Kilka nowych informacji od właścicieli firmy AIOP

  • 0

Kilka nowych informacji od właścicieli firmy AIOP

Category : All In One Profits

AIOP  – All In One Profits daje nam nowe narzędzia i nowe możliwości pracy w biznesie online. Poniżej możesz zobaczyć czy dla Ciebie również mogą się przydać. Jest też kilka wiadomości technicznych.

Tłumaczenie Łukasz Gałuszka

1. Dla użytkowników PRO jest dostępne nowe narzędzie od AIOP (które było testowane w ost. tygodniach) do tworzenia stron przechwytujących.
Nie ma tutaj dodatkowych kosztów. Otrzymuje się to narzędzie w ramach opłacanego abonamentu. Nazywa się ono „2 Optin” i jest to wtyczka do WordPressa.

Pod zakładką „Products” w swoich biurach, możecie zobaczyć wideo, jak mogą wyglądać strony, które sobie utworzycie, chociaż możliwości jest tutaj nieskończenie wiele…

Instrukcje w języku angielskim nie są jeszcze gotowe dla tego narzędzia (wkrótce się pojawią).

————
…w naszym systemie AIOP Team Polska niedługo będą dostępne instrukcje w języku polskim, także jeśli nie znacie angielskiego, to możecie się „chwilę” wstrzymać z instalacją tego narzędzia…
————

2. Dla osób z kontami BASIC – firma planuje dodać nowe szablony do narzędzia „Splash Builder”, aby było jeszcze łatwiej osobom „mniej technicznym” tworzyć/używać…

3. W autoresponderze został dodany nowy język – tym razem rosyjski.

4. Opcja płatności ALLIED WALLET dla użytkowników PRO, zostanie uruchomiona prawdopodobnie końcem przyszłego tygodnia. Systemy są już zintegrowane, ale potrzeba jeszcze lepiej to wszystko przetestować.

Użytkownicy z kontami BASIC nadal będą mogli płacić kartami za pośrednictwem MobilPay.

ISTOTNE: firma udostępni możliwość płatności kartami kredytowymi i debetowymi za pośrednictwem ALLIED WALLET tylko użytkownikom z kontami PRO, ale wypłat chcą dokonywać za pośrednictwem ALLIED WALLET zarówno użytkownikom z kontami BASIC, jak również z kontami PRO, z tego względu, że ALLIED WALLET udostępnia karty przedpłacone, na które moga byc te wypłaty realizowane.
W przypadku kart do wypłat, ALLIED WALLET będzie wymagać tutaj weryfikacji swoich danych (czyli przesłania np. skanu dowodu osobistego), co potrwa mniej więcej 2-3 tygodni, a czasem może dłużej.

Wszyscy zainteresowani kartą przedpłaconą ALLIED WALLET (do wypłat z AIOP), którzy w ost. tygodniach nie dali znac firmie, że chcą taką kartę – proszeni są o kontakt z obsługą AIOP i poinformowanie, że chcą mieć taka kartę (firma płatci za te karty dla Was, więc chcą orientacyjnie wiedzieć, ile tych kart muszą zamówić).

Jak właściciele AIOP zaznaczyli w poprzednim newsletterze – więcej nowych i dobrych rzeczy pojawi się w AIOP wkrótce i zostaną one ujawnione w momencie, jak będą gotowe.

WAŻNE: ktoś się podszywa pod właścicieli AIOP i wysyła wiadomości email podpisane np. imieniem i nazwiskiem głównej założycielki AIOP (Isabela Alexanian), gdzie w treści jest link, po kliknięciu w który zainstaluje się wirus na Waszych komputeach np. wykradający dane z komp. Także uważajcie na te maile.

Właściciele AIOP wysyłają do nas wiadomości tylko z tych adresów email:

admin(małpa)allinoneprofits(kropka)com
allinoneprofits(małpa)gmail(kropka)com
admin(małpa)allinoneprofits(kropka)com

…więc jeśli otrzymasz wiadomość z innego adresu, gdzie jako nadawca będzie np. Isabela Alexanian, Johan van Geffen, AIOP itd. – nie klikaj w linki w wiadomości.

 

wiecej info

Podziel się wpisem:
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/nowych-informacji-wlascicieli-firmy-aiop/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Otrzymuj nowe posty przez email:

MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

PROGRAMY PARTNERSKIE – PASYWKA

FORUM

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

FIRMA Z PIWEM – BIZNES TRADYCYJNY

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

1 BTC = $10740.01 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $938.76 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $221.49 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 220321

Dzisiejsze Wizyty: 123

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Programy Partnerskie

Podziel się wpisem:00http://e-pasywnezarabianie.pl/programy-partnerskie/20Follow 252

Zamknij