Mustang za Bitcoina lub inne krypto

Mustang za Bitcoina lub inne krypto

Od teraz Mustanga kupisz za bitcoina i inne krypto

Zapomnij o Lambo i zdobądź Mustanga. Amerykański producent aut spersonalizowanych akceptuje teraz płatności za konstruowane na zamówienie i oficjalnie licencjonowane pojazdy w bitcoinie i innych kryptowalutach.

Muscle car prosto z Ameryki

Classic Recreations to producent samochodów spersonalizowanych, z siedzibą w Yukon w Oklahomie licencjonowany przez Ford Motor Company i Shelby American, zajmujący się renowacją oraz kontynuacją aut danych marek. Niedawno ogłosił, że starając się dotrzeć do bardziej globalnej bazy klientów, zacznie akceptować płatności za swoje pojazdy w różnych kryptowalutach, w tym między innymi BCH, BTC, LTC, ETH i MTC.

 
 

„Przez całe moje życie mocno fascynowałem się technologią i jej ewolucją”, stwierdził Jason Engel, właściciel Classic Recreations. „Kryptowaluty przeszły długą drogę i nadal utrwalają się jako legalna waluta na globalnym rynku. Prawdziwe piękno akceptowania kryptowaluty jest jej uniwersalnym aspektem, który pozwala Classic Recreations łączyć się z konsumentami z dowolnego miejsca na świecie”.

Firma działa od ponad piętnastu lat, a wyprodukowanie każdego z ich aut na zamówienie zajmuje około czterech miesięcy (prawie 2,500 roboczogodzin). Dodatkowo, wszystkie jego pojazdy o wysokich osiągach są wykonywane ręcznie i budowane wewnątrz zakładowo – zgodnie ze stroną internetową firmy.

 
 

Kupowanie samochodów od dawna jest popularnym sposobem wykazywania bogactwa wśród szczęśliwszych członków społeczności bitcoin, pokazujących Tesle, Lamborghini lub nawet całą flotę samochodów F1 jako świadectwo wejścia na rynek jako pierwsi użytkownicy. W związku z tym pojawiły się luksusowe przedstawicielstwa samochodowe, które zaspakajają potrzeby tego segmentu.

 
CryptoInvestia
 

W Japonii, gdzie płatności bitcoinowe są prawdopodobnie bardziej rozpowszechnione i akceptowane niż gdziekolwiek indziej na świecie dzięki przyjaznym regulacjom, nawet używane samochody sprzedawane są na bitcoin. W listopadzie 2017 r. Ogłoszono, że kilka japońskich grup motoryzacyjnych, w tym jedna z największych w kraju, zaczęło umożliwiać płatności Bitcoin w swoich salonach sprzedaży w całym kraju.

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/mustang-za-bitcoina-lub-inne-krypto/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81136

Dzisiejsze Wizyty: 155

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij