CODZIENNE... ZYSKI... POPRZEZ...
AUTO TRADING ROBOT....
Co nam oferuje platforma?
Kryptowaluta BCC
Technologia BlockChain
Bot zarabiający około 1 % dziennie
8 % miesięcznie z POS (portfel - wallet)
Ponad 1 miliard $ kapitalizacji
Wysokie miejsce w TOP 10 CoinMarketCap
Aplikacja na Androida
image3_3
image2_3
CZYM JEST BITCONNECT I JAK W NIM DZIAŁAĆ?

BitConnect jest kryptowalutą, która powstała w listopadzie 2016 roku. Potencjał platformy jest ogromny. Ich krypto BCC obecnie "piastuje" zaszczytne miejsce w TOP 10 CoinMarketCap - BCC - KLIKNIJ

Proces działania w BitConnect jest prosty. Poniżej jedna z opcji.

Wpłacamy BitCoiny

Zamieniamy je na BCC czyli Bitconnecty - ich walutę

Inwestujemy je w systemie w Bota

Zarabiamy około 1 % dziennie
ZOBACZ PARTNERÓW >>> BITCONNECT <<<
image3_3

BITCONNECT JEST W TOP 10 COINMARKETCAP

image2_3
BITCONNECT - Opis projektu
BitConnect to jedyna platforma która z takim rozmachem działa w oparciu o swoją własną "krypto". Wzrost wartości BCC ciągle się zwiększa. W ofercie firmy oprócz Bota są jeszcze trzy inne sposoby zarabiania.
1 bitconnect staking
BITCONNECT - STAKING
Będąc w posiadaniu kryptowaluty BitConnecta stają się one naszym oprocentowanym aktywem (8 % miesięcznie poprzez metodę POS - którą możemy wykorzystać na naszych komputerach). Wszystko co należy zrobić to posiadać swoje monety w portfelu BitConnect-QT. Otrzymamy wtedy odsetki od ich balansu w zamian za utrzymanie bezpieczeństwa w sieci. Jak tu zarabiamy? Po prostu - na wzroście ceny, oraz poprzez gromadzenie większej ilości ich coinów na swoim wallet.
BITCONNECT - TRADING
W tym przypadku możemy zarabiać na handlu coinem BitConnecta. Wykorzystujemy tą opcję celem uzyskania zysku na wahaniach cen BitConnecta. Zasada prosta. Kupujemy BCC po niższej cenie a sprzedajemy po wyższej. Zawsze również można potem kupić ponownie za niższą cenę i potem sprzedać za wyższą wykorzystując przy tym różnicę cenową.
2 bitconnect trading.jpg
3 bitconnect mining.jpg.jpg
BITCONNECT - MINING
Skoro BCC jest w cenie - to warto je wydobywać za pośrednictwem "miningu". Jest to proces w którym generowane są kolejne monety BitConnecta. Monety te możemy wydobywać z procesora / GPU a więc nie potrzebujemy koparki ASIC jak do Bitcoina - reasumując możemy BCC kopać na swoich komputerach.
CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ O BITCONNECT

BitConnect to kryptowaluta która ma swój własny Blockchain. Ich krypto znajduje się na kilku giełdach a z oczywistych względów większość znajduje się na ich platformie. Na dziś 21.10.2017 rok cena za 1 BCC wynosi około $214. Bez względu czy ta cena spadnie czy poleci do góry to mam świadomość że ich platforma nie jest kolejną stroną do szybkiego zysku dla Adminów. Firma ma zyski z giełdy, swoją kryptowalutę, metodę PoS, BOTA więc widać że zarabiają a skoro oni mają z tego korzyści to My też.


Minimalna inwestycja od 100$. Wypłaty każdego dnia od minimum 1 $. Nasz depozyt jest zwracany na koniec kontraktu.


