posiadać przynajmniej pakiet Gold oraz sponsorować przynajmniej dwa pakiety Gold.

2. Kupujemy coin i być może w przyszłości ich cena będzie wzrastać. Jednocześnie przy większej ilości coinów możemy kopać je metodą Proof of Stake

3. Najciekawszy sposób – dochodzimy do kolejnych pozycji managerskich w tym najwyższa TITANUM i wraz z awansami otrzymujemy zyski z CAŁEGO OBROTU FIRMY.

W przyszłości zyski te mogą stawać się coraz większe.

 

Siedziba Firmy:

Firma posiada siedzibę w okolicy Poznania. Zatrudnia ok. 50 osób na umowę o pracę. Każdy ma możliwość przyjechać do siedziby i porozmawiać z osobami decyzyjnymi.

Adres korespondencyjny:
GCC Group Sp. z o. o.
ul. 25 Stycznia 20,
62-080 Tarnowo Podgórne (Poznań),
Polska

Główna siedziba:
ul.Rynkowa 5
Przeźmierowo 62-081 (Poznań),
Polska

Pomoc techniczna

Potrzebujesz pomocy? Możesz więc napisać na e-mail supportu. Bardzo dobry kontakt – sprawdzałem: support@TheGCCcoin.com

Zadzwoń: +48 791 402 403

Moja opinia:

Jak zobaczyłem infrastrukturę tego biznesu to długo nie czekałem. Jeżeli chcesz to napisz do mnie na KONTAKT a wyślę dla Ciebie video które scharakteryzuje cały proces rozwoju firmy który dla mnie był  wystarczający aby podjąć decyzje – co też nie znaczy że każdy musi iść tym „tropem” – ale myślę że warto spróbować.

BTC, 3D DRUK, EKOLOGIA, OTWARTY RYNEK USA więc zapowiada się nieźle. Dodatkowo ciekawostka – GCC COIN to biznes z ….Polski.

Projekt wygląda ciekawie ze względu na to ze firma jest w Polsce i można to sprawdzić samemu.

Moja wizja:

Na swój pakiet wydałem około 500 euro. W promocji otrzymałem  4 tys Coinów od firmy. Po tym jak  „zrobiłem marketing” a więc zaprosiłem kilku klientów do firmy oraz zacząłem kopać na swoim portfelu metodą POS  to mam tych coinów 16 tys. Obecnie firma wchodzi na poszczególne giełdy. Po pewnym  czasie nawet gdy 1 GCC Coin będzie kosztował „tylko” 1 euro – to mam 16 tys euro.

Dlaczego to jest „wizja”?

Ponieważ wcale nie musi tak być.

1 GCC Coin może kosztować i 10 i 100 euro a też dłuższy czas utrzymywać się poniżej wspomnianego jednego euro. Spekulacja – ale może być bardzo korzystna.

Event TheGCC Group Poznań – utrzymany w stylu „retro” lat dwudziestych. Zobacz poniżej

 

 

 


54 komentarze

Wiesław

20 grudnia 2016 at 5:39 pm

20.12.2016 W GCC – od dziś ruszyła druga promocja sprzedaży 3D pakietów oraz pakietów monet. Do każdego pakietu 3D dostajemy +50%, do pakietu monet + 100% ilości. Promocja trwa do 28 stycznia 2017 roku. Poniżej link do wczorajszego webinaru z opisem technicznym oraz sposobami zarabiania:

https://youtu.be/nCS6W2ygR6o
Wiesław ostatnio opublikował…Skyllex się rozkręca – i dobrze !My Profile

Wiesław

30 grudnia 2016 at 12:06 am

Rafał Smoczyński miło powitać 🙂

BTC

Wiesław ostatnio opublikował…Edukacja finansowa a Inteligencja finansowaMy Profile

Kamil

9 stycznia 2017 at 6:48 pm

Dlaczego za 500 euro masz ok 4000 dcc coins? Przecież za pakiet 3 d fun kosztujacy 438 euro dostajesz 2500 dcc? Czy coś mnie omija 😛 pozdrawiam

Wiesław

9 stycznia 2017 at 8:43 pm

Kamilu..omija. Za pakiet 438 masz 2,5 tys coinów + promocja 50% a reszta z zakupu i budowy poleconych. Obecnie to już ponad 6 tys coinów.

