Nowa Era W Indywidualnym Funduszu Crypto

Nowa Era W Indywidualnym Funduszu Crypto

Z strony tridentcryptofund.com możemy się dowiedzieć….

Trident Crypto Fund to fundusz indeksu inwestycji kryptograficznych. Strategia Trident Investment opiera się na dobrze zbadanej Strategii Indeksu i inwestuje wyłącznie w 10 najważniejszych aktywów kryptograficznych o największej kapitalizacji rynkowej.

Strategia Trident Investment została przetestowana na danych historycznych. Dzięki tej strategii indeks Trident uzyskał ponad 1400% zwrotów w 2017 r. w porównaniu z zyskiem Bitcoina wynoszącym około 800%.

PLAN MARKETINGOWY TRIDENT CRYPTO ENG

WHITEPAPER TRIDENT CRYPTO

WSPÓŁCZYNNIKI CENY INDEKSU

Dlaczego warto z Nami inwestować

W ciągu ostatnich 2 lat zastosowaliśmy ponad 150 strategii handlowych, a na koniec osiągamy optymalne wyniki. Osiągamy maksymalny zysk, stosując kilka skutecznie przetestowanych strategii.


OCENA PROJEKTU

Projekt musi mieć jasne rozwiązanie istniejącego problemu i powinien tworzyć realną wartość. Powinien mieć bardzo silną przewagę konkurencyjną i musi być łatwo skalowalny.

OCENA ZESPOŁU

Niesamowity projekt bez solidnego zespołu nie ma punktu widzenia. Zespół musi dysponować niezbędną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami do obsługi i rozszerzania działalności.

MONITOROWANIE

Ciągły nadzór nad realizacją celów projektu. Podążanie za zaangażowaniem w społeczność.

Obecnie przeżywamy rewolucję Blockchain, której kryptowaluty są pierwszym wymownym określeniem. Całkowita kapitalizacja rynkowa wszystkich kryptowalut osiągnęła w styczniu 2018 roku 800 mld USD, co stanowi 13-krotny wzrost w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Oryginalny Blockchain (używany w Bitcoin) jest w zasadzie przestarzały, a na czoło wysuwają się znacznie bardziej elastyczne i wydajne metody.

Podczas gdy Bitcoin wciąż dominuje na rynku, istnieje wiele innych kryptowalut wykorzystujących nowe metodologie, a nowe monety są często uruchamiane. Indeks Crypto Currencies służy jako barometr tego szybko rozwijającego się rynku.

Ideą indeksu jest posiadanie czegoś takiego jak indeks S & P 500, ale w przypadku kryptowalut: przyjmujemy statystycznie znaczącą liczbę (10) kryptowalut z największą kapitalizacją rynkową,

Już teraz możesz odebrać darmowe coiny w Trident Crypto Fund. Spekulacyjnie niektórzy uważają że w tym roku a więc 2018 – tym jeden coin TCF może być w cenie 30$.  Oczywiście takie wyniki trzeba brać na „chłodno”. Na rynku kryptowalut jednak działy się już różne rzeczy.

Skoro za darmo ? – To warto brać!

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/nowa-era-w-indywidualnym-funduszu-crypto/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81131

Dzisiejsze Wizyty: 139

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij