PGC Mine – Problemy Polskiego Górnictwa Cyfrowego

PGC Mine – Problemy Polskiego Górnictwa Cyfrowego

Wywieźli koparki?

 

Polskie Górnictwo Cyfrowe to jeden z podmiotów, który umożliwia dzierżawę maszyn obliczeniowych do kopania kryptowalut. Wszystkie koparki należą do inwestorów, którzy dokonywali wpłat na kopalnię. Część z nich posiadała umowy na spółkę NETECH będącej własnością jednego ze wspólników – Dominika Hunderta. Jednak dochodzą niepokojące słuchy o jego wycofaniu się jako udziałowca spółki, a wraz z tym wyprowadzeniem sprzętu z firmy. Przedstawiciele przekazywali do tej pory, że trwają audyty obecnego stanu sprzętowego w spółce, jednak nie wiadomo czy zostało to wykonane do samego końca. Problem ze skontaktowaniem się klientów z zespołem, brak odzewu spowodowało ogromny problem i obawy, że PGC może być niewypłacalne. Dowodem na to mogą być opinie klientów, które pojawiły się na oficjalnej stronie profilowej na FB.

Dzisiaj (tj. 12.04.2018) interweniowała również Policja, która na obecną chwilę strzeże terenu i nie dopuszcza do niego. Problem całej sytuacji wynika z działalności wspólnika mającego spółkę NETECH, która posiadała swój sprzęt w zasobie spółki PGCmine – tak twierdzą w wiadomościach dwie pozostałe osoby które są z PGCmine. Nastąpił jednak moment rozwiązania współpracy z p. Dominikiem Hundertem (wspólnikiem) wynikający chociażby z zaległości w płatnościach dla PGC. Koparki były utrzymywane w nieruchomościach najmowanych przez PGC i według oświadczeń osób powiązanych ze spółką nie mogą w tym miejscu być magazynowane. Do tego reprezentant spółki PGCmine oświadczył, że problemy finansowe ma sama spółka (poszukują zewnętrznego finansowania), a w związku z tym koparki mogą nie być podłączone do prądu i nie wykonują swojej pracy. Część społeczności podjęła już kroki prawne rozpoczynając współpracę z Kancelarią Adwokacką prowadzącą całą sprawę związaną z zwrotem wpłaconego kapitału. Niektórzy z nich otrzymali zaległe płatności. Prawnicy pokrzywdzonej strony nawiązują kontakt z prawnikami Polskiego Górnictwa Cyfrowego. Na grupach Facebook ożywiła się dyskusja a przedstawiciele podmiotów przekazywali oświadczenia…………

 

 

Ps:.. Tak się składa że też byłem klientem PGC Mine. Wydawałoby się że tak prostego biznesu nie da się zepsuć. Biura, umowy, kopalnia – realny biznes z ludźmi i produktem.
Niestety, w dzisiejszych czasach nigdzie nie ma 100 – procentowej pewności. Zawsze trzeba brać pod uwagę ryzyko, bez względu na to jak „pewny” biznes to by nie był.

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/pgc-mine-problemy-polskiego-gornictwa-cyfrowego/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 69289

Dzisiejsze Wizyty: 48

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Od pomysłu do papieru, a potem…… do rzeczywistości!

  The Gcc Group wdraża najnowsze technologie, aby tworzyć usługi i narzędzia z których ludzie chcą korzystać, i które zapewniają...

Zamknij