BTC

Wiesław ostatnio opublikował…Umieszczenie osób w systemie binarnym w firmie GCC COINMy Profile

Wiesław

11 stycznia 2017 at 10:48 am

Jedna z ostatnich informacji.

Warto podjąć działanie ponieważ potem – nic nie będzie już takie samo.

GCC COIN – BTC, 3D DRUK, EKOSYSTEM24 – podział zysków firmy z sieci dwudziestu czterech powiązanych ze sobą serwisów z rodziny GCC , RYNEK USA, – pakiety na każdą kieszeń

Portfel Zewnętrzny oraz wejście na Giełdę – Info już w przyszłym tygodniu.
To już końcówka na zakup kryptowaluty w cenie emisyjnej z bonusem + 100% (sto procent więcej coinów)
Działanie równa się – EFEKT!

Infrastruktura, Technologia oraz Społeczność.
W GCC COIN – spełnione jest to na 99,9%.
Dodatkowe 4 sposoby zwielokrotnienia naszych zysków w tej firmie – motywują do działania.
Wiesław ostatnio opublikował…Super wieści od Questra Holdings na 2017 RokMy Profile

Wiesław

14 stycznia 2017 at 10:16 am

Kilka informacji po webinarze TheGCC
1. 17 stycznia osoby mające aktywne (opłacone) konta będą mogły pobrać portfel i przelać na nie swoje monety.
2. Trzymając monety na portfelu i mając go włączonego kopiemy kolejne monety – metoda Proof Of Stake.
3. W lutym będzie duży event w UK, na którym będą oficjalnie zaprezentowane wszystkie szczegóły dotyczące kryptowaluty GCC
4. Wejście na giełdę możliwe, że nastąpi właśnie w dniu eventu. Jednak to tylko spekulacje, bo w następnym tygodniu ma być o tym informacja w newsletterze.
Wiesław ostatnio opublikował…Druk 3D – I moc jest z Nami!My Profile

Comte de Monte Cristo

15 stycznia 2017 at 6:13 pm

Mnie najbardziej rozbił opis właściciela. Multimilioner, który prowadzi kilka fabryk w europie? Ahahahhaha co a bzdury…

Wiesław

15 stycznia 2017 at 10:04 pm

Zgadzam się Panie 🙂 de Monte Cristo 🙂 Milioner – multimilioner to privata – a więc to po prostu prywatna sprawa. 🙂 W dzisiejszych czasach – kogoś miliony przyprawiają niektóre osoby o ból żołądka. Taka prawda. Odnośnie – fabryk – chodziło mi o …firmy. Zła interpretacja, tłumaczenie które też wykorzystują na stronie. O firmach które założył lub współtworzył Jan – masz w powyższym opisie jego osoby.

Wiesław

24 stycznia 2017 at 1:18 pm

EVENT 11/02/2017 CORAZ BLIŻEJ! Będzie połączony z oficjalnym wejściem na giełdę.

W czwartek o godz. 13 00 odbędzie się spotkanie w Poznaniu prezentacja TheGCC.

W czwartek będzie również Jan M. Pasboel na miejscu, więc jest okazja go poznać osobiście.

Portfele do instalacji – jak na razie jeszcze trzeba poczekać „5 minut” w każdej chwili może się to pojawić.

W przyszłym tygodniu Tomasz Sychowski zrobi WEBINAR o nowinkach w GCC Coin

Przypominam że nadal trwa promocja na GCC Coiny oraz Pakiety 3D. Warto skorzystać póki można:

Obie obecne promocje trwają do 5 marca 2017 roku, chyba że coś zmienią po drodze

1. 50% więcej GCC przy pakietach produktowych
2. 100% więcej GCC przy pakietach Extra Coins

Wiesław

27 stycznia 2017 at 12:32 am

Na taki jak na poniższym video – długopis 3D czekam od firmy GCC Coin. Będzie czym się pobawić. 🙂 Za kilka lat ta technologia zdominuje światowy rynek.

https://youtu.be/oXj2nlN-R2M

Wiesław

29 stycznia 2017 at 4:11 pm

W firmie jestem może nie w pierwszej dziesiątce ale też na zaszczytnym… 11 miejscu. Bardzo się cieszę a dla partnerów również dziękuję za owocną współpracę – lecimy dalej. Jesteśmy w dobrym miejscu.

