ROCKWALL INVESTMENTS

Często mówimy w Internecie o możliwościach „pasywnych dochodów”.

I co się okazuje? Mamy kolejną okazję..

 

 
ZAREJESTRUJ SIĘ I ZOBACZ JAK DZIAŁA FIRMA

 

 
Poniżej temat który już osoby z „światka biznesowego ” znają a te które nie znają? mogą poznać poniżej. Temat ciekawy i wygląda na taki który nie jest „chwilówką”. Jednak jak wszędzie – tak i tu o ryzyku należy pamiętać.
Zaczynamy! - ROCKWALL INVESTMENTS - Wywiad z właścicielami

ROCKWALL INVESTMENTS to firma która w ofercie ma kilka możliwości inwestycyjnych.

Są to między innymi:

 - kontrakty na moc obliczeniową: ETH, ETC, UBQ, ZEC, DASH, BTC

- inwestycje w nieruchomości (do 12% w skali roku) - (obecnie jeszcze nie aktywna)

- "FUSION" czyli inwestycje w trading na giełdzie (do 1,5% naliczeń dziennie / 150 dni)

- matryce 3x3 11 różnych matryc (10$ - 12000$) 39 miejsc w każdej z matryc, zamkniecie jej daje 20 krotność ceny matrycy

- program partnerski do 8%/4%/2%/1%/1% do 8%/4%/2%/1%/1%, dotyczy Fusion i kopalni (aby otrzymywać prowizje i naliczenia należy posiadać matryce za 25$ i najmniejszy kontrakt na MH/s

.....Zanim zadasz pytanie.......

....dużo nowości, dużo zmian, same pozytywne informacje na 2018 rok w poniższej aktualizacji. Koniecznie dołącz także do naszego Teamu Rockwall na Facebook

KOPALNIE

Dwuletnie kontrakty na wydobycie ETH, ETC, UBQ, ZEC, DASH, BTC, FUTUROCOIN. Zróżnicowane cenowo, możliwość wykupienia mocy obliczeniowej już od kilku dolarów. Można kupować wiele razy te same kontrakty czyli np 20 x po 100 MH/S, W przyszłości możliwość kopania innych kryptowalut. Uruchomienie kontraktów w miningu odbywa się w przeciągu 20 dni od dnia ich zakupu

MATRYCE 3X3

10$ / 25$ / 50$ / 75$ 100$ / 150$ / 200$ / 500$ 1500$ / 6000$ / 12000

Wpiszesz 39 osób i tym samym zamkniesz matryce. Po zamknięciu matrycy masz 20 krotność ceny matrycy np:

Wpiszesz do matrycy za 10$ 39 osób które ją kupują i w tym momencie z 10$ robisz 200$
Wpiszesz do matrycy za 50$ 39 osób które ją kupują i w tym momencie z 50$ robisz 1000$
Wpiszesz do matrycy za 12000$ 39 osób które ją kupują i w tym momencie z 12000$ robisz 240 000$

Po zamknięciu matrycy otwiera dla Ciebie się nowa - ZA DARMO!

Dodatkowo oprócz ewentualnych profitów z zamknięcia matrycy mamy tez % od bezpośrednich partnerów w postaci 8 % od wydanych środków na zakup matrycy!

WAŻNE

Wszystkie prowizje i naliczenia w dolarach dzielone są na 2 salda w proporcji 50/50. Dzięki temu 50% trafia na reinwestycję do programu (Available Balance) i można to wydać na dowolny produkt w programie. (Nie dotyczy zarobków z kopalni) a 50% można wypłacić (Withdraw Funds). Docelowo po zbudowaniu odpowiednich rezerw programu procent przymusowej inwestycji będzie stopniowo zmniejszany do 10% jednakże zasada ta może ulec zmianie. Reinwestycję można ustawić w Account Settings pomiędzy 50-100%. Można również przetransferować pieniądze z Withdraw Funds do Available Balance.

PROGRAM POLECEŃ

Dotyczy programów inwestycyjnych Kopalni i Fusion:
Prowizje ze struktury będą do 5 poziomu, żeby osiągać wyższe progi będzie trzeba osiągnąć odpowiedni próg obrotu w firmie.

Maksymalne progi:

1 poziom 8%
2 poziom 4%
3 poziom 2%
4 i 5 poziom 1%

(WKRÓTCE) PROFESJONALNY HOLDING NIERUCHOMOŚCI

Firma z Warszawy zajmująca się luksusowymi apartamentami, w bardzo dobrych lokalizacjach. 3 różne pakiety inwestycyjne: 8% / 10% / 12% w zależności od wybranego pakietu.

FUSION

Pakiet oparty o trading na giełdzie. Profesjonalni traderzy grają na giełdzie i generują Nam naliczenia do 1,5 % dziennie przez 150 dni. Start od 50$. Wszystkie pakiety Tradingowe są aktywowane po 5 dniach od ich daty zakupu.


TABELA PROWIZJI PARTNERSKICH

Poniżej znajdziesz kroki które należy wykonać aby rozpocząć współpracę z ROCKWALL INVESTMENTS

rockwell program partnerski
Jak w każdym biznesie, wyniki zależą od Ciebie i Twojej pracy

rockwall mining.jpg

..szczególnie te pasywne

rockwall commision

PIERWSZE KROKI:

Zarejestruj się klikając TU! Następnie obejrzyj video. Pokazany jest w nim proces działania, doładowania konta, zakupu matryc oraz miningu.

 

 

 
 

KOLEJNE TWOJE DZIAŁANIE:

Skontaktuj się ze mną - KLIKNIJ- Napisz Wiadomość - Dodam Ciebie osobiście do naszej grupy oraz konwersacji na Facebooku abyś miał przepływ informacji - dodatkowo będziemy w kontakcie w razie zapytań.

 

 

ZAŁOŻYCIELAMI ROCKWALL INVESTMENTS SĄ POLACY:

RAFAŁ KRAKOWIAK

WIKTOR ZAJĄCZKOWSKI

W PREZENCIE ZA SWOJĄ AKTYWNOŚĆ OTRZYMASZ 10$ NA MATRYCE. OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!

 

"ZAWSZE PAMIĘTAJ O DYWERSYFIKACJI - ZAWSZE PAMIĘTAJ O RYZYKU!"Powyższy opis ma charakter informacyjno - edukacyjny i nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że żaden sposób inwestowania nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.
Copyright 2017 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Nazywam się Potworek – I mam dziś dobry humorek!

Dodawaj gorące dowcipy, śmieszne obrazki oraz filmiki.  Zbieraj punkty i wymieniaj je na gadżety...bardzo fajne gadżety. Dla tych dużych i...

Zamknij