Mustang za Bitcoina lub inne krypto

Mustang za Bitcoina lub inne krypto

Od teraz Mustanga kupisz za bitcoina i inne krypto

Zapomnij o Lambo i zdobądź Mustanga. Amerykański producent aut spersonalizowanych akceptuje teraz płatności za konstruowane na zamówienie i oficjalnie licencjonowane pojazdy w bitcoinie i innych kryptowalutach.

Muscle car prosto z Ameryki

Classic Recreations to producent samochodów spersonalizowanych, z siedzibą w Yukon w Oklahomie licencjonowany przez Ford Motor Company i Shelby American, zajmujący się renowacją oraz kontynuacją aut danych marek. Niedawno ogłosił, że starając się dotrzeć do bardziej globalnej bazy klientów, zacznie akceptować płatności za swoje pojazdy w różnych kryptowalutach, w tym między innymi BCH, BTC, LTC, ETH i MTC.

 
 

„Przez całe moje życie mocno fascynowałem się technologią i jej ewolucją”, stwierdził Jason Engel, właściciel Classic Recreations. „Kryptowaluty przeszły długą drogę i nadal utrwalają się jako legalna waluta na globalnym rynku. Prawdziwe piękno akceptowania kryptowaluty jest jej uniwersalnym aspektem, który pozwala Classic Recreations łączyć się z konsumentami z dowolnego miejsca na świecie”.

Firma działa od ponad piętnastu lat, a wyprodukowanie każdego z ich aut na zamówienie zajmuje około czterech miesięcy (prawie 2,500 roboczogodzin). Dodatkowo, wszystkie jego pojazdy o wysokich osiągach są wykonywane ręcznie i budowane wewnątrz zakładowo – zgodnie ze stroną internetową firmy.

 
 

Kupowanie samochodów od dawna jest popularnym sposobem wykazywania bogactwa wśród szczęśliwszych członków społeczności bitcoin, pokazujących Tesle, Lamborghini lub nawet całą flotę samochodów F1 jako świadectwo wejścia na rynek jako pierwsi użytkownicy. W związku z tym pojawiły się luksusowe przedstawicielstwa samochodowe, które zaspakajają potrzeby tego segmentu.

 
CryptoInvestia
 

W Japonii, gdzie płatności bitcoinowe są prawdopodobnie bardziej rozpowszechnione i akceptowane niż gdziekolwiek indziej na świecie dzięki przyjaznym regulacjom, nawet używane samochody sprzedawane są na bitcoin. W listopadzie 2017 r. Ogłoszono, że kilka japońskich grup motoryzacyjnych, w tym jedna z największych w kraju, zaczęło umożliwiać płatności Bitcoin w swoich salonach sprzedaży w całym kraju.

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/mustang-za-bitcoina-lub-inne-krypto/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

UNIKALNY PROJEKT – POZNAJ SZCZEGÓŁY

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

POLECANA GIEŁDA

 
 

Kryptowaluty: 500 – 1000 zł prowizji od koparki

 
 

NIE ZNASZ SIĘ NA KOPARKACH, NA TRADINGU A I TAK ZARABIASZ! TO JEST MOC INTERNETU!

 
 

Mikroportfel dla kranów kryptowalutowych

 
FaucetHub
 

MIESIĘCZNIE DO TEJ FIRMY DOŁĄCZA KILKA TYSIĘCY PARTNERÓW

 
 

OSTATNIE DNI NA ODEBRANIE BONUSU. ODBIERZ SWOJE TOKENY GUAR

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

DARMOWY MINING BITCOINA!PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

TANIE KONTRAKTY = Z CZASEM SPORE ZYSKI

 
 

Kopiesz brunatny węgiel – Zarabiasz realne złotówki

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

 
 

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Rockwall Investments – Polska Firma

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 32668

Dzisiejsze Wizyty: 251

Użytkownicy Online: 6

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
*WAŻNE****NEWS****LIKESXL

Kilka informacji z naszej grupy FB LikesXL od Piotra Nastałka. Poniżej cytuję: Ze względu na zmian w ustawodawstwie dotyczących spółek...

Zamknij