GCC

Wiesław ostatnio opublikował…Polski zespół w GCC CoinMy Profile

Wiesław

3 lutego 2017 at 1:23 am

2.02.2017. Bardzo dobry webinar GCC Coin PL.

TheGCCcoin – Polska prezentacje on-line [M&M Business]

https://www.youtube.com/watch?v=0PVrqKezDJk
Wiesław ostatnio opublikował…Questra World – Nowe biura w PolsceMy Profile

Wiesław

3 lutego 2017 at 12:59 pm

W temacie drukarek 3D:

– Filamenty czyli rolki z materiałem do druku to koszty od ok 50-200 zł. W Tarnowie GCC będzie otwierać swój punkt gdzie będzie można kupić i gdzie będzie odbywała się produkcja.
– Sama drukarka 3D zużywa tyle prądu co laptop.
– Wytrzymałość materiału filamentowego zależy od jego klasy i typu, zazwyczaj jeśli chodzi o gotowy produkt jest w nim 80% materiału, 20% kleju, natomiast robione są już nawet podzespoły do F1 więc produkty muszą być wytrzymałe.
Wiesław ostatnio opublikował…Questra inwestuje na rynku rolnym – a My – Zarabiamy dalej!My Profile

Wiesław

9 lutego 2017 at 2:55 pm

GCC czyli The GCC Coin od A do Z . Webinar pod patronatem Akademii Milonerów. Prowadzą: Ireneusz Fudro i Filip Jackowiak

Wiesław

12 lutego 2017 at 9:32 pm

Skrót informacji po evencie TheGCCcoin 11.02.2017

-Jan potwierdza, że wejście na giełdę nie będzie tak jak planowano wcześniej 27 września 2017, ale zdecydowanie wcześniej. Wkrótce informacje o dacie debiutu na giełdzie
-Będzie ograniczona liczba coinów do: 2.4 miliarda – jest to Bardzo dobra inforamcja!
– 7 kwietnia będą dostępne portfele, a sam mining ruszy 10 kwietnia. Jest to bardzo dobra decyzja, ponieważ od daty zakupu przez 90 dni nie można dysponować coinami. Tak więc każdy, kto kupił coiny grudzień-styczeń będzie mógł kopać w tym samym czasie (w tym czasie było najwięcej zakupów i będzie to sprawiedliwe dla wszystkich, którzy zdecydowali się wejść wcześniej)
-Będą nowe strony sprzedażowe, które wejdą w skład w ekosystem24 – portale z których, jeśli ktokolwiek na świecie coś kupi – my, jako członkowie GCC otrzymujemy odpowiednią do kwalifikacji w SINC prowizję.
Więcej informacji będzie w środę na webinarze 🙂

https://www.facebook.com/JanMPasboel/videos/1718255195132953/

Wiesław

14 lutego 2017 at 1:50 pm

Kolejne dobre informacje z grupy The GCC COIN:

„Info po Black Tie Event The GCC Group ?

Dodatkowe projekty w ecosystemie24:
➡️GCC24x7.com – m.in. Kalendarz spotkań biznesowych partnerów na całym świecie. Np. Ja mieszkajàc w UK mam osobę zainteresowanà z Monachium, sprawdzam kto I kiedy organizuje takie spotkanie w okolicy I wysyłam osobie info o tym.
➡️ GCCshopclub.com – zestawienie firm I sklepów w tym akceptujàce płatność kryptowaluta GCC
➡️ GCC auctions.com – super deale w tym płatność krypto 🙂
➡️ GCC dating.com ? randki partnerskie bez reflinku ?
➡️ GCCLegacy cash back.com – mozliwosc otrzymania prowizji z transakcji na wszystkich portalach w ecosystemie24 dla tych, którzy nie chcà budować grup I pozycji SINC (ma wejść Jeszcze w tym miesiàcu) ?
GCC Eat me.com – zestawienie m.in. restauracji, gdzie jest akceptowana krypto GCC – dodatkowo mozliwosc aby mieć uprawnienia do zapisywania takich miejsc do systemu ?
➡️ I o tym „mało” istotnym elemencie zapomniałam wspomnieć dziś na webinarze ?
GCC Gold24.com – złoto prosto z kopalni ?

