Meeting LikesXL w Londynie – 2016.04.10

  • 0

Meeting LikesXL w Londynie – 2016.04.10

Category : LikesXL

Nasz wysłannik Piotr Nastałek przebywał na meetingu LikesXL w Londynie. Poniżej jego relacja. Niewątpliwie LXL staje się jednym z najlepszych RevShare w branży.

 

likesxl meeting 1
 

lxl meeting

 

Jak wiecie spędziłem w Londynie kilka dni na spotkaniach LikesXL. Były to 2 meetingi podsumowujące 6 miesięcy działalności firmy oraz spotkanie dla liderów z CEO SETIMO AG – firmy właściciela LikesXL .

Na spotkaniach, trochę opowieści , wspomnień itd. przedstawienie LikesXL Bitcoin.W sumie nic specjalnego poza tym, że przyszło naprawdę sporo osób.

Dla mnie był najważniejszy trening z marketingu prowadzony przez Lori oraz spotkanie z Peterem Kolerem.
Trening obejmował podstawy działania na Facebooku oraz posługiwanie się narzędziami.Wszystko było naprawdę podane w świetny sposób i z dużą przyjemnością wziąłem w nim udział.Bardzo wartościowe to było.

Spotkanie z Peterem trwało ponad 2 godziny, było masę pytań ale przez to, że było na nim koło 50 osób nie było możliwości przedyskutowania wnikliwiej pewnych tematów.Całość miało konwencję pytania- odpowiedzi i było prowadzone przez Rolanda, który jak wiedzą osoby , które były na spotkaniu z nim w Warszawie potrafi być zabawny. Ale do rzeczy.

Miałem okazję spotkać już Petera Kolera 2 miesiace temu i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie.Skromny ,odpowiadający grzecznie na pytania.Tym razem było podobnie.

Oto newsy:

1. Nowa karta , którą można używać na całym Świecie , także w Afryce i innych egzotycznych miejscach ( obecna EUROPACARD ma pewne ograniczenia np. support obejmuje tylko Europę ) będzie dostępna już za dwa tygodnie. Obecnie karta ma limit 30.000 EUR miesięcznie ale będzie on podniesiony do 100.000. Za kilka miesięcy jak LikesXL przejdzie procedury z tym związane planują obrendować te karty logiem LikesXL.

Na kartę będziemy mogli robić wypłaty 2 razy w tygodniu ( pieniądze na niej będą sie pojawiać w 3 dni po zleceniu wypłaty )
Docelowo wypłaty mają być instant czyli mamy pieniądze na wallecie i jednym kliknięciem przesuwamy je na kartę.

Karta jest wypukła jeśli to ma znaczenie dla kogoś i jest to MasterCard. Wypłata na kartę będzie kosztowała 5 EUR . Wypłata z bankomatu 4- 6 EUR.

Będzie jeszcze 3 karta do wyboru ale to w dalszej przyszłości.

2.Aplikacja powiadamiająca nas o zarobionych pieniądzach oraz
przekazująca newsy od firmy jest gotowa i ma być do pobrania w maju

3.Od maja kupując paczkę z automatu w backofice pojawi się faktura na nią do pobrania.Świetna wiadomość dla tych osób , które będą ich potrzebować np. mając konta na formy ponieważ teraz muszą pisać po to do suportu.Będzie to automat od maja.

4.Terms and Conditions będzie po niemiecku i po angielsku wraz z opinią prawniczą na temat zgodności LikesXL z prawem

5.Od 15 maja wejdzie reklama banerowa na stronie LikesXL

6.Od 15 maja będzie można zlecać wypłaty w złocie ( minimum o wartości 500 eur)

7. Także od maja będziemy mogli zamawiać sztabki złota zarabiane poprzez wykupowanie dodatkowych wyświetleń z funduszu reklamowego

8.Od 15 kwietnia będziemy mogli kupić paczki w LikesXL Bitcoin

9.Od 2 maja nasze paczki w BitCoinach zaczną pracę ( po wyklikaniu reklam)

10.9 maja będzie można zlecać wypłaty w Bitcoinach

11.15 maja wchodzi nowa strona LikesXL – nowa grafika

12.Od maja paczka będzie miała nie 800 a 1200 wyświetleń naszych reklam

13. Nie pamiętam od kiedy ale wejdzie klikanie 12 reklam dziennie , nie jak teraz 10. 5 obowiązkowo tych wielkich firm i 7 innych reklamodawców.

14. Będzie też geotargetowanie reklam.

15.Będzie suport w Polskim języku. ( Tu zostaliśmy pochwaleni bo jest z Polski bardzo mało ticketów )

16.Wszelkie opóźnienia jakie mają miejsce są związane z potrzebą lepszego zabezpieczenia strony itd.oraz prawnych aspektów .Tłumaczyli np. dlaczego można się rejestrować bezpośrednio pod firmę – z powodów prawnych . Jednak później taką osobę , która się przez pomyłkę tak zarejestrowała można w ciągu tygodnia podpiąć pod kogoś , kto jej temat pokazał etc.

Dużo było mowy o prawie bankowym. O tym, że to nie jest łatwe wysyłać duże kwoty. Bank wymagają dokumentacji itd. i dlatego prędzej czy później większość RevShares , które nie do końca legalnie działają zaczynają mieć problemy, blokowane konta itd.

Generalnie chyba niczego nie pominąłem.W maju pierwszy turnus osób które zakwalifikowały się na wycieczkę wyjeżdza na Sycylię

Osobiście stawiam na LikesXL i jest to mój priorytetowy biznes RevShare.

Pozdrawiam Piotr

 

 

wiecej info

Podziel się wpisem:
0

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESACH ONLINE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 


Baner 125x125

TOP BIZNES

TOP KRYPTO

FIRMA Z PIWEM

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

1 BTC = $12538.65 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $1125.01 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $203.75 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 213927

Dzisiejsze Wizyty: 336

Użytkownicy Online: 5

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
BitClub Network

  BitCoin to temat dla wszystkich którzy swoje obecne finanse i te w przyszłości widzą nie tylko w "papierowej walucie"...

Zamknij