Pomówienia odnośnie firmy EXP ASSET

  • 0

Pomówienia odnośnie firmy EXP ASSET

Category : Exp Asset

W ostatnim czasie głośno było o tym że Exp Asset to…Piramida.

Patryk Krupiński właściciel firmy sprostował to i wyjaśnił na jakich zasadach działa platforma. Poniżej krótka relacja. Warto również wiedzieć że firma miała audyt.

AUDYT: zapoznaj się z audytem kancelarii prawnej Rafał KufietaZOBACZ AUDYT!

Prawnicy właściciela firmy mają również pełnomocnictwo we wszystkich sprawach dotyczących zniesławień, gróźb a także ochrony dóbr osobistych.

Oficjalne stanowisko firmy:

„Jak odniesie się Pan do zarzutów mówiących o skargach i zgłaszanych nieprawidłowościach w przypadku EXP ASSET? Czy takie skargi były kierowane bezpośrednio do Pana?
Muszę szczerze przyznać ze pierwsze słyszę o skargach lub nieprawidłowościach. Firma w bardzo krótkim okresie czasu zdobyła wielu klientów z całego świata. Tak szybki rozwój firmy nie był by możliwy w przypadku nieprawidłowości lub niejasności naszej oferty.
Podkreślę tylko ze większą uwagę trzeba zwrócić na osobę która oświadczenie w sprawie EXP ASSET napisała, osoba ta często łamała lub nadał łamie prawo. Dokonuje rekomendacji na grupie TJS gdzie grono poszkodowanych jest ogromne. Myślę ze oszczerstwa w moją stronę oraz firmę EXP Asset są przykrywką do ukrycia własnych problemów.

Czy w przypadku zgłoszenia przez Fundację Trading Jam Session podejrzeń o popełnienie przestępstwa do prokuratury oraz Komisji Nadzoru Finansowego, EXP ASSET ma zamiar podjąć odpowiednie działania prawne, czy będzie chciał rozwiązać sprawę polubownie?
Zastanawia mnie na jakiej podstawie fundacja Trading Jam Session zamierza zgłosić firmę EXP ASSET o popełnieniu przestępstwa. Myślę ze autor tej wypowiedzi nie zrozumiał regulaminu serwisu za pośrednictwem którego dokonywana jest dystrybucja produktu.
Firma EXP ASSET sprzedaje dostęp do platformy edukacyjnej, środki ze sprzedaży dostępu do platformy edukacyjnej, firma przeznacza na spekulacje oraz inwestycje we własnym zakresie. W przypadku kiedy firma osiągnie wynik dodatni dzieli się nim z użytkownikami platformy. Na świecie istnieje setki firm z zakresu edukacji. W Polsce takich firm jest dziesiątki lecz żadna nie dzieli się zyskami. Myślę ze każda firma konkurencyjna powinna brać od nas przykład.

Jak skomentuje Pan fakt, że wpłaty od klientów przyjmowane są jedynie w Bitcoinach? Czy EXP Asset rozważa wprowadzenie innych środków płatności?
Większą cześć naszych klientów pochodzi z Azji. W Japonii BTC jest prawnym środkiem płatniczym, BTC jest elektroniczną walutą za pośrednictwem której przelewy trwają zaledwie parę minut. Uważam ze jest to najnowocześniejsza forma płatności w naszych czasach o najniższych kosztach, prowizjach lub innych opłatach.

Czy spółka podlega pod regulacje brytyjskiej lub polskiej komisji nadzoru?
O ile się dobrze orientuje to regulacje nadzoru finansowego dla firm lub osób fizycznych prowadzących edukację z zakresu spekulacji lub inwestowania wymagana jest jedynie w Australii.
Firma EXP ASSET jest firmą zajmującą się tylko i wyłącznie dystrybucją szkoleń z zakresu spekulacji oraz inwestowania. Nasza oferta nie jest skierowana do klientów z Australii stąd też nie posiadamy regulacji nadzoru finansowego. W Europie taka licencja nie jest wymagana.”

Poznaj Exp Asset – platformę e-learningową prowadzoną przez traderów z udowodnionymi wynikami, m.in. Patryk Krupiński – KLIKNIJ! –  i 3 innych traderów, dzięki którym uczysz się o Forex i otrzymujesz w formie bonusu udział w zyskach firmy (ok 1% dziennie).

 

Podziel się wpisem:
0

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

POLECANE PRZEZ E-PASYWNYCH

BeerBiz.pro
 

BCC
 

 

lxl

Baner 125x125

O ryzyku

1 BTC = $5831.58 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $284.50 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $53.68 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESIE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

NE BYŁO CIEBIE NA EVENCIE EXP ASSET? – BĘDĄ KOLEJNE

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 183983

Dzisiejsze Wizyty: 82

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
MXRevShare – zewnętrzne środki finansowe

Valentine - Admin MXR świetnie nam płaci a więc warto wspólnie z nim budować biznes aby nam płacił jak najdłużej. ...

Zamknij