Event w Poznaniu ???8go kwietnia

Calkiem prawdopodobnie, że:
Portfele dostępne od 7go kwietnia

Wejście na rynek 10tego kwietnia – (bardzo ważna data dla Jana – urodziny Jego zmarłej Mamy…

Także Będzie Meteoryt ?????”

Wiesław

15 lutego 2017 at 3:27 pm

Wywiad z właścicielem TheGCCcoin. 15.02.2017 😉

Ciekawe informacje – warto posłuchać 🙂

1. Wejście na giełdę przed 10 kwietnia 🙂 (dzień urodzin matki Jana-dla niego ważna data) – na pewno nie Bittrex, ale na początek mniejsze giełdy i stopniowo wraz z rozwojem większe giełdy 🙂
2. Po wejściu na giełdę uruchomienie portfeli i na początek testowe wypłaty.
3. Jak testowe wypłaty będą ok, to podpisujemy ‚dokument’ i dostajemy wszystkie coiny 🙂 – super sprawa, bo nie będzie zagubionych coinów, problemów itp 😉
4. 8 kwietnia event w Poznaniu

https://www.facebook.com/CPuczylowski/videos/1235339089848425
Wiesław ostatnio opublikował…Questra World – Nowe biura w PolsceMy Profile

Wiesław

17 marca 2017 at 9:56 am

Oficjalny FP kryptowaluty TheGCCcoin wraz z informacją o wejściu na pierwszą giełdę … https://www.facebook.com/TheGCCcoin/?fref=nf
Wiesław ostatnio opublikował…TradeCoinClub – Kilka ważnych informacji!My Profile

Wiesław

17 marca 2017 at 10:06 am

GCC oficjalnie na giełdzie 🙂

https://novaexchange.com/market/BTC_GCC
Wiesław ostatnio opublikował…Otrzymałem już swoją „zabawkę” w GCC CoinMy Profile

Wiesław

10 kwietnia 2017 at 1:45 pm

✳️✳️✳️TheGCC – krótkie podsumowanie po evencie 10.04.207✳️✳️✳️
➡️ Nie ma już pakietów Extracoins
➡️ W pakietach 3D liczba coinów jest taka jak wcześniej i będzie tak przez 2 miesiące.
➡️Nadal można wymieniać drukarkę, długopis, skaner z tych pakietów na coiny.
➡️ Za 2 miesiące będą nowe pakiety i w nich będzie dużo mniej GCC.
➡️ Od dziś, przez ok. 2 tyg. będą wysyłane coiny na nasze portfele – będzie to robione powoli, spokojnie, aby nie było problemów, zgubionych coinów, wielkich spekulacji na giełdzie.
➡️ Teraz już w pełni oficjalnie będzie jedna giełda – Novaexchange, a za 2-3 miesiące kolejne, najprawdopodobniej Poloniex. Jest tak dlatego, że gdyby GCC było od razu na kilku giełdach można bardziej spekulować na cenie(arbitraż itp). Jak cena się ustabilizuje, wtedy będę kolejne giełdy.
➡️ Będzie można przelewać a portfel wszystkie coiny, nie tylko te, które mają 90 dni(być może tylko te starsze będą kopały)
➡️ Wkrótce kolejne produkty, z których będą kolejne prowizje dla tych, którzy mają pozycje SINC

Michal

10 kwietnia 2017 at 6:14 pm

chciałbym zapyta w jaki sposób mogę sprzedać część moich gcc coinów? posiadam ich kilkadziesiąt tysięcy i choć wiem, że ich cena może jeszcze wzrosnąć to muszę część sprzedać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiesław

10 kwietnia 2017 at 8:43 pm

Na razie Michał o tym jest za mało informacji. Obecnie zostały udostępnione portfele, można je zweryfikować. Zakupione Gcc Coiny też są uwalniane dopiero po 3 miesiącach. Też mam zamiar część spieniężyć a częścią coinów wydobywać kolejne. Obecnie więc trzeba poczekać i obserwować sytuację.
Wiesław ostatnio opublikował…Cryp Trade Capital – Statystyki, tradingMy Profile

