Masternody – Tania, zautomatyzowana opcja pomnażania kryptowalut

Masternody – Tania, zautomatyzowana opcja pomnażania kryptowalut

Masternody –  Dla wielu osób to „ciemna magia”. Można jednak na nich mieć fajne efekty finansowe, a także pracować bez specjalnej wiedzy technicznej (poniżej dowiesz się dlaczego).
Opisana tu opcja zarabiania na Masternodach jest w pełni zautomatyzowana. Zazwyczaj uruchomienie Masternoda to również spory koszt. W tym przypadku to o wiele niższy wkład, po prostu – na każdą kieszeń.

 

Trochę informacji………

 

MN Club to platforma dająca możliwość zautomatyzowanego stawiania masternodów bez możliwości pomyłki przy skomplikowanej konfiguracji serwera VPS i portfela lokalnego.

 

 
 

CZYM SĄ MASTERNODY?

 

Masternody to alternatywny sposób na pozyskiwanie coinów. Sposób ten jest zbliżony do wydobywania metodą POS (Proof of Stake), jednakże w przypadku masternodów zdobyć można dużo więcej coinów niż w przypadku Proof of Stake. Co więcej, nie trzeba mieć nawet włączonego portfela, na który otrzymujemy coiny danej kryptowaluty. Wydobywanie kryptowalut tym sposobem cieszy się coraz większą popularnością, ale osoby chcące postawić masternoda zmagają się z problemem skomplikowanej konfiguracji, co często je zniechęca.
Platforma MN Club rozwiązuje ten problem. Konfiguracja masternodów staje się na tyle zautomatyzowana i prosta, że wszystkie przeszkody znikają. Dodatkowo oprócz łatwej konfiguracji masternodów, użytkownik może polecać usługi dostępne na stronie i dzięki temu utrzymywać swoje masternody za darmo (jeśli poleci się zaledwie kilka osób) albo zarabiać na polecaniu.

———- ———- ———- ———- ———- ———-

1. Aktywny użytkownik to osoba posiadająca minimum jednego Masternoda.
2. Aby uzyskać dostęp do linku referencyjnego oraz móc czerpać korzyści z systemu poleceń konieczne jest opłacenie aktywacji konta w kwocie 35$ w fazie prelaunch (49$ po fazie prelauch).
3. Aktywacja konta jest jednoznaczna z darmową aktywacją jednego coina oraz utrzymaniem jednego Masternoda przez miesiąc.
4. Każdy kolejny coin wymaga jednorazowej aktywacji poprzez uiszczenie opłaty w wysokości 25$ w fazie prelauch (35$ po fazie prelauch).
5. Utrzymanie jednego Masternoda miesięcznie kosztuje 15$.
6. Jeśli w kolejnym miesiącu użytkownik nie opłaci usługi (15$) jego Masternod zostanie wyłączony.
7. Aktywacja danego coina jest dożywotnia nawet w przypadku zaprzestania opłacania miesięcznej usługi na tym coinie.
8. Użytkownik może korzystać z pakietów jedynie na coinach na których dokonał aktywacji.

9. Użytkownik otrzymuje 100% wydobywanych coinów, MN Club nie pobiera z nich żadnych prowizji.
10. W ramach pakietów czasowych użytkownik ma prawo do zmiany Masternoda raz w miesiącu oraz zmiany Masternoda cząstkowego raz na trzy miesiące
11. Zakładając Masternoda cząstkowego użytkownik godzi się na to, że przesłane coiny będą pracować przez minimum 3 miesiące, bez możliwości wcześniejszego ich wypłacenia.
12. Coiny otrzymywane z nagród Masternodów cząstkowych trafiają do osobnego balansu na koncie użytkownika.
13. Użytkownik ma możliwość głosowania na coiny, które jego zdaniem powinny zostać dodane do platformy, by można było na nich stawiać Masternody.
14. Po zakupie usługi miesięcznej lub któregokolwiek pakietu, użytkownik może zacząć wykorzystywać te usługi w dowolnym momencie. Jeśli zacznie korzystać z usług po np. 3 miesiącach, to czas na ich wykorzystanie będzie się liczył od tego momentu.
15. W trakcie fazy prelaunch działanie platformy ograniczone jest jedynie do aktywacji konta oraz aktywacji coinów. Po fazie prelaunch dostępna będzie konfiguracja masternodów.

———- ———- ———- ———- ———- ———-

MasterNode Club to kolejny projekt, który współtworzy firma Rockwall wraz z Arkadiuszem Łytką i Rafałem Kujawą.

 

Uwaga przed Prelaunch dla osób które się zarejestrują w MasterNode Club !
Przy opłacie aktywacji konta (35$ jednorazowo za jednego MasterNoda) masz za free aktywacje jednego coina + jeden miesiąc za free hosting.

NARAZIE ROBIMY TYLKO AKTYWACJĘ ZA 35 $. Nic więcej nie klikamy. Kolejne szczegóły pojawia się wkrótce, oczywiście bedę o nich pisał również w tym wpisie.

 

Prelunch trwa do 12.12.2018 roku. Do tego momentu obowiązują promocyjne ceny. Po tym terminie koszta będą tak jak opisane powyżej. Po aktywacji w tym projekcie napisz do mnie. Wyślę dla Ciebie materiały pdf.

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/masternody-tania-zautomatyzowana-opcja-pomnazania-kryptowalut/
YouTube256
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 69643

Dzisiejsze Wizyty: 456

Użytkownicy Online: 7

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Prawdziwe pieniądze to te „drukowane”? czy mające wartość nabywczą?

Odkąd Bank Rezerw Państwowych Stanów Zjednoczonych otrzymał możliwość drukowania pieniędzy (proceder zaczął być również powielany w innych krajach) i, od...

Zamknij