LikesXL – Bardzo dobre nowości 22.09.2016

LikesXL – Bardzo dobre nowości 22.09.2016

Category : LikesXL

I mamy kolejne potwierdzenie, że jesteśmy w solidnej firmie i bedziemy tu zarabiali bardzo długo dobre pieniądze.

Jeżeli nie udało Ci się uczestniczyć w spotkaniach webinarowych to  tutaj jest lista wszystkich ciekawych informacji:

➡Zdumiewająca wizja firmy i wielki rozwój.
➡Nowa strona korporacyjna i filmy video informacyjne na temat LikesXL.
➡Międzynarodowy zespół sprzedaży korporacyjnej.
➡Nowa nazwa dla członków LikesXL.
➡Wiele nowych narzędzi do budowy biznesu w tym dwa nowe filmy (październik).
➡Nowy support ( system tiketowy ).
➡Nowa oferta produktowa (październik)
➡Zgodność z prawem.
➡Nowy stan rozwiązania płatniczego sztuki
➡Opinia prawna i matematyczna potwierdzająca legalność LikesXL.

⚡LikesXL … wizja firmy mocno się rozwijającej.⚡

To co działo się dotychczas w LikesXL i jego rozwój jest to absolutnie nic w porównaniu do tego, co zobaczymy w najbliższych miesiącach. Firma została pierwotnie uruchomiona w bardzo podstawowej formie aby zbadać możliwości i reakcje rynku na ofertę jaką może zaproponować.
Odpowiedź jest absolutnie fantastyczna i w rezultacie, Peter Kolar i zespół korporacyjnych są teraz zaangażowani w rozwój LikesXL do poziomu jaki w tej branży nie był jeszcze spotykany.

Firma jest obecnie przygotowywana do bycia agencją reklamową premium 100% skoncentrowaną na wprowadzaniu w dużej liczbie klientów korporacyjnych. Po raz pierwszy w naszej branży produkty będą sprzedane w odpowiedni sposób i będą bardzo atrakcyjne dla reklamodawców korporacyjnych. Wizerunek będzie budowany jako firma reklamowa na pierwszym miejscu z systemme afiliacyjnym na drugim miejscu.

Nasze produkty reklamowe będą również kierunkowane geograficznie i społecznie, co pozwoli im być bardziej atrakcyjnymi dla reklamodawców korporacyjnych. W przyszłości firma planuje również uruchomienie dodatkowych produktów oraz możliwości zarabiania (gdzie członkowie będa mogli zarabiać na swoich stronach internetowych – na wyświetlaniu reklam)

Celem LikesXL jest wykorzystanie unikalnych zalet, reklamy geotargetowanej do sprowadzenia setek klientow korporacyjnych. To nie tylko przyniesie duże pieniądze spółce (co zwiększy dzienny udział w naszych przychodach), ale również da ogromną wiarygodność, kiedy będziemy pokazywali biznes LikesXL innym.

⚡Nowa wysokiej klasy korporacyjną stronę internetowa oraz wideo promocyjne.⚡

Centralnym punktem tego kroku do przodu LikesXL będzie nowa strona korporacyjna. Aby przyciągnąć reklamodawców korporacyjnych, nasz zespół pracuje obecnie nad wprowadzeniem nowej strony. Będzie to twarz LikesXL i będzie 100% skoncentrowana na klientach korporacyjnych … podająca ceny i szczegółowe wyjaśnienia, w jaki sposób uzyskać bardzo dobry wynik przy użyciu naszych produktów reklamowych. W połączeniu z serwisem będzie również wysokiej klasy animowany film sprzedażowy, który został zaprojektowany, aby zachęcić reklamodawców do spojrzenia na LikesXL jako poważnego partnera.
Rozmawiająć z potencjalnymi partnerami w biznesie ta strona będzie naszym sprzymierzeńcem w okazaniu, że LikesXL to poważny biznes i w jasny sposób pokaże,że jest wysokiej klasy agencją reklamową.
Planujemy uruchomić nową stronę internetową w połowie października tego roku i będzie w języku angielskim, niemieckim i francuskim początkowo … podobnie jak film korporacyjny.

⚡Nowy korporacyjny zespół sprzedaży.⚡

W ramach tego dążenia do zbudowania dużej bazy klientów korporacyjnych, LikesXL buduje obecnie międzynarodowy zespół sprzedaży bezpośredniej do pozyskiwania reklamodawców.

Wysoce profesjonalny i zmotywowany zespół sprzedaży będzie zajmował sie pozyskiwaniem reklamodawców. My członkowie LikesXL będziemy wynagradzani jeśli skontaktujemy klientów korporacyjnych z zespołem sprzedażowym i dojdzie do sprzedaży.

⚡Nowa nazwa dla członków LikesXL⚡

W ramach dążenia do wyniesienia LikesXL na zupełnie nowy poziom … członkowie LikesXL będą teraz nazywani :Reklamowymi partnerami (AP).
Członkowie LikesXL są kluczowymi dla strategii reklamowej firmy, ponieważ są nie tylko reklamodawcami ale także poświęcają swój czas na oglądanie reklamy i dlatego uznano, że trzeba nas w odpowiedni sposob tytułować współmierne z znaczennaszym znaczeniem dla firmy.

⚡Narzędzia marketingowe⚡

Aby pomóc naszym Reklamowym Partnerom, którzy chcą budować zespół LikesXL tak skutecznie, jak to możliwe i duplikowalne, LikesXL wprowadza kilka nowych narzędzi budowania biznesu:

➡Nagrana biznesowa prezentacjaPowerPoint
➡Wysokiej jakości 1 minutowy film animowany wprowadzajacy do biznesu.
➡Wysokiej jakości 8 minutowy animowany film na temat biznesu LikesXL
➡Wysokiej klasy zautomatyzowany system budowania biznesu – lejek sprzedażowy.