Michal

1 maja 2017 at 5:58 pm

Już wszystko wiem, szkoda tylko, że kurs poszedł tak w dół. Teraz trzeba trochę poczekać i pokopać żeby mieliśmy więcej coinów. Jeszcze będziemy bogaci 🙂

Wiesław

1 maja 2017 at 6:50 pm

Tak jest, czekamy aż GCC Coin „dojrzeje” i kopiemy. Na razie jedna giełda NOVAEXCHANGE i pewnie niedługo według zapowiedzi kolejna czyli POLONIEX.
Wiesław ostatnio opublikował…Leadership Questra Holdings w WarszawieMy Profile

Michal

2 maja 2017 at 5:36 am

Myślę, że gdy wejdzie na Poloniex to wtedy właśnie zacznie się „dziać” 🙂

Wiesław

10 maja 2017 at 1:22 pm

10.05.2017

Po spotkaniu w siedzibie firmy TheGcc Group kilku liderów zostały omówione następujące kwestie:
1. Punktów Druku 3D na ten moment jest ok. 2000 punktów. Teraz została zatrudniona nowa osoba z Australii, która ma się zająć opieką nad punktami druku 3D + ma koordynować działania B2B = głównie współpraca z biznesem tradycyjnym.
2. Eventy 🙂
Pakistan – Event regionalny – bardzo duży
Indie
Polska – jeszcze trzeba to konkretniej ustalić, ale będzie to typowy event integracyjny w okolicach…
ok. 15 lipiec lub ok. 15 sierpień 2017 roku
Event międzynarodowy odbędzie się we wrześniu 2017 roku.
3. Odnośnie działania z Coinami TheGCC 🙂 🙂
Prowadzone są już rozmowy z:
https://coinomi.com – aplikacja mobilna do płatności
https://www.coinpayments.net
– platforma płatności
Wejście na kolejne giełdy (trwają rozmowy):
C-CEX
Poloniex
Na stronkach www, na Twitter itd. Będzie prowadzony na bieżąco marketing.
Będzie przedstawiony cały RoadMap – co, kiedy, jakie nowe sklepy, plany rozwoju na kolejne kilka lat.
4. Sklepy
😉
Gcc24Gold https://www.gcc24gold.com
– już działa
GCC Beauty – na lato będzie uruchomiony sklep z 3-4 produktami

Zdecydowanie warto skupić się na współpracy z #SINC
Warto również dokupywać sobie systematycznie coiny, wiadomo co sie dzieje obecnie na rynku krypto a w dzisiejszych czasach INFORMACJA jest najcenniejsza
Wiesław ostatnio opublikował…Blockchain w MoskwieMy Profile

Michał

15 maja 2017 at 1:31 pm

Wiadomo coś więcej o wejściu na Poloniex?

Wiesław

15 maja 2017 at 1:41 pm

Michał – na razie nie. Ale jestem na grupach, forach więc jak jakaś wzmianka się pojawi to na pewną ją tu umieszczę 🙂
Wiesław ostatnio opublikował…Każda branża, każda forma działalności nie zawsze jest zależna od jej „właściciela”……My Profile

Michał

17 maja 2017 at 4:34 pm

Cena gcc ładnie rośnie. Dziś już było 0.05 $
Także uważam, że dobrym pomysłem jest dokupowanie coinów. Mimo sporej ilości jak dla mnie to myślę nad dokupieniem. Cena wciąż jest niska w porównaniu z tym co będzie za jakiś czas.

Wiesław

17 maja 2017 at 6:20 pm

Ja czekam na 1 euro. 🙂 Trochę jeszcze poczekam ale każdy biznes wymaga cierpliwości a efekty przyjdą wcześniej lub później 🙂
Wiesław ostatnio opublikował…Każda branża, każda forma działalności nie zawsze jest zależna od jej „właściciela”……My Profile

Wiesław

4 lipca 2017 at 12:57 pm

Nowa, zmodernizowane i odświeżona wersja portfela The GCC coin jest poniżej! Trzeba „stary portfel GCC” zamienić na „nowy portfel GCC”

