Newsletter 19.03.2016 FUTURENET & FUTUREADPRO

  • 0

Newsletter 19.03.2016 FUTURENET & FUTUREADPRO

Category : FutureNet

Oficjalny Newsletter od FutureNet. Ważne informacje.

W ostatnim newsletterze informowaliśmy o planach związanych z uruchomieniem nowego serwisu FutureNet. Jak zapewnie się domyślasz chodzi o FutureAdPro (FutureNet Advertising Programm)

FutureAdPro w ostatnich dniach spowodował w naszej firmie wielkie trzęsienie ziemi w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kontaktują się z nami Liderzy z całego świata, osoby które od długiego czasu obserwują FutureNet, lecz dopiero teraz decydują się na rozpoczęcie dynamicznej współpracy. Dynamicznej w dosłownym tego słowa znaczeniu. W ostatnim tygodniu każdy kolejny dzień jest dla nas nowym rekordem a padło ich już kilka. Dzienna liczba rejestracji nowych Partnerów z całego świata dochodzi do 3.000 dziennie, ale to nie wszystko, do zeszłego tygodnia w dobrym dniu mieliśmy do 10.000 wejść na stronę dzisiaj ta liczba sięga 100.000 nowych unikalnych IP!!! Co jest powodem tak dużej dynamiki? Z pewnością wiele godzin waszej i naszej pracy ale również niezaprzeczalny fakt jaki zauważają profesjonaliści na rynku programów Online:
FutureNet to pierwsza na świecie platforma społecznościowa która uruchamia program RevShare a to zestawienie gwarantuje nie tylko wyjątkowość rozwiązania lecz również bezpieczeństwo i stabilność całego przedsiewzięcia. Cały nasz zespół pracuje na najwyższych obrotach nad terminowym przygotowaniem serwisu FutureAdPro (FAP). Start odbędzie się w zapowiadanym przez nas terminie czyli 1-2 Kwiecień.

 

futurenet fap 1
 

Dla osób które zamierzają w sposób aktywny budować swoje struktury Partnerskie w FutureAdPro specjalnie do tego celu przygotowujemy profesjonalnie opracowany i przygotowany Info – Landing Page System z autoresponderem, pracujący w kilku językach.
Poniżej pierwsze grafiki. Już wkrótce będziecie mogli wykorzystać dla siebie ten absolutnie profesjonalny system.

 

futurenet fap 2

Pracujemy również nad kolejnymi 5 systemami płatniczymi. Płatności, ich liczba i ródnorodność są kolejnym naszym wielkim atutem. Ilość a co za tym idzie globalna dostępność wszelkiego rodzaju metod wpłat i wypłat pozwoli Wam bez ograniczeń budować swój biznes globalnie, bez zadnych ograniczeń.

Mam nadzieję że zapoznałeś się już z naszym planem marketingowym?

http://futureadpro.com/downloads/FutureAdPro%20Marketingplan%20PL.pdf

Który oferuje wynagrodzenia do 5 poziomów w głąb Twojej struktury. To nie wszystko! FutureAdpro będzie ściśle powiązany z naszym dotychczasowym planem marketingowym oferującym wyjątkowo atrakcyjne premie finansowe.

Cieszymy się, że już jesteś już w tej chwili z nami ponieważ to pozwoli Ci osiągnąć wiele korzyści nie tylko finansowych. Nie mogło być lepszego czasu i miejsca, ale o tym przekonasz sie juz wkrótce….

W najbliższym czasie nasz kolejny Newsletter informujący o dniu startu programu oraz daty okolicznościowych Webinarach inaugurujących start FutureAdPro. Mam nadzieję, że ty równiez na nim będziesz.

Roman Ziemian

 

 

wiecej info

 

 


About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

POLECANE PRZEZ E-PASYWNYCH

CTC
 

lxl
 

 

lxl
 

O ryzyku

1 BTC = $3947.92 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $287.72 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $52.62 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

ZOSTAW E-MAIL I ZACZYNAMY WSPÓŁPRACĘ

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

Cztery możliwości zarabiania…w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 179413

Dzisiejsze Wizyty: 167

Użytkownicy Online: 0

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
HYIP

  Hyipy to programy podwyższonego ryzyka. Możemy w nich zarobić ale też i stracić  jeżeli nie będziemy przestrzegać pewnych podstawowych...

Zamknij