KAPITALIZACJA
BitConnect to Kryptowaluta oparta na własnym Blockchain, której kapitalizacja sięga już ponad Miliard Dolarów i zajmuje wysokie miejsce pod względem kapitalizacji na świecie, wśród tysiąca innych kryptowalut co widzimy na https://coinmarketcap.com

SPOŁECZNOŚĆ
BitConnect jest również Krypto Społecznością, zaprojektowaną w celu zapewnienia wielu możliwości inwestycyjnych. Platforą, w której można całkowicie poznać niezależność, jakiej wszyscy pragniemy, poprzez możliwość ciekawych dochodów w bardzo niestabilnym świecie.

DEPOZYT - REINWESTYCJA
Depozyt jest zwracany dla nas do wypłaty po upłynięciu czasu kontraktu. Dzienny zarobek już od $1 możemy sobie wypłacać / przelewać na nasze zewnętrzne portfele – nie ma przymusowego obowiązku re-inwestycji. Po 3 miesiącach możemy tak naprawdę podwoić swój depozyt – wypłacić sobie to co wpłaciliśmy na początku i już od tej pory zarabiać z 0% ryzyka stracenia własnych wpłaconych środków.  Plan rozwoju Bitconnect jest bardzo ambitny i od początku do teraz realizowany bez poślizgów.

PROGRAM PARTNERSKI
Możesz stać się Promotorem Biznesu. Gratyfikacje z polecenia są z 3 poziomów  w strukturze.  Wielopoziomowy system poleceń i prowizji w pierwszej linii oferuje 5% (osoby bezpośrednio zaproszone), dalej 3% dla poziomu drugiego, 2% poziom trzeci.
PROCES WPŁATY ORAZ ZAMIANY BTC NA BCC W CELU AKTYWACJI BOTA -  BITCONNECT

Na poniższych screenach zobaczysz jak poprawnie wpłacić BitCoiny aby potem je zamienić na BitConnecty BCC i uruchomić Bota który będzie dla Ciebie generował około 1 % dziennie.

 

1 KROK. Wpłata BTC do systemu

 

 

2 KROK. Zamiana BTC na BitConnecty BCC

 

 

BITCONNECT KONKRETNIE! - Videa dzięki którym zapoznasz się z procesem rejestracji oraz działaniem platformy
Współpracuję z BitConnect Polska. Mamy nowe informacje, szybką pomoc oraz pomocne filmy które pokazują jak w firmie działać w pierwszych krokach.
1. Proces rejestracji oraz jak działa Bot BitConnecta
Jak wpisać swoje dane?, jak uruchomić Bota, czy przy inwestycji np. 1 400$ można co miesiąc uzyskać średnią krajową?
2. Dochód pasywny w BitConnect
Co to jest BitConnect?, ile można w nim zarobić?, dlaczego ta platforma jest godna uwagi?, jak wpłacić, zreinwestować oraz wypłacić swoje zarobione BCC
3. Pytania i odpowiedzi o BitConnect
Na czym ta platforma zarabia?, czy to nie padnie?, czym jest Bot
4. Prezentacja BitConnect (wers. angielska)
image3_3
image2_3
BITCONNECT TAJLANDIA EVENT
28 - go pażdziernika 2017 r. odbyła się coroczna ceremonia BitConnecta.
Tegorocznym miejscem imprezy została Tajlandia w Pattaya Exhibition and Convention Hall w pięknym i tętniącym życiem mieście w Pattaya.

Zobacz krótką relację: LINK

BITCONNECT NIE TYLKO MÓWI O SWOICH DZIAŁANIACH - ALE TEŻ SUKCESYWNIE JE REALIZUJE
ZDECYDOWANY? ZDECYDOWANA?

 

Copyright 2017 - e-pasywnezarabianie - All Rights Reserved
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Nie zdążyłeś z BitCoinem? Nie przegap więc DasCoina!

 Czy DasCoin zrewolucjonizuje Świat? Nie zdążyłeś z BitCoinem? Nie przegap więc DasCoina! Ryzyko jest zawsze i wszędzie - Ale kto...

Zamknij