** SUPER NEWS ** LIKESXL ** 9.02.2016**

** SUPER NEWS ** LIKESXL ** 9.02.2016**

Category : LikesXL

 

Informacje z naszej grupy FB – LikesXL od naszego nadsponsora Piotra Nastałka.

Świetne info. Ponownie „rynek” RevShare uświadamia mi że tak naprawdę w tym podobnych platformach zarabiać i pracować możemy zupełnie sami.

DLACZEGO?!

Ponieważ dodatkowo możemy liczyć na „rotator” w skład którego wchodzą osoby które w LikesXL nie mają sponsora. Możemy wtedy faktycznie zbudować niezły biznes. Przeczytaj szczegóły poniżej – a dowiesz się co mam na myśli.

 

Jest tu trochę informacji ze spotkania liderskiego w UK gdzie omawiane były punkty, które będą realizowane przez LikesXL przez najbliższe 6 miesięcy.

Jeśli jeszcze są tu osoby,  które tego nie rozumieją to mam nadzieje, że ten post uświadomi z jaką firmą mamy do czynienia i co to dla nas może oznaczać finansowo…….

1. W pierwszej kolejności należy wyjaśnić, że Setimo AG jest grupą kapitałową z inwestorami z wielu źródeł

2, LikesXL to projekt Setimo AG, którego CEO jest Peter Kolar a Daniel Hess jest Trustee i nadzoruje wszystkie finanse LikesXL. Dla tych, co nie są zaznajomieni z rolą Trastee … jest to ktoś jak prawnik o bardzo wysokim poziomie zaufania publicznego i obłożony wieloma prawnymi zobowiązaniami. Nie jest to więc pracownik czy pierwsza z brzegu osoba.

3. Dla wszystkich zainteresowanych otwarciem konta w Emoney banku na Malcie przygotuje specialną prezentację jak można to zrobić. Potrwa to jednak.

7. Setimo AG pracuje nad własnym procesorem płatniczym. Dla krajów europejskich powinien być dostępny za około 3 miesiące. Dla USA kilka miesiecy poźniej, następnie będzie dostępny dla Azji .

8. Setimo będzie również posiadało własną kartę debetową i kartę kredytową .

9.Osoby , które maja wpisy, posty czy filmy ze słowami takimi jak: inwestycja, reinwestowanie proszeni są o natychmiastowe zdjęcie tych wpisów. Jest to naruszenie zasad współpracy ( TERMS and CONDITIONS ) i może prowadzić do zablokowania konta.  Jest to wiec również ostrzeżenie.

10. LIDERZY POSZUKIWANI : Kryteria 150 osób wchodzacych w organizacji miesięcznie z zakupami za minimum € 580 (€ 180 + € 400). Trzy miesiace z kolei takich rezultatów kwalifikują Lidera do specjalnego bonusu w € 2500 / miesięcznie . To będzie wypłacane co miesiąc. Środki te zostaną dodane do dostępnej kwoty budżetu, które można bedzie wypłacić lub zakupić kolejne paczki.

11.Wpłacając pieniądze do Setimo AG przelewem : Przelewy bankowe zajmują średnio około 4 dni >Jeśli wyślemy dowód przelewu do suportu przyspieszy to sprawę do 24 h

12. LikesXL będzie otwierać Biura we wszystkich 181 krajach w których operuje.W większych krajach jedno biuro centralne i kilka mniejszych regionalnych.

13. Bitcoin będzie dostępny dla depozytów / wypłat około kwietnia / maja 2016 r.

14. Złoto, srebro i Platinum powinny być dostępne jako opcja wypłat do końca marca 2016 r.

15. Teraz można kupić € 39 kupon na karte EUROPACARD z balansu.Karte można zamówić wchodząc na COCPIT i tam wybieramy opcje zakupu vouchera za 39 EUR. Ten VOUCHER można użyć na głównej stronie EUROPACARD do której mamy wejście właśnie z zakładki COCPIT. Ta karta normalnie kosztuje 99 EUR natomiast dla osób z LikesXL jest specjalna cena.

16. Downline Upgrade – To świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy dokonali tego zakupu ( 180 EUR ). Obecnie około 2000 członków w tygodniu dołącza do LikesXL BEZ SPONSORA . Spółka będzie udostępniać tych ludzi tym , którzy mają opłacone 180 EUR. Beda oni losowo rozdzielani za pomoca ROTATORA. Niema żadnej gwarancji kiedy i ile osób dostaniemy ale jest to prawdopodobne. Może za pomocą tego narzędzia dołaczyć do nas ktoś kto rozkręci duży biznes. Warto wiec mieć opłacone te 180 EUR.

17. Reklamy przy logowaniu – (Ekran główny), będą dostępne pod koniec marca za około 100 € – 130 € za dzień. Jeśli zarejestrujemy jakieś firmy , które wykupią taka reklamę otrzymamy prowizje .

18. 28 LUTY spotkanie LikesXL w Warszawie z właścielem i szefem sprzedaży.  Jeśli traktujesz ten biznes poważnie nie może Cię na tym spotkaniu zabraknąć. Zaproś swój zespół i koniecznie przyjedź do Warszawy. Wszelkie informacje na temat tego spotkania poniżej.

 

SPOTKANIE LIKESXL – WARSZAWA – 28 LUTY

 

 

wiecej info

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/news-likesxl-9-02-2016/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

UNIKALNY PROJEKT – POZNAJ SZCZEGÓŁY

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

POLECANA GIEŁDA

 
 

Kryptowaluty: 500 – 1000 zł prowizji od koparki

 
 

NIE ZNASZ SIĘ NA KOPARKACH, NA TRADINGU A I TAK ZARABIASZ! TO JEST MOC INTERNETU!

 
 

Mikroportfel dla kranów kryptowalutowych

 
FaucetHub
 

MIESIĘCZNIE DO TEJ FIRMY DOŁĄCZA KILKA TYSIĘCY PARTNERÓW

 
 

OSTATNIE DNI NA ODEBRANIE BONUSU. ODBIERZ SWOJE TOKENY GUAR

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

DARMOWY MINING BITCOINA!PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

TANIE KONTRAKTY = Z CZASEM SPORE ZYSKI

 
 

Kopiesz brunatny węgiel – Zarabiasz realne złotówki

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

 
 

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Rockwall Investments – Polska Firma

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 32669

Dzisiejsze Wizyty: 261

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
➡ Teraz jest właściwy czas na podjęcie AKCJI!

Ktoś kto nie kupił swoich pierwszych Bitcoinów w 2009 roku - mocno żałuje. Jestem jedną z takich osób. Dlatego też...

Zamknij