HOTELE BLOCKCHAIN
PIERWSZA NA ŚWIECIE SIEĆ HOTELI OPARTYCH NA BLOCKCHAIN!

Projekt Blockchain Hotels nadaje nowy wymiar hotelom w tradycyjnym rozumieniu, przestrzeni coworkingowej czy też czemuś co znamy pod nazwą kondominium. Tworzymy oparty o społeczność ekosystem, gdzie goście mogą mieszkać, pracować i bawić się w podróży, umożliwimy także sprzedaż lub wynajem naszych wysokiej klasy kwater. Blockchain Hotel to nie tylko innowacyjny światowej klasy hotel i przestrzeń mieszkalna. Sieć posiada zdecydowaną wartość opartą na fizycznym produkcie i sektorze nieruchomości, czego często nie posiadają projekty oparte o blockchain.

hotels fotka
BLOCKCHAINHOTELS24 INFORMACJE
Hotel Coin ma swoją wartość opartą na nieruchomościach. Tworząc sytuację korzystną dla obu stron a więc gości i inwestorów. Obiekt hotelowy i wspólne przestrzenie zostały zaprojektowane tak, aby przyciągać ludzi i oferować liczne atrakcje:

    Restauracje i bary
    Sale - prezentacje
    Tajne pokoje
    Basen falowy Flow-Rider
    Wibrujące przestrzenie ogrodowe
    Największy na świecie Slip-n-Fly

Blockchain Hotels nie tylko będzie oferować gościom tani pobyt. Pierwsze osoby, które zdecydują się ich wesprzeć będą mogły być częścią sukcesu sieci hoteli i pośredniczyć w dystrybucji certyfikowanych pokoi, będą mieć również możliwość skorzystania z usług pobytu bądź zamieszkania w hotelach.


 Dzięki prostej, wydajnej mapie realizacji całego projektu (RoadMap) ich harmonogram pokazuje, że hotele będą działać szybciej niż większość tym podobnych projektów. Prefabrykowane, modułowe techniki konstrukcyjne pozwalają im budować hotele Blockchain 4x szybciej i wydajniej niż tradycyjne projekty hotelowe!


Unikalny projekt architektoniczny

Zbudowany przy użyciu kontenerów transportowych i modułowych technik projektowania, cała struktura każdego hotelu jest tworzona z myślą o dobrej zabawie i pozytywnej energii. Otwarte przestrzenie, naturalne światło, sekretne pomieszczenia, zjeżdżalnie i wolno stojące konstrukcje przyczyniają się do unikalnego charakteru obiektu.
Co Nas Marketerów, Inwestorów może zainteresować w Blockchainhotels24?


 

Branża hotelarska rozwija się bardzo szybko. Marriott planuje budowę ponad 200 hoteli w ciągu najbliższych kilku lat. Hotele Blockchain będą otwierane w bardzo popularnych miejscach z cenami, których nie pokona konkurencja!

Dzięki obowiązkowemu korzystaniu z Hotels Coin w transakcjach hotelowych wartość i zapotrzebowanie tokenów będzie stale wzrastać. Ze względu na ograniczoną dostępność zakwaterowania w hotelach posiadacze Tokenów  zawsze będą w stanie wygenerować zysk z inwestycji.

Płatności w hotelach Blockchainhotels24 będą we wspomnianej kryptowalucie - Hotels Coin. Obecnie można ją zakupić po konkurencyjnych cenach lub też odebrać około 200 sztuk zatwierdzając kilka odpowiedzi na stronie, np. zalajkowanie Blockchain Hotels fanpage, You Tube, Twetter i tym podobne.


PODSUMOWUJĄC:

- ilość tokenów przeznaczonych na pierwszą sprzedaż jest ograniczona (suma sprzedaży 2 mln $)
- w przeciągu ostatnich dni do Platformy Blochchain Hotels zarejestrowało się ponad 1000 inwestorów
- myślę że warto się zarejestrować i dołączyć do Programu Partnerskiego, zarobić bonusowe Hotels Coiny w kampanii AirDrop


Jak zdobyć darmowe Hotels Coiny ?

Po rejestracji i zalogowaniu wchodzimy w zakładkę AirDrop w swoim panelu.

Jak zainwestować w Hotels Coiny ?


 Wielu osób narzekało, że "wejście" za 1000$ to zbyt duża kwota, że chcieliby spróbować, po testować, kupić coś symbolicznie i zapoznać się z panelem i projektem.

Firma pójdzie klientom na rękę, bo wiadomo "klient nasz PAN", a przede wszystkim projektowi zależy na zadowolonej i dużej społeczności!

Dziś teraz do północy w niedzielę 4 marca, minimalny zakup zostanie zmniejszony i wynosić będzie 100$.
Całe private ICO trwa do 7 marca, po tym czasie jest zamykane, więc w tej cenie już nigdy nie kupimy Hotel Coins.

Obecnie zebrano około 420 tys $ co jest świetnym wynikiem i pozwala kontynuować prace i przejść do kolejnych etapów. Max do zebrania w tej fazie ICO to 2 mln $.

Jako jeden z premierowych dostawców konstrukcji kontenerowych na świecie, Giant Containers wierzy, że bez względu na wyzwanie, przyjazne dla środowiska i tanie obudowy niestandardowe są najlepszym rozwiązaniem. Zapewniają pełne spektrum usług, od konceptualizacji, przez produkcję, po wdrożenie.


 Sundog Structures jest jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się architekturą kontenerową i cenionym doradcą Blockchain Hotels. Wesley Osborne i Robert Cox omawiają niektóre zalety projektowania opakowań, techniki stosowane w pomieszczeniach mieszkalnych, a także niezwykłą wytrzymałość i wytrzymałość tych konstrukcji.


Prezes RD Labs Marcin Stragowski omawiający proces rozwoju technologicznego. Jego podejście do rozwiązywania problemów oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne pomagają opracować projekt Blockchain Hotels.

 

Przez kilkanaście minionych miesięcy firma odwiedzała najbardziej atrakcyjne lokalizacje i spotykała się z agentami nieruchomości, oficjelami rządowymi, komisjami zajmującymi się papierami wartościowymi i biurami rachunkowymi takimi jak Price-Waterhouse-Cooper Bahamas.

Działki są położone między innymi w:
- Puerto Rico - Shacks Beach at Isablea
- BAHAMAS - Abaco Island
- Miami
czy SAN FRANCISCO  • Dopiero co ukończone zostały prace nad wizualizacją Paradise Blockchain Hotel... i wygląda to niesamowicie!
  • Na wizualizacji 3D znajdziesz aż 13 różnych lokacji do zwiedzania licząc różne typy pokoi, bar, recepcję, slip&fly, basen, co-working i wiele innych!
  • Każda część wizualizacji została przygotowana przez ich projektantów

WIEM CZYM ZAJMUJE SIĘ BLOCKCHAIN HOTELS - KUPUJE COINY - LUB ODBIERAM 200 SZTUK ZA FREE

Mam na imię Wiesław.

Być może znasz mnie z sieci a jeżeli nie - to zawsze możemy się poznać na przykład pracując wspólnie w tej firmie.

Zawsze znajdziesz mnie również na moich blogach e-pasywnezarabianie.pl oraz wieslawmoroz.pl

Mój Skype: poverejay

Mój e-mail: kontakt@wieslawmoroz.pl

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/morozwieslaw

Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem.

Blog e-pasywnezarabianie.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia, jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.

12 hotels fotka.jpg.jpg
Copyright 2018 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij