LikesXL Classic a LikesXL International

  • 0

LikesXL Classic a LikesXL International

Category : LikesXL

Ciągłe zmiany, swego rodzaju kombinacje powodują czasami u mnie „zmęczenie materiału”.  Ale cóż, skoro jest taka możliwość – trzeba z niej skorzystać. Obecnie aby z LikesXL wypłacić z pakietów za 50 euro, musimy je przenieść ze starego biura do nowego, gdzie już kupujemy pakiety za 10 euro i możemy je wypłacić na kartę lub w postaci BTC. Z tego co pisze firma, stare pakiety powinny zostać wypracowane  do końca 2017 roku.

„Nowy” LikesXL nalicza  1% dziennie od paczek za 10 EUR. Ważne aby przerzucić naliczenia ze „starych” paczek do „nowego” LikesXL a stamtąd normalnie wypłacać.

Oto film Piotra Nastałka jak to zrobić:

W październiku 2017 r. w 2 lecie powstania LikesXL firma organizuje koncert na 15 tysięcy osób z dwoma starymi gwiazdami muzycznymi z USA. The Jacksons oraz Kool and the Gang. Część zysków z tej imprezy pójdzie w naliczenia.

Jak sama firma pisze w e-mail….:

Członkowie, którzy konsekwentnie klikają w reklamy w serwisie LikesXL Classic i International, otrzymali nagrodę w sobotę (6 maja) z nagłym wzrostem AVI.

Jeśli masz konto w serwisie LikesXL Classic i nie klikasz codziennie w reklamy… to tracisz pieniądze! Jeśli masz konto w serwisie LikesXL Classic i nie przenosi się pieniędzy do swojego biznesu LikesXL International … wówczas tracisz pieniądze.

Wszelkie fundusze, które budują konto TopUp na LikesXL Classic nie mogą być wypłacone i nie zarobią więcej pieniędzy! To potrwa kilka minut, aby przelać te środki na swoje konto LikesXL International, to bardzo proste.

Gdy fundusze znajdują się na koncie LikesXL International, użyj ich do kupowania Bids Paczek, a następnie zaczniesz zarabiać duże pieniądze za oglądanie tylko 5 reklam dziennie!

I nie zapomnij, Bids Paczki dają ci … BIDY! Skorzystaj z nich, aby licytować ekscytujące ekskluzywne przedmioty, które zawsze chciałeś na BidsLXL!

 

Podziel się wpisem:
0

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESACH ONLINE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 


Baner 125x125

TOP BIZNES

TOP KRYPTO

FIRMA Z PIWEM

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

1 BTC = $12550.00 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $1125.01 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $203.75 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 213927

Dzisiejsze Wizyty: 336

Użytkownicy Online: 5

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
POMNAŻAJ PASYWNIE BITCOINY

Zamknij