Nowości LikesXL 8.08.2016

Nowości LikesXL 8.08.2016

Category : LikesXL

W sierpniu 2016 r. od 20-tego wypłaty z LikesXL będą robione tylko na karty CashCard i EuropaCard.  Przelewy bankowe na nasze konta zostaną wycofane z dniem 20 sierpnia, więc należy zamówić od LikesXL karty aby mieć możliwość wypłat. Wpłynie to na poprawę jakości i szybkość wypłat.Bardzo często z powodu błędnego podania konta przelewy wracają do Setimo AG, suport ma masę pracy z weryfikacją czyje pieniądze wróciły i w dodatku banki pobierają opłaty.

likesxl karty

Nadal będzie możliwość wpłat poprzez konto bankowe przelewem tak jak dotychczas.
Kolejna usprawniająca zmiana to wprowadzenie w sierpniu możliwość wypłat w BitCoinach oraz w złocie. Niedługo też dostępna będzie jeszcze jedna karta do wyboru.

PODSUMOWANIE

Peter Koler przed założeniem firmy SETIMO AG pracował przez kilkadziesiąt lat w branży finansowej. Był m.in dyrektorem firmy ubezpieczeniowej oraz pracował dla prywatnych banków zajmując się kartami kredytowymi . Zna więc świat finansów bardzo dobrze.
Ciekawostką jest , że był w grupie ludzi -pomysłodawców Lyoness.

Czym więc jest LikesXL ?

LikesXL jest produktem SETIMO AG. Jednym z kilku po kartach EUROPACARD czy bankowości na Malcie. Nie jest to więc żaden ,,program,, czy dziwny sposób na szybkie wzbogacenie się. Celem LikesXL jest bycie kołem napędowym różnych przedsięwzięć SETIMO AG oraz agencją reklamową premium. Stąd też nie ma tu cash linków, nie potwierdzone rejestracje są usuwane po miesiącu a nieopłacone konta po roku. To jest realny biznes i realna oferta dla reklamodawców i przyszłych firm współpracujących więc ,, martwe dusze,, nabijające statystyki nie mają tutaj sensu.
Po tych kilku miesiącach mamy aktywnych ludzi w 186 krajach Świata i bardzo dobrze stoimy w Alexa.
LikesXL zetknął się z problemem zsynchronizowanego zakupu paczek wieloma kradzionymi kartami kredytowymi co doprowadziło do trwającej 2,5 miesiąca kontroli- wszyscy wiemy o tym. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie, wypłaty są robione bez żadnych problemów a firma ma dokumenty przygotowane przez prawników poświadczające legalność modelu biznesowego jaki prowadzi. Także został dla władz przygotowany przez jednego z profesorów matematyki wiedeńskiego uniwersytetu specjalny dokument- wyliczenie udawadniający ,że nie ma tu żadnego ponzi.
Oba dokumenty widział mój nad sponsor.
Tak więc najważniejsze: LikesXL jest legalnym przedsięwzięciem , normalnym biznesem wykorzystującym revshare jako sposób na przyciąganie klientów. Klienci biznesowi otrzymują faktury , które mogą księgować.
Teraz trochę o nowościach :
– nowa strona graficznie w stylu http://www.mylikesxl.info
– nowa prezentacja
– zatrudnienie agenci do pozyskiwania reklamodawców
– geotargeting
– wypłaty w BitCoinach
– biuro w Wiedniu ( tu być może będzie wykorzystywane biuro ,, prawej ręki ,, Petera ). Prowadzi On firmę doradczą w Wiedniu.
– dodatkowy panel – strona dla klientów reklamowych gdzie będą mogli obsługiwać swoje reklamy, ustawiać je itd.
– wypłaty w złocie zamiast w EUR jak ktoś będzie chciał
– w październiku będzie dołączona bardzo dobra , dająca duże pieniądze do revshera opcja zarabiania pieniędzy.
– suport będzie ticketowy
– CashCard jest rewelacyjna, szybko zasilana i firma która jest jest jej twórcą ma kilka patentów i jest liderem w branży. M.in przesyłania pieniędzy za pośrednictwem bluetooth więc jest szansa ,że w przyszłości będziemy korzystali np. z wypłat instant na karte.
– w niedalekiej przyszłości będą wypłaty tylko robione na karty lub BTC dlatego każdy powinien zamówić sobie którąś z kart jak najszybciej.Z mojego osobistego doświadczenia polecam CASHCARD jeśli jeszcze nie zamówiliście.
– kolejna, trzecia karta do wypłat będzie dostępna z rewelacyjnym bonusem 🙂 Ale o tym jest za wcześnie aby mówić.
– LikesXL points za które dostajemy złoto będą rozwijane na kolejne opcje więc będziemy mogli ich zarabiać więcej a co za tym idzie otrzymywać bonusy w złocie.
– reklamy dużych firm- LikesXL będzie samo pozyskiwało reklamodawców premium , wpływa to na nasze zarobki i dochody firmy.Wyświetlanie reklam od agencji nie jest wysoko dochodowe jednak najprawdopodobniej część tych reklam nadal będzie obecna w LikesXL.

LikesXL przenosi revshare na wyższy poziom. To już nie firemka od klikania założona przez anonimowego admina czy nie uregulowane prawnie przedsięwzięcie narażające nasze pieniądze. Za LikesXL stoi konkretny, doświadczony biznesmen i człowiek bardzo dobrze znający świat finansów. Cieszy mnie to, że doświadczony człowiek za tym stoi ponieważ naiwność i brak przygotowania doprowadza do takich sytuacji jakie kilka firm miało z PayPal czy z SEC.
Kolejną najważniejszą sprawą jest to ,że revshare jest oparty o autentyczną sprzedaż a nie ,,ustawienie,, przez admina. Jeśli jest sprzedaż zarabiamy więcej, jeśli nie ma – zarabiamy mniej i tak powinien działać każdy revshare. Ustawianie z góry % a co gorsza obiecywanie , że biznes będzie działał przez lata jest bardzo naiwne. W dzisiejszych czasach wszystko jest bardzo dynamiczne a ustalone ,, z góry,, % najczęściej generują fikcyjne naliczenia niemające żadnego pokrycia w gotówce którą dysponuje firma. Do czego to prowadzi wszyscy wiemy.

 

wiecej info

Podziel się wpisem:
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/nowosci-likesxl-8-08-2016/
YouTube253
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

POLECANE

RI
 

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


noparty

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 2939

Dzisiejsze Wizyty: 206

Użytkownicy Online: 7

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Nowy Autosurf – Popraw statystyki i pozycję swoich stron lub wymieniaj punkty na gotówkę !

Darmowy system do wzajemnej promocji stron internetowych. Bardzo proste zasady - Ty oglądasz strony użytkowników i zdobywasz pkt. a oni...

Zamknij