Newsletter FutureNet & FutureAdPro 14.05.2016

Newsletter FutureNet & FutureAdPro 14.05.2016

Category : FutureNet

futurenet futureadpro news

Ten Newsletter przybliży  kilka ważnych informacji:

- EVENT w Warszawie 28.05.2016
- Płatność kartą kredytową
- Kody FutureNet także przy płatnościach w FutureAdPro
- PRZELEWY BANKOWE na FutureNet
- Płatności BITCOIN
- O tym trzeba pamiętać przy wypłatach prowizji
- FutureNet eWallet EVENT w Warszawie 28.05.2016

Nasz najbliższy FutureNet Event odbędzie się 28.05.2016 w Warszawie. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie szczegóły oraz zarezerwujesz bilet wstępu za jedyne 70 zł (17 euro).

http://futurenet.club/live_event_tickets

Płatność kartą kredytową
Niebawem będziemy mogli ponownie zaoferować możliwość płacenia z pomocą kart kredytowych. Każdy partner będzie mógł doładować swoje konto FutureNet za pośrednictwem strony internetowej Onlinetools.me a następnie dokonywać tymi środkami płatności. Już od teraz kody FutureNet także przy płatnościach w FutureAdPro Posiadasz środki na swoim koncie FutureNet? Od teraz możesz je wykorzystywać również w FutureAdPro. Po prostu wygeneruj odpowiednie kody a następnie wykorzystaj je do płatności w FutureAdPro.

PRZELEWY BANKOWE na FutureNet
O tym trzeba koniecznie pamiętać dokonując przelewów na FutureNet i FutureAdPro!!! 1. Każdy zakup musi być dokonywany osobnym przelewem. Jeżeli zatem na przykład kupujesz jakąś pozycję statusową, zapłać tylko za nią wpisując kod transakcji generowany w Futurenet. Jeżeli kupujesz pakiety reklamowe „AdPacks”, za nie także musisz zapłacić osobnym przelewem. Podobnie, jeśli kupujesz Upgrad do matryc FutureNet, również opłacasz je osobnym przelewem. 2. Przy każdej płatności przelewem otrzymujesz KOD. Ten Kod należy podać jako tytuł przelewu. Dokonując przelewu wpisuj go więc wraz z swoją nazwą użytkownika jako tytuł przelewu! W przypadku kiedy tego nie zrobisz nie mamy możliwości zaksięgowania wpłaty ponieważ nie wiemy z jakiego tytułu dokonujesz płatności

Płatności BITCOINAMI
Przy płatnościach BITCOINAMI, pamiętaj, aby kwota przelewana w bitcoinach zawsze odpowiadała tej, która jest podawana. Jeżeli kwota nie będzie się zgadzać, płatność NIE zostanie automatycznie zaksięgowana w systemie. O tym trzeba pamiętać przy wypłatach prowizji Zdarza się czasami, że otrzymujemy wypłatę prowizji z błędnie podanymi informacjami. Jeżeli Twój wniosek o wypłatę prowizji zostanie odrzucony, dokonaj nowego zlecenia wypłaty, ale zwróć uwagę, aby podać właściwe informacje. Portfel eWallet Nasz dział IT już pracuje nas wdrożeniem portfela FutureNet eWallet. Będziemy na bieżąco informować Cię o postępach.


About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 60618

Dzisiejsze Wizyty: 20

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Wyślij swój emailing biznesowy do 1500 odbiorców ..zupełnie za free

Ciekawa opcja wysyłki całkiem profesjonalnego mailingu do...1500 odbiorców zupełnie za darmo. Tworzymy swoją wiadomość, dodajemy link do wiadomości i wysyłamy....

Zamknij