Kilka nowych informacji od właścicieli firmy AIOP

Kilka nowych informacji od właścicieli firmy AIOP

Category : All In One Profits

AIOP  – All In One Profits daje nam nowe narzędzia i nowe możliwości pracy w biznesie online. Poniżej możesz zobaczyć czy dla Ciebie również mogą się przydać. Jest też kilka wiadomości technicznych.

Tłumaczenie Łukasz Gałuszka

1. Dla użytkowników PRO jest dostępne nowe narzędzie od AIOP (które było testowane w ost. tygodniach) do tworzenia stron przechwytujących.
Nie ma tutaj dodatkowych kosztów. Otrzymuje się to narzędzie w ramach opłacanego abonamentu. Nazywa się ono „2 Optin” i jest to wtyczka do WordPressa.

Pod zakładką „Products” w swoich biurach, możecie zobaczyć wideo, jak mogą wyglądać strony, które sobie utworzycie, chociaż możliwości jest tutaj nieskończenie wiele…

Instrukcje w języku angielskim nie są jeszcze gotowe dla tego narzędzia (wkrótce się pojawią).

————
…w naszym systemie AIOP Team Polska niedługo będą dostępne instrukcje w języku polskim, także jeśli nie znacie angielskiego, to możecie się „chwilę” wstrzymać z instalacją tego narzędzia…
————

2. Dla osób z kontami BASIC – firma planuje dodać nowe szablony do narzędzia „Splash Builder”, aby było jeszcze łatwiej osobom „mniej technicznym” tworzyć/używać…

3. W autoresponderze został dodany nowy język – tym razem rosyjski.

4. Opcja płatności ALLIED WALLET dla użytkowników PRO, zostanie uruchomiona prawdopodobnie końcem przyszłego tygodnia. Systemy są już zintegrowane, ale potrzeba jeszcze lepiej to wszystko przetestować.

Użytkownicy z kontami BASIC nadal będą mogli płacić kartami za pośrednictwem MobilPay.

ISTOTNE: firma udostępni możliwość płatności kartami kredytowymi i debetowymi za pośrednictwem ALLIED WALLET tylko użytkownikom z kontami PRO, ale wypłat chcą dokonywać za pośrednictwem ALLIED WALLET zarówno użytkownikom z kontami BASIC, jak również z kontami PRO, z tego względu, że ALLIED WALLET udostępnia karty przedpłacone, na które moga byc te wypłaty realizowane.
W przypadku kart do wypłat, ALLIED WALLET będzie wymagać tutaj weryfikacji swoich danych (czyli przesłania np. skanu dowodu osobistego), co potrwa mniej więcej 2-3 tygodni, a czasem może dłużej.

Wszyscy zainteresowani kartą przedpłaconą ALLIED WALLET (do wypłat z AIOP), którzy w ost. tygodniach nie dali znac firmie, że chcą taką kartę – proszeni są o kontakt z obsługą AIOP i poinformowanie, że chcą mieć taka kartę (firma płatci za te karty dla Was, więc chcą orientacyjnie wiedzieć, ile tych kart muszą zamówić).

Jak właściciele AIOP zaznaczyli w poprzednim newsletterze – więcej nowych i dobrych rzeczy pojawi się w AIOP wkrótce i zostaną one ujawnione w momencie, jak będą gotowe.

WAŻNE: ktoś się podszywa pod właścicieli AIOP i wysyła wiadomości email podpisane np. imieniem i nazwiskiem głównej założycielki AIOP (Isabela Alexanian), gdzie w treści jest link, po kliknięciu w który zainstaluje się wirus na Waszych komputeach np. wykradający dane z komp. Także uważajcie na te maile.

Właściciele AIOP wysyłają do nas wiadomości tylko z tych adresów email:

admin(małpa)allinoneprofits(kropka)com
allinoneprofits(małpa)gmail(kropka)com
admin(małpa)allinoneprofits(kropka)com

…więc jeśli otrzymasz wiadomość z innego adresu, gdzie jako nadawca będzie np. Isabela Alexanian, Johan van Geffen, AIOP itd. – nie klikaj w linki w wiadomości.

 

wiecej info

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/nowych-informacji-wlascicieli-firmy-aiop/
YouTube254
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

UNIKALNY PROJEKT – POZNAJ SZCZEGÓŁY

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PAMIĘTAJ ABY OD CZASU DO CZASU SIEBIE WYNAGRADZAĆ

„NOWINKI” W TEJ FIRMIE NA 2018 – MOGĄ CIEBIE ZASKOCZYĆ!


NOWOCZESNA FIRMA MININGOWA W CHMURZE


 
 

Anonimowa karta debetowa – Dobra opcja dla kryptowalutowiczów

ZABEZPIECZ SWOJE KRYPTO

OSTATNIE DNI NA ODEBRANIE BONUSU. ODBIERZ SWOJE TOKENY GUAR

NARZĘDZIA DO MARKETINGU


PRODUKTY FINANSOWE

PORADY PRAWNE

Mistrzostwach Świata w Rosji – Płatności Bitcoinem

POLSKA FIRMA – KONTRAKTY MINING

ZARABIASZ BEZ WKŁADU

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Rockwall Investments – Polska Firma

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 27523

Dzisiejsze Wizyty: 562

Użytkownicy Online: 6

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Czy naprawdę potrzebujemy kryptowalut? – Nowoczesna eksploracja pieniędzy

Wielu czołowych biznesmenów i ekonomistów zakwestionowało potrzebę stosowania walut kryptograficznych w stosunku do tradycyjnych papierowych walut. Bitcoin, pierwsza zdecentralizowana krypto-waluta,...

Zamknij