Planowane jest uruchomienie animowanych filmów w październiku, a w międzyczasie będzie można korzystać z nagranych prezentacji PowerPoint (miejmy nadzieję, zostanie udostępniona w ciągu najbliższych 7 dni). Oba filmy budowania biznesu w połączeniu z nową stroną korporacyjną i wideo, daje bardzo profesjonalny i skuteczny sposób, aby w odpowiedni sposób przedstawić nasz biznes. Lejek sprzedaży powinny być dostępne również w październiku i będzie to znakomite narzędzie dla poważnych budowniczych biznesu!

⚡Nowy zespół Obsługi Klienta⚡

W celu poprawy obsługi klienta , nowy angielski, niemiecki i francuski zespół obsługi klienta zacznie działać na początku przyszłego tygodnia. Celem jest zapewnienie komfortu AP i odpowiedzi na zapytania w przeciągu 24 h.

⚡Zgodność z prawem⚡

Jak w przypadku każdej profesjonalnej firmy, niezwykle ważne jest, aby wszyscy AP działali zgodnie z tym co oferuje i zapewnia firma:

➡Nie przesadzać w przedstawianiu LikesXL … prawda jest wystarczająco dobra!
➡Nigdy nie używać słowa „inwestycja”. AP są członkami, którzy kupują reklamy i zarabiają oglądając reklamy.
➡Użyj narzędzi dostarczonych przez LikesXL, ponieważ są one w 100% zgodne (np. tymczasowej Power Poin wideo)
➡Pokazując swój back office przeczytaj potencjalnym poleconym Zastrzeżenia ( DISCLAIMER ) znajdujący sie na stronie.
➡Nie obiecywać w imieniu LikesXL oraz nie pokazywać swoich dochodów w mediach społecznościowych itp.
➡Aby chronić swój biznes, zgłoś naruszenia suportowi

⚡Nowa możliwość wypłat.⚡

Mamy przyjemność ogłosić, że pracujemy nad nowym rozwiązaniem płatności, które mamy nadzieję, że rozpocznie się w październiku.

Rozwiązanie to będzie znowu czymś czego jeszcze nie było w naszej branży. Każdy Partner Reklamowy ( AP) będzie mieć swój własny, bardzo bezpieczny eWallet (konto bankowe). Jedyną osobą, która będzie miała dostęp do pieniędzy w eWallet będzie i Partner Reklamowy ( AP )który będzie jego właścicielem. Nikt inny, w tym firma nie będzie miała dostępu do tych pieniędzy.

Nie będzie już : dostępny balans, ponieważ udział w przychodach i prowizjach będzie po prostu wypłacany na indywidualne konto partnera.

AP będzie wtedy w stanie albo przelać pieniądze bezpośrednio na inny rachunek bankowy lub pozostawić pieniądze na koncie i wykorzystać swoją kartę debetową do dokonania zakupów (bezpośrednio lub online). Jest to stan rozwiązania płatniczego bez żadnych ograniczeń. Więc nie będzie żadnych ograniczeń w odniesieniu do przesyłanych kwot są lub zakupów dokonanych kartą !
Uważamy, że jest to prawdopodobnie najlepszy, najbardziej bezpieczny system płatności w całej branży marketingu afiliacyjnego.

⚡Opinia prawna i matematyczna sprawozdania finansowego.⚡

Na spotkaniu liderów przed głównymi wydarzeniami w piątek i sobotę, zostały pokazane opinie prawna plus raport finansowy, które były sprawdzane przez Austryjackie. Żadna inna firma na rynku nie może powiedzieć, że mają szczegółową opinię prawną oraz raport matematyczny potwierdzający, że model biznesowy tak jak w przypadku LikesXL jest w 100% legalny oraz biznesem na długi czas.

⚡ Podsumowanie ⚡

Każdy Partner Relamowy LikesXL powinien być bardzo podekscytowany kierunkiem firmy i wszystkimi niesamowitymi produktami, stronami internetowymi i narzędziami budowania biznesu plus nowymi rozwiązaniami płatności, które pojawią się juz wkrótce.

LikesXL zamierza zrewolucjonizować rynek wymiany ruchu i przenieść go na wyższy poziom. Firma jest gotowa do pracy i na szybki wzrost w nadchodzących miesiącach. Naszą radą jest, aby budować swój biznes z wielkim zaangażowaniem teraz i wykorzystać ten moment.

 

wiecej info

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/likesxl-dobre-nowosci-22-09-2016/
YouTube257
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

UNIKALNY PROJEKT – POZNAJ SZCZEGÓŁY

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:
 
CashBack
 

Kryptowaluty: 500 – 1000 zł prowizji od koparki

 
 

NIE ZNASZ SIĘ NA KOPARKACH, NA TRADINGU A I TAK ZARABIASZ! TO JEST MOC INTERNETU!

 
 

Zostań właścicielem sprzętu wydobywczego

MIESIĘCZNIE DO TEJ FIRMY DOŁĄCZA KILKA TYSIĘCY PARTNERÓW

 
 

OSTATNIE DNI NA ODEBRANIE BONUSU. ODBIERZ SWOJE TOKENY GUAR

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

DARMOWY MINING BITCOINA!PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

TANIE KONTRAKTY = Z CZASEM SPORE ZYSKI

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

 
 

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Rockwall Investments – Polska Firma

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 37536

Dzisiejsze Wizyty: 243

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Wartość kryptowalut może wzrosnąć o kolejne 50%

Na dzień 4.07.2017 Japonia zdjęła  kompletnie podatki z BTC (do tej pory nakładali na obrót podatek 8%)  spodziewane są znaczne...

Zamknij