Jeśli ktoś posiada GCC na starym portfelu, to bardzo ważna informacja
(każdy powinien dostać ja na e-mail, ale lepiej powtórzyć to 2 razy):
1. Instalujemy nowy portfel ze strony: https://www.thegcccoin.com/
2. Jeśli instalujemy go na komputerze, na którym był stary portfel, to wszystko automatycznie nam się przeniesie.
3. Jeśli instalujemy w innym miejscu niż stary portfel, to musimy przesłać sobie GCC ze starego na nowy
4. Jeśli nie przeniesiemy GCC ze starego portfela do 18 lipca – data HardFork – to stracimy wszystkie coiny!!!
Zmiany od 18 lipca:
1. Będzie kopało więcej coinów(zostały wyeliminowane błędy starego portfela)
2. Przez pierwszy rok będzie kopało 20% w skali roku
3. Jeśli ktoś zechce zamrozić swoje GCC(bądź pewną część) na 365 dni, to dostanie za to dodatkowe 4% – w sumie 24% w skali roku(tu plus: będzie mniej coinów w obiegu i cena może iść do góry; i minus: nie możemy skorzystać z tych coinów przez 365 dni)
Wiesław ostatnio opublikował…Wywiad EXP ASSETMy Profile

Wiesław

18 sierpnia 2017 at 8:49 am

18.08.2017 Ważna informacja dla osób, które są w TheGCC 🙂
Jeśli macie swoje coiny jeszcze na stronie – nie wypłaciliście ich na portfel – jeśli znacie kogoś, kto też jeszcze tego nie zrobił, to teraz najważniejsze jest wypłacenie ich. Dlaczego? … chodzi o to, że firma chce wejść na kolejną giełdę – najprawdopodobniej Bittrex, ale jeśli coiny są na stronie, to giełda widzi to tak, jakby te coiny były własnością firmy TheGCC, a dokładnie jej właściciela. W tej chwili wygląda to tak, jakby Jan miał 90% GCC w swoim władaniu i nie ma szans na porządną giełdę… Jeśli wszyscy wypłacą to na swoje portfele, to zmniejszy się ilość GCC w rękach właściciela i wzrośnie całkowita wartość na coinmarketcap co może się przyczynić do wzrostu ceny jak i zwiększy szanse na wejście na kolejne giełdy. Tak więc przekazujcie tę informację dalej.
Wiesław ostatnio opublikował…Czy BitCoin w tym roku może „skoczyć” do 15 tys. $ ?My Profile

Wiesław

7 września 2017 at 9:26 am

PROMOCJA do 9 września…
Jak ktoś ma „luźne” EURO może sobie zakupić lub dokupić Coinów GCC.
Czas zweryfikuje i pokaże. Na razie cena mega niska – dla niektórych więc – to okazja do „zakupów”
Na EVENCIE w Dubaju 13-15 września zostaną przedstawione kolejne nowości.

Obecnie:
Zakup jednego z pakietów:
COACH – M PACKAGE* – 338 € 45.900 GCC’S Coin
+ Ticket for Jan M. Pasboel’s meeting
Entrance to GCC Dubai Event
3D Print Points Voucher
3D Print Education Subscription

COACH – XL PACKAGE* – 838 € – 115.700 GCC’S
+ Ticket for Jan M. Pasboel’s meeting
VIP Entrance to GCC Dubai Event
Motivational Coach videos
3D Print Points Voucher
3D Print Education Subscription
Wiesław ostatnio opublikował…Co ma wspólnego trading kryptowalutami z Forexem?….My Profile

Wiesław

9 września 2017 at 5:41 pm

9.09.2017 Info od mojego sponsora: „Ważna informacja dla będących w TheGCC, tych, którzy chcieli skorzystać z promocji ale nie zdążyli oraz chcących dołączyć do TheGCC 🙂
Promocja extraCoin przedłużona do 15 września!!! Kto nie zakupił ten ma szanse to zrobić. Coiny w tych pakietach kupujemy po 0,0052$, natomiast na ten moment na giełdzie są po 0.01$.”
Wiesław ostatnio opublikował…Jakie kopalnie lub koparki wybrać. Trzy przedziały cenowe.My Profile

