futurenet futureadpro news

Ten Newsletter przybliży  kilka ważnych informacji:

- EVENT w Warszawie 28.05.2016
- Płatność kartą kredytową
- Kody FutureNet także przy płatnościach w FutureAdPro
- PRZELEWY BANKOWE na FutureNet
- Płatności BITCOIN
- O tym trzeba pamiętać przy wypłatach prowizji
- FutureNet eWallet EVENT w Warszawie 28.05.2016

Nasz najbliższy FutureNet Event odbędzie się 28.05.2016 w Warszawie. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie szczegóły oraz zarezerwujesz bilet wstępu za jedyne 70 zł (17 euro).

http://futurenet.club/live_event_tickets

Płatność kartą kredytową
Niebawem będziemy mogli ponownie zaoferować możliwość płacenia z pomocą kart kredytowych. Każdy partner będzie mógł doładować swoje konto FutureNet za pośrednictwem strony internetowej Onlinetools.me a następnie dokonywać tymi środkami płatności. Już od teraz kody FutureNet także przy płatnościach w FutureAdPro Posiadasz środki na swoim koncie FutureNet? Od teraz możesz je wykorzystywać również w FutureAdPro. Po prostu wygeneruj odpowiednie kody a następnie wykorzystaj je do płatności w FutureAdPro.

PRZELEWY BANKOWE na FutureNet
O tym trzeba koniecznie pamiętać dokonując przelewów na FutureNet i FutureAdPro!!! 1. Każdy zakup musi być dokonywany osobnym przelewem. Jeżeli zatem na przykład kupujesz jakąś pozycję statusową, zapłać tylko za nią wpisując kod transakcji generowany w Futurenet. Jeżeli kupujesz pakiety reklamowe „AdPacks”, za nie także musisz zapłacić osobnym przelewem. Podobnie, jeśli kupujesz Upgrad do matryc FutureNet, również opłacasz je osobnym przelewem. 2. Przy każdej płatności przelewem otrzymujesz KOD. Ten Kod należy podać jako tytuł przelewu. Dokonując przelewu wpisuj go więc wraz z swoją nazwą użytkownika jako tytuł przelewu! W przypadku kiedy tego nie zrobisz nie mamy możliwości zaksięgowania wpłaty ponieważ nie wiemy z jakiego tytułu dokonujesz płatności

Płatności BITCOINAMI
Przy płatnościach BITCOINAMI, pamiętaj, aby kwota przelewana w bitcoinach zawsze odpowiadała tej, która jest podawana. Jeżeli kwota nie będzie się zgadzać, płatność NIE zostanie automatycznie zaksięgowana w systemie. O tym trzeba pamiętać przy wypłatach prowizji Zdarza się czasami, że otrzymujemy wypłatę prowizji z błędnie podanymi informacjami. Jeżeli Twój wniosek o wypłatę prowizji zostanie odrzucony, dokonaj nowego zlecenia wypłaty, ale zwróć uwagę, aby podać właściwe informacje. Portfel eWallet Nasz dział IT już pracuje nas wdrożeniem portfela FutureNet eWallet. Będziemy na bieżąco informować Cię o postępach.