Nowa wersja platformy Bitbay – „PRO” – już dostępna!

Nowa wersja platformy Bitbay – „PRO” – już dostępna!

Największa i najpopularniejsza polska giełda kryptowalutowa, Bitbay, poinformowała dziś o uruchomieniu wyczekiwanej od dawna platformy PRO. To rozwiązanie, które zapowiadane było już kilka miesięcy temu, jednak przez zawirowania związane z sytuacją prawno-podatkową, data jego premiery musiała został przełożona…na dziś!


BitBay to największa polska giełda kryptowalut, która powstała w 2014 roku w Katowicach. Od początku działalności na jej czele stoi Sylwester Suszek – popularyzator idei kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz prelegent wielu branżowych konferencji.

Celem giełdy było stworzenie bezpiecznej i wiarygodnej platformy umożliwiającej szybką wymianę kryptowalut. Fakt ten sprawił, że BitBay niemal nieustannie pracował nad swoją ofertą udoskonalając m.in. platformę oraz poszerzając ofertę produktową.

 
 

W 2015 roku światło dzienne ujrzała druga wersja systemu. Zostały wówczas udoskonalone procedury oraz wprowadzone ułatwienia dla użytkowników. Pojawiły się również nowe kryptowaluty takie jak Etherum, Litecoin, Lisk. W zespole pracowało już 31 osób.

Na początku 2016 roku rozpoczęto prace nad wersją 3.0 platformy. Skład zespołu został rozszerzony w tym czasie do 70 osób. Oczywiście w międzyczasie pojawiły się nowe produkty, takie jak: Kantor Bitcoin oraz Płatności Bitcoin. Premiera wersji 3.0 odbyła się pod koniec września 2017 roku.

Dziś jesteśmy świadkami premiery nowej, udoskonalonej platformy PRO. To rozwiązanie, które umożliwi dokonywanie szczegółowych analiz bezpośrednio z poziomu platformy. Dzięki temu żaden trader nie będzie już musiał korzystać z żadnych innych platformy czy narzędzi. Nowoczesna platforma oferuje różne rodzaje wykresów, kilkadziesiąt wskaźników, kilka widoków jednocześnie i tryb rysowania – to wszystko z myślą o Tobie.

Przypomnijmy także, że obecnie na platformie można dokonywać transakcji w 13 kryptowalutach (Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Lisk, Game, Dash, Bitcoin Gold, KzCash, Infinity Economics, Ripple, Golem oraz OmiseGo) w parach z PLN, USD, EUR i BTC.

Czym jest BitBay PRO? Jak go włączyć?

BitBay PRO (inaczej Tryb PRO) to tradingowa wersja interfejsu giełdy, która daje dostęp do profesjonalnych narzędzi i wskaźników ułatwiających analizę rynku kryptowalut. W swojej ofercie ma również intuicyjny layout, możliwość dokonywania wpłat i wypłat z każdego miejsca giełdy oraz pozwala na dostosowanie układu giełdy wg preferencji.

Aby włączyć Tryb PRO, zaloguj się na BitBay.net dokładnie w taki sam sposób jak dotychczas. Po lewej stronie masz dostępne menu, w którym jedną z podzakładek jest ‘Tryb PRO’. Klikając w nią zostaniesz przeniesiony do tradingowej wersji giełdy BitBay.

Pamiętaj, że za niewłaściwe korzystanie z udostępnionych narzędzi giełda BitBay nie ponosi odpowiedzialności.

Co znajduje się w menu trybu PRO?

Dashboard
Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze elementy giełdy: wartość portfela, szybki dostęp do wpłat i wypłat w menu po lewej stronie, szczegółowe informacje o rynkach z podziałem na rynki fiat oraz BTC oraz ważne komunikaty o giełdzie w paskach informacyjnych u góry.

Giełda
‘Giełda’ to miejsce, które da Ci informacje na temat bieżącej sytuacji na rynku. Jej najważniejszymi elementami jest orderbook, ostatnie transakcje, wykres i wykres głębokości rynku, opcje kupna i sprzedaży oraz rynki walutowe.

Salda
Zakładka ‘Salda’ przedstawia wartość wszystkich środków na koncie, liczoną wg kursu ostatniej transakcji na rynkach BitBay. Możesz także sprawdzić wartość każdego portfela osobno z wyszczególnieniem sumy, statusu (dostępne, zablokowane, oczekujące), aktualnego kursu oraz wartości waluty względem kursu.

Klikając na dany portfel będziesz mógł dokonać wpłaty lub wypłaty.

Oferty
W zakładce ‘Oferty’ zobaczysz wszystkie swoje wystawione oferty oraz historię transakcji. W Trybie PRO historia transakcji umożliwia podgląd wszystkich transakcji, które zostały dokonane, aby zrealizować daną ofertę.

 

 

Giełda Bitbay – Nowe funkcjonalności. Where is stop loss?

..z kanału YOU TUBE  Kryptoholik

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/nowa-wersja-platformy-bitbay-pro-juz-dostepna/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 69436

Dzisiejsze Wizyty: 95

Użytkownicy Online: 4

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bez Budowania Zespołu. Nawet 15 % Miesięcznie – Bernard Simlat

CZTEROKROTNIE WIĘKSZA MOC NA RYNKU BITCOIN!W 2018 r. ! : ZYSK około 15 % MIESIĘCZNIE Wcale nie musisz ciężko pracować...

Zamknij