Wiesław

12 września 2017 at 7:45 pm

Dobre informacje z webinaru GCC Group który odbył się 12.09.2017 r.
Po evencie w Dubai GCC Group ma wejść na giełdę Bittrex. Polecam obejrzeć całość.
Uwaga! do 15 – go września możliwość w promocji zakupu Coinów. Też info jest o tym w webinarze.
https://www.youtube.com/watch?v=qttnZQde7FE
Wiesław ostatnio opublikował…5 tys. $ za jednego BitCoina? Śmieszna kwotaMy Profile

Wiesław

20 września 2017 at 9:36 pm

20.09.2017 >>>> PAKIETY W THE GCC GROUP SĄ JESZCZE DOSTĘPNE W PROMOCJI. PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW < <<<< Wiesław ostatnio opublikował…BitClub Network chce być 4-5 kopalnią krypto na świecieMy Profile

Marek

24 września 2017 at 6:49 pm

Wiadomo kiedy ma wejść na bittrexa?

Wiesław

24 września 2017 at 8:20 pm

Jeszcze nie wiadomo. Bittrex „musi widzieć” że coiny firmy są w społeczności użytkowników. Dlatego obecnie najlepiej aby każdy z swojego biura przerzucił na swój portfel gdzie dodatkowo kopie ich więcej metodą POS. Obecnie jest tak jakby Jan był w posiadaniu większości Gcc Coin. Stąd też obecnie są promocje. Wszystkich GCC jest 2,4 mld a ok. 900 mln jest w obiegu. Jest więc co „rozdawać” 🙂
Wiesław ostatnio opublikował…Co nowego w BitCoin i krypto walutach. Skąd te spadki – kiedy wzrosty – 24.09.2017My Profile

Wiesław

24 września 2017 at 8:43 pm

Rewelacyjna prezentacja The Gcc Group w pdf (wersja PL)
https://www.thegccgroup.com/the-gcc-explained
Wiesław ostatnio opublikował…Kryptowaluty – TerminologiaMy Profile

Wiesław

26 września 2017 at 8:16 am

26.09.2017 Dziś około godziny 12:00 kryptowaluta GCC ukaże się na największym forum kryptowalut na świecie czyli na https://bitcointalk.org
Wiesław ostatnio opublikował…Perspektywy dla Inwestorów ……My Profile

Wiesław

28 września 2017 at 2:37 pm

28.09.2017 GCC – info zbiorcze po aktualizacji (28.09.2017)

Od Karol Stadnik, Sławek Iwaniec : (dzięki): 🙂 Dobre Info Panowie Zawsze Jest W Cenie 🙂

„Po ostatnich działaniach i wprowadzeniu na forum Bitcointalk GCC Coin robi postępy!
– kapitalizacja (market cap) z 225 000 USD na 5 237 090 USD
– ranking: z 400 na 272 miejsce
– około 55% GCC coinów jest już w posiadaniu użytkowników
Im więcej użytkowników będzie posiadało GCC Coina tym większa szansa, że szybko wejdą na większe giełdy, a wtedy wiecie co… UP UP”

Pakiety promocyjne wciąż w sprzedaży, pierwsze partie coinów promocyjnych zostały uwolnione w dniu wczorajszym i są już do dyspozycji użytkowników.
Wiesław ostatnio opublikował…Minergate – Darmowy kranik do kopania kryptowalutMy Profile

Wiesław

1 października 2017 at 3:48 pm

GCC GROUP (news 01.10.2017)
——————————————————
NOWE PAKIETY + PROMOCYJNE COINY DO 12.11.2017
——————————————————
LET’S ROCK
——————————————————
Coach – M Package – 338 euro – 2500(podstawowe)+24500 (promo do 12.11.2017) coiny
Coach – L Package – 638 euro – 3500(podstawowe)+47500 (promo do 12.11.2017) coiny
Coach – XL Package – 838 euro – 6500(podstawowe)+60500(promo do 12.11.2017) coiny
PAKIETY Z NOWĄ DRUKARKĄ 3D NA ANDROIDA: Witbox Go! 3D Printer
( https://youtu.be/haEXKBGxLJw )
GO! + Coach – M Package – 1938 euro – 15500(podstawowe)+ 139500(promo do 12.11.2017) coiny
GO! + COACH – L PACKAGE – 2438 euro – 24500 (podstawowe)+ 170500(promo do 12.11.2017) coiny
Wiesław ostatnio opublikował…Kopiemy Dash’a. Ty też możesz!My Profile

