Kryptowaluta Facebooka coraz bliżej?

Kryptowaluta Facebooka coraz bliżej?

Facebook spotkał się z zespołem Stellara

 

Nie jest do końca jasne, co dokładnie dzieje się w nowym dziale blockchaina, uruchomionym niedawno przez Facebooka. Nowe informacje wyraźnie sugerują rozwój w tym obszarze.

Portal Business Insider, który poinformował, że grupa badaczy z działu Blockchain, pracująca dla Facebooka, spotkała się niedawno ze Stellarem. Podczas spotkania mieli omówić, w jaki sposób gigant mediów społecznościowych może wykorzystać technologię DLT (Distributed Ledger Technology) w zakresie budowania sieci płatności.

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę

 
 
 
 

Pojawiły się głosy, że zespoły omówiły, w jaki sposób Facebook może rozwinąć publiczny blockchain Stellara. Podobnie jak aplikacja Kik po tym, jak zdecydowała się stworzyć niezależny blockchain dla swojej kryptowaluty Kin, zamiast bazować na głównej sieci Stellar. Podobno grupa ds. blockchaina Facebooka spotkała się również z innymi niezależnymi projektami.

Według nowych informacji Facebook szybko rozwija swój dział blockchain. Jedno z ogłoszeń o pracy mówi, że przedsięwzięcie „jest startupem Facebooka, z myślą o tym, by technologia blockchain działała na Facebooku i poprawiała życie miliardów ludzi na całym świecie”.

Zespół blockchain Facebooka wspierany doświadczeniami z Coinbase

Kolejne pytania rodzą informacje, według których ​​David Marcus, wiceprezes Facebooka i były szef działu Messenger, zrezygnował ze stanowiska w zarządzie Coinbase, które sprawował od grudnia ubiegłego roku…

 

 
 
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/kryptowaluta-facebooka-coraz-blizej/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81131

Dzisiejsze Wizyty: 139

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij