Platforma dzięki której z podziału zysków firmy mam…50$ w rabatach dziennie.

  • 1

Platforma dzięki której z podziału zysków firmy mam…50$ w rabatach dziennie.

Category : MxRevShare

Dzięki platformie reklamowej MxRevshare mam już rabaty w okolicach 50$ każdego dnia.

To 190 zł dziennie a około 5700 zł miesięcznie. 

Kwota zdecydowanie przekraczająca średnią krajową  i definiująca fakt że w sieci możemy zarobić i to całkiem przyzwoite sumy. To  że mam rabaty w takich naliczeniach dziennych (50$) to jeszcze wcale nie znaczy że tyle wypłacam miesięcznie.

Dlaczego?

Bo chce wypłacać więcej niż 6 tys. zł.

Jak widać na poniższym screenie z dnia 23.03.2016 r. i godziny 12.28 mój „Account Balance” czyli portfel do wypłaty ma wartość 77$.

Drugi screen już  z dnia 24.03.2016 r. z godziny 11:57 na „Balance” ma już …133$.

 

 

Zarobione MRX screen opisz blog

 

 

1 Zarobione MRX screen opisz blog
 

Nie trudno obliczyć że dobowy rabat z Adpacków (pakietów reklamowych w MXR) wynosi ponad 50$. Są to rabaty z pracy moich pakietów oraz z prowizji poleconych. Są one naliczane stopniowo od godziny 23:55 do  godziny 1.00 dnia następnego.

W MXR mamy paczki 5, 25 i 50 $. Gdybym tylko wypłacał wspomniane 5700 zł każdego miesiąca to w końcu one by się skończyły ( każda pracuje 110%) i żaden pakiet reklamowy dla mnie by nie pracował. Aby to nie nastąpiło obserwuję sytuacje w biurze i utrzymuję poziom Adpacków lub wręcz staram się ich liczbę zwiększać. W ten sposób wypłacam część rabatów w okolicach 2,5 tys zł a resztę reinwestuję celem utrzymania poziomu pakietów lub ich zwiększania. Takie możliwości daje jeden biznes a biorąc pod uwagę kilka, które pracują podobnie to miesięcznie można zarobić już całkiem godziwe pieniądze. Każdy też ma swoje preferencje w działaniu a więc mogą to być firmy typowo inwestycyjne, platformy reklamowe, BitCoiny, MLM i tym podobne.

 W MXR staram się utrzymać poziom 100 pakietów reklamowych 5 dolarowych, 40 – 25 dolarowych i 5 – 50 dolarowych. Co jakiś czas optymalizuje aby ich liczbę zwiększać a tym samym zarabiać więcej.

W MXR mam obecnie 52  osoby bezpośrednio polecone, 198 w II poziomie oraz 215 osób w III poziomie. Cała struktura to ponad 400 osób.

 

mxrevshare struktura

 

Musisz wiedzieć że rekomendacja, polecanie w sieci napędza „Twój biznes”. Wiele osób buduje  blogi, listy mailingowe , wspiera się grupami zarobkowymi na Facebooku, Skype oraz korzysta z płatnych lub bezpłatnych kampanii reklamowych. Polecają programy, firmy, produkty, usługi i na tym również zarabiają.

Poniżej kilka moich wypłat z projektu MxRevshare.

 

14.03.2016 211 $ MXR

 

23.03.2016 358$ MXR

 Zapraszam do wspólnych działań w MxRevshare. Dodam do naszych grup na FB oraz Skype (musisz wrzucić  mnie do swoich kontaktów, zanim tam Ciebie dodam). Mamy bardzo dobry polski Landing Page do promocji (strona też jest po polsku).

„Nie rezygnuj z tego biznesu, bo wtedy pieniądze, idą do kogoś innego”

Ok. Pokazałem dla Ciebie ile możemy zarobić w tej firmie. Teraz pewnie chcesz wiedzieć co w niej należy robić – aby się zareklamować oraz otrzymać korzystne rabaty.

Kliknij poniższy obrazek lub zapraszam do KONTAKTU

 

wiecej info

Podziel się wpisem:
0

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

1 Comment

Wiesław

13 czerwca 2016 at 6:44 pm

Poprzez reinwestycję oraz budowę biznesu w MxRevshare – wypłaty coraz ciekawsze.

MXR

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESACH ONLINE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 


Baner 125x125

TOP BIZNES

TOP KRYPTO

FIRMA Z PIWEM

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

1 BTC = $12525.01 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $1126.37 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $203.75 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 213927

Dzisiejsze Wizyty: 336

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
CCG MINING

MOTYWACJA PODATKI PORADNIKI Poradnik o Hyip KONTAKT O MNIE ZARABIAJ Z E-PASYWNYMI ZARABIAJ BEZ INWESTYCJI CZYM JEST CCG MINING Firma...

Zamknij