Wiesław

4 października 2017 at 3:33 pm

4.10.2017

Nowa giełda GCC Coin już odpalona:

https://c-cex.com/?p=gcc24-btc
Wiesław ostatnio opublikował…BitClub Network – Webinar PAŹDZIERNIK 2017My Profile

Wiesław

19 października 2017 at 9:09 pm

19.10.2017
BitBay przedstawia plan działania na najbliższe dni:

Kto wie, być może już nie długo na BitBay pojawi się coin firmy The Gcc Group czyli TheGCCCoin 🙂

https://gieldykryptowalut.pl/wiadomosci/bitbay-przedstawia-plan-dzialania-na-najblizsze-dni
Wiesław ostatnio opublikował…Wcześniej czy później ta firma „wybuchnie”….My Profile

Jakub

5 listopada 2017 at 8:11 pm

Witam
Może wiesz kiedy i z jaką ceną wejdzie na Bittrexa.

Wiesław

6 listopada 2017 at 1:09 am

Nie Jakub. Trzeba na razie poczekać na oficjalne info od firmy.
Wiesław ostatnio opublikował…XIN – jak myślę niezły deal inwestycyjny. Cichy, spokojny a niedługo …wystrzeliMy Profile

Michał

2 stycznia 2018 at 10:33 am

Jakieś nowe info w sprawie gcc? Wszystkie alty rosną a nasz gcc stoi w miejscu 🙁

Wiesław

2 stycznia 2018 at 4:03 pm

Michał dzieje się cały czas. Jan jeździ, promuje firmę. A że cena jest niska? Trzeba czekać. Miałem i mam kilka innych krypto które kupiłem z rok do tyłu i wyszło kilkaset procent zysku. To samo będzie z GCC, ale jak widać nie na już i nie na teraz. Ja jestem spokojny, a też bym chciał aby 1 GCC kosztował już z 1 euro 🙂
Warto być na grupach, fanpage firmy. Wtedy widać co się dzieje. My żyjemy kryptowalutą GCC a dla Jana to cały ekosystem. Tu opisałem kilka ostatnich informacji. I cierpliwości 🙂
http://e-pasywnezarabianie.pl/cena-ich-coina-w-2018-r-bedzie-rosla-promocja-firmy-w-kanadzie-event-w-kwietniu-2018-r-w-tajlandii
Wiesław ostatnio opublikował…Podsumowanie Biznesowe 2017 – TOP 6 E-PasywnychMy Profile

Zbigniew

8 stycznia 2018 at 9:30 pm

witam ,jestem nowy w gcc ,od 2 tygodni mam założony portfel i przelane 3500 coinów ,czytam że portfel kopie automatycznie a u mnie w portfelu nic nie rośnie ,nie wiem jaki błąd popełniam ,

Wiesław

9 stycznia 2018 at 2:44 pm

Zbigniew jeżeli coiny masz przelane, wallet zhashowany to pozostaje czekać. W GCC kopiemy metodą POS, czyli im większą liczbę coinów posiadamy tym nam więcej ich wykopie. Wallet kopie automatycznie ale to nie znaczy że ci codzień wrzuca coiny na portfel. U mnie czasami np. mine dobrych kilka dni i za raz wleci np. 100 coinów. Po pewnym czasie coś ci nakapie do portfela.
Wiesław ostatnio opublikował…Mamy to! RoadMap firmy Bitconnect na cały 2018 rokMy Profile

Zbigniew

9 stycznia 2018 at 5:10 pm

dzięki za odpowiedż

Wiesław

10 stycznia 2018 at 2:15 am

Nie ma sprawy

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESACH ONLINE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 


Baner 125x125

TOP BIZNES

TOP KRYPTO

FIRMA Z PIWEM

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

1 BTC = $10420.98 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $895.24 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $168.06 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 213302

Dzisiejsze Wizyty: 246

Użytkownicy Online: 3

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
TradeCoinClub

Strona główna ZARABIAJ Z E-PASYWNYMI Programy Reklamowe BeerBiz – Biznes z …piwem i reklamą FutureNet&FutureAdPro LikesXL Programy Inwestycyjne Rockwall Investments...

Zamknij