PGC Mine – Problemy Polskiego Górnictwa Cyfrowego

PGC Mine – Problemy Polskiego Górnictwa Cyfrowego

Wywieźli koparki?

 

Polskie Górnictwo Cyfrowe to jeden z podmiotów, który umożliwia dzierżawę maszyn obliczeniowych do kopania kryptowalut. Wszystkie koparki należą do inwestorów, którzy dokonywali wpłat na kopalnię. Część z nich posiadała umowy na spółkę NETECH będącej własnością jednego ze wspólników – Dominika Hunderta. Jednak dochodzą niepokojące słuchy o jego wycofaniu się jako udziałowca spółki, a wraz z tym wyprowadzeniem sprzętu z firmy. Przedstawiciele przekazywali do tej pory, że trwają audyty obecnego stanu sprzętowego w spółce, jednak nie wiadomo czy zostało to wykonane do samego końca. Problem ze skontaktowaniem się klientów z zespołem, brak odzewu spowodowało ogromny problem i obawy, że PGC może być niewypłacalne. Dowodem na to mogą być opinie klientów, które pojawiły się na oficjalnej stronie profilowej na FB.

Dzisiaj (tj. 12.04.2018) interweniowała również Policja, która na obecną chwilę strzeże terenu i nie dopuszcza do niego. Problem całej sytuacji wynika z działalności wspólnika mającego spółkę NETECH, która posiadała swój sprzęt w zasobie spółki PGCmine – tak twierdzą w wiadomościach dwie pozostałe osoby które są z PGCmine. Nastąpił jednak moment rozwiązania współpracy z p. Dominikiem Hundertem (wspólnikiem) wynikający chociażby z zaległości w płatnościach dla PGC. Koparki były utrzymywane w nieruchomościach najmowanych przez PGC i według oświadczeń osób powiązanych ze spółką nie mogą w tym miejscu być magazynowane. Do tego reprezentant spółki PGCmine oświadczył, że problemy finansowe ma sama spółka (poszukują zewnętrznego finansowania), a w związku z tym koparki mogą nie być podłączone do prądu i nie wykonują swojej pracy. Część społeczności podjęła już kroki prawne rozpoczynając współpracę z Kancelarią Adwokacką prowadzącą całą sprawę związaną z zwrotem wpłaconego kapitału. Niektórzy z nich otrzymali zaległe płatności. Prawnicy pokrzywdzonej strony nawiązują kontakt z prawnikami Polskiego Górnictwa Cyfrowego. Na grupach Facebook ożywiła się dyskusja a przedstawiciele podmiotów przekazywali oświadczenia…………

 

 

Ps:.. Tak się składa że też byłem klientem PGC Mine. Wydawałoby się że tak prostego biznesu nie da się zepsuć. Biura, umowy, kopalnia – realny biznes z ludźmi i produktem.
Niestety, w dzisiejszych czasach nigdzie nie ma 100 – procentowej pewności. Zawsze trzeba brać pod uwagę ryzyko, bez względu na to jak „pewny” biznes to by nie był.

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/pgc-mine-problemy-polskiego-gornictwa-cyfrowego/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

3 MOŻLIWOŚCI ZARABIANIA W 1 FIRMIE

FTO – KRYPTOWALUTA PLATFORMY SPOŁECZNOŚCIOWEJ

 

4 – LETNIA FIRMA. PULE UDZIAŁOWE

NARZĘDZIA DO MARKETINGU


ZDOBYWAJ KREDYTY NA SWOJE REKLAMY


Free website traffic to your site!

PRODUKTY FINANSOWE

PORADY PRAWNE

X12 – INNOWACYJNA KRYPTOWALUTA

POLSKA FIRMA – KONTRAKTY MINING

BITCOIN INDIA – KONTRAKTY MINING

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 13260

Dzisiejsze Wizyty: 342

Użytkownicy Online: 4

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Ważne udogodnienia i opcje już niedługo w All In One Profits!

   Jeszcze w tym roku  czekają Nas duże zmiany w All In One Profits. Oczywiście na lepsze i korzystniejsze warunki...

Zamknij