Mistrzostwach Świata w Rosji – Płatności Bitcoinem

Mistrzostwach Świata w Rosji – Płatności Bitcoinem

Category : BitCoin


‼️⏯️ Bitcoin będzie używany w niektórych hotelach jako metoda płatności za pobyt gości

‼️⏯️ Właściciele hoteli podpisali umowy z operatorami płatności BTC, aby jeszcze lepiej sprostać kibicom, którzy tam zawitają

‼️⏯️ Nie zapowiada się, że podczas Mistrzostw Świata cena Bitcoina spadnie, jednak z uwagi na jego niską obecnie cenę, trzymanie swoich kryptowalut w portfelu jest jednak lepszym rozwiązaniem

 

 

Bitcoin akceptowany jako środek płatniczy na Mistrzostwach Świata w Rosji

 

Rozpoczynające się właśnie Mistrzostwa Świata w Rosji to ogromne piłkarskie święto. W marcu ogłoszono, że kibice będą mogli w tym czasie używać Bitcoina jako metody płatności. Przyjrzymy się w jaki sposób będzie on używany przez fanów piłki nożnej i kryptowalut podczas tych mistrzostw.

Bitcoin akceptowany jako metoda płatności podczas mistrzostw

W marcu ogłoszono, że Bitcoin będzie używany w niektórych hotelach jako metoda płatności za pobyt gości, którzy przyjadą do Rosji w celu wsparcia narodowych drużyn na 12 różnych stadionach w Rosji. Jest to z pewnością największe wydarzenie sportowe w 2018 roku. Miliony ludzi przyjadą do Rosji aby obejrzeć rozgrywki. Hotele w Kalingradzie zapowiedziały akceptację Bitcoina jako płatność za swoje usługi.

 
 

Właściciele hoteli podpisali umowy z operatorami płatności BTC, aby jeszcze lepiej sprostać kibicom, którzy tam zawitają. W najbliższych dnia Kalingradu zawitają miliony kibiców. Hotele we wspomnianym mieście oświadczyły, że na początku spodziewają się gości z Serbii, Chorwacji, Maroka, Nigerii, Anglii, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii, co oznacza, że ​​będzie wielu potencjalnych użytkowników Bitcoina, którzy przyjdą na stadiony aby wspierać swoje zespoły.

Hotele w Kaliningradzie podjęły współpracę z usługodawcą o nazwie Free-Kassa. Menedżer sieci hotelowej, która dokonała wspomnianego porozumienia z Free-Kassa, zauważa, że ​​zainteresowanie obrotem i dokonywaniem płatności za pomocą kryptowalut rośnie w ciągu ostatnich dwóch lat i chce sprostać wymaganiom zwolenników tej formy płacenia.

 
 
 

Ceny w hotelach, nie tylko w Kaliningradzie, ale również w innych rosyjskich miastach goszczących kibiców, poszybowały w górę nawet dziesięciokrotnie, w porównaniu do pierwotnych stawek. Nie można się temu dziwić, ponieważ Rosja wydała na to wydarzenie 12 miliardów USD i teraz szuka okazji, aby odzyskać chociaż część z tej inwestycji.

Sieć hoteli, która podjęła współpracę z Free-Kassa, aby zapewnić odwiedzającym opcję dokonywania płatności za pomocą Bitcoina, ma nadzieję, że inne hotele podążą ich śladem.

 
Guarium Coin
 

Nie zapowiada się, że podczas Mistrzostw Świata cena Bitcoina spadnie, jednak z uwagi na jego niską obecnie cenę, trzymanie swoich kryptowalut w portfelu jest jednak lepszym rozwiązaniem. Wiele wskazuje, że niebawem przyjdą długo wyczekiwane wzrosty, więc wszyscy hodlerzy będą zadowoleni ze swojego podejścia. Nie mniej, fakt akceptacji Bitcoina podczas tego piłkarskiego święta jest dobrym krokiem w stronę jego powszechnej adaptacji…..

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/mistrzostwach-swiata-w-rosji-platnosci-bitcoinem/
YouTube253
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 60618

Dzisiejsze Wizyty: 19

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Traffic Profit System – Projekt Reklamowy

Platforma reklamowa, która dzieli zyski nie tylko z reklam, ale także z CryptoCurrency Mining   Traffic Profit System (TPS) powstał...

Zamknij