Newsletter 19.03.2016 FUTURENET & FUTUREADPRO

Newsletter 19.03.2016 FUTURENET & FUTUREADPRO

Category : FutureNet

Oficjalny Newsletter od FutureNet. Ważne informacje.

W ostatnim newsletterze informowaliśmy o planach związanych z uruchomieniem nowego serwisu FutureNet. Jak zapewnie się domyślasz chodzi o FutureAdPro (FutureNet Advertising Programm)

FutureAdPro w ostatnich dniach spowodował w naszej firmie wielkie trzęsienie ziemi w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kontaktują się z nami Liderzy z całego świata, osoby które od długiego czasu obserwują FutureNet, lecz dopiero teraz decydują się na rozpoczęcie dynamicznej współpracy. Dynamicznej w dosłownym tego słowa znaczeniu. W ostatnim tygodniu każdy kolejny dzień jest dla nas nowym rekordem a padło ich już kilka. Dzienna liczba rejestracji nowych Partnerów z całego świata dochodzi do 3.000 dziennie, ale to nie wszystko, do zeszłego tygodnia w dobrym dniu mieliśmy do 10.000 wejść na stronę dzisiaj ta liczba sięga 100.000 nowych unikalnych IP!!! Co jest powodem tak dużej dynamiki? Z pewnością wiele godzin waszej i naszej pracy ale również niezaprzeczalny fakt jaki zauważają profesjonaliści na rynku programów Online:
FutureNet to pierwsza na świecie platforma społecznościowa która uruchamia program RevShare a to zestawienie gwarantuje nie tylko wyjątkowość rozwiązania lecz również bezpieczeństwo i stabilność całego przedsiewzięcia. Cały nasz zespół pracuje na najwyższych obrotach nad terminowym przygotowaniem serwisu FutureAdPro (FAP). Start odbędzie się w zapowiadanym przez nas terminie czyli 1-2 Kwiecień.

 

futurenet fap 1
 

Dla osób które zamierzają w sposób aktywny budować swoje struktury Partnerskie w FutureAdPro specjalnie do tego celu przygotowujemy profesjonalnie opracowany i przygotowany Info – Landing Page System z autoresponderem, pracujący w kilku językach.
Poniżej pierwsze grafiki. Już wkrótce będziecie mogli wykorzystać dla siebie ten absolutnie profesjonalny system.

 

futurenet fap 2

Pracujemy również nad kolejnymi 5 systemami płatniczymi. Płatności, ich liczba i ródnorodność są kolejnym naszym wielkim atutem. Ilość a co za tym idzie globalna dostępność wszelkiego rodzaju metod wpłat i wypłat pozwoli Wam bez ograniczeń budować swój biznes globalnie, bez zadnych ograniczeń.

Mam nadzieję że zapoznałeś się już z naszym planem marketingowym?

http://futureadpro.com/downloads/FutureAdPro%20Marketingplan%20PL.pdf

Który oferuje wynagrodzenia do 5 poziomów w głąb Twojej struktury. To nie wszystko! FutureAdpro będzie ściśle powiązany z naszym dotychczasowym planem marketingowym oferującym wyjątkowo atrakcyjne premie finansowe.

Cieszymy się, że już jesteś już w tej chwili z nami ponieważ to pozwoli Ci osiągnąć wiele korzyści nie tylko finansowych. Nie mogło być lepszego czasu i miejsca, ale o tym przekonasz sie juz wkrótce….

W najbliższym czasie nasz kolejny Newsletter informujący o dniu startu programu oraz daty okolicznościowych Webinarach inaugurujących start FutureAdPro. Mam nadzieję, że ty równiez na nim będziesz.

Roman Ziemian

 

 

wiecej info

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/newsletter-19-03-2016-futurenet-futureadpro/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

3 MOŻLIWOŚCI ZARABIANIA W 1 FIRMIE

FTO – KRYPTOWALUTA PLATFORMY SPOŁECZNOŚCIOWEJ

 

4 – LETNIA FIRMA. PULE UDZIAŁOWE

NARZĘDZIA DO MARKETINGU


ZDOBYWAJ KREDYTY NA SWOJE REKLAMY


Free website traffic to your site!

PRODUKTY FINANSOWE

PORADY PRAWNE

X12 – INNOWACYJNA KRYPTOWALUTA

POLSKA FIRMA – KONTRAKTY MINING

BITCOIN INDIA – KONTRAKTY MINING

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 13461

Dzisiejsze Wizyty: 82

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Update z BitClub Network 29.09.2016

Z ostatniej informacji wynika że na trading  trzeba jeszcze będzie czekać - chociaż miał ruszyć na 100% wcześniej. Dlaczego? Ponieważ...

Zamknij