I KONKURS E-Pasywnych 20.03.2016 Wygraj 50$!

I KONKURS E-Pasywnych 20.03.2016 Wygraj 50$!

I KONKURS NA E-PASYWNYCH – ZAMKNIĘTY! 50$ wygrał Andrzej Rula. Gratulacje.

Witam Serdecznie.

Poniżej przedstawiam zasady prostego konkursu dla partnerów biznesowych mojego bloga. Udział mogą wziąć osoby które pracują ze mną w minimum jednym z tych biznesów.


prosty szybki konkurs

Jak pewnie wiecie w dużej części  praca w sieci polega na rekomendacji, a więc na  polecaniu produktów, usług, inwestycji oraz programów partnerskich. Poniższe obrazki pokazują częściowo biuro każdego z 5-ciu programów w których działam. Konkurs polega na tym aby w kolejności umieszczonych obrazków, od góry do dołu – wymienić nazwę każdego z nich.  Wygra ta osoba które bezbłędnie poda nazwy wszystkich programów i jest w minimum jednym z nich w mojej strukturze.  Na niektórych obrazkach widać że praca zespołu może przynieść każdemu z nas fajne finanse.

Warto więc..

Pracować w grupach! Pracować w zespołach!

Twórzmy wartość na swoim blogu (podstawowe narzędzie w e-marketingu)), twórzmy swój „wizerunek w sieci” oraz  „content” a więc  „unikalne”  plakaty, bannery, teksty czy slogany reklamowe (nie bójmy się tego – moja twórczość też jednym się podoba – innym nie koniecznie 🙂 ). Dodatkowo warto pomagać, wspierać i…

WYNAGRADZAĆ!!!

Dlatego też jeżeli działasz w którymkolwiek z poniższych programów razem ze mną, to śmiało możesz wziąć udział w konkursie…a wtedy być może na Paypal, Payza lub swoje konto bankowe otrzymasz ode mnie w darowiźnie 50$.

Warunki:

  1. Musisz być w którymś z tych biznesów, min. jednym jako mój polecony. Konkurs jest po to aby wynagrodzić wspólną pracę zespołu ( być może w kolejnym – będzie dla wszystkich)

  2. Wygrywa osoba która jako pierwsza w komentarzach od góry do dołu wymieni poprawnie nazwy wszystkich pięciu programów. Proszę o jeden komentarz danej osoby w jednej odpowiedzi pod tym wpisem (nie strzelamy). Komentarze będą aktywowane po ich przejrzeniu.

  3. Po wygranej poproszę Ciebie o podanie loginu i danych weryfikujących naszą współpracę.

  4.  Możliwość zmiany warunków w trakcie trwania konkursu. Oczywiście na korzyść osób w nim biorących. Np. jeżeli żadna z osób w komentarzach nie będzie znała pełnej odpowiedzi a wymieni tylko 4 programy z pięciu – to również poznamy zwycięzcę konkursu. Wygrać może  Tylko Jedna osoba a więc ta która udzieli poprawnej odpowiedzi.

  5.  Oficjalne wyniki – wtorek 22.03.2016 r.  na blogu oraz moim profilu FB. Konkurs jest aktywny do poniedziałku 21.03.2016 r. do godziny 00:00.

  6.  Mam już pomysł na kolejny konkurs który może być z korzyścią dla kogoś kto będzie chciał się na E-Pasywnych za free (po jego wygranej) zareklamować 🙂 .

 

Ok. Przechodzimy do konkretów. Zobacz poniższe obrazki. Wymień od góry do dołu programy  w komentarzu na dole tego wpisu.

 

 1. PROGRAM.

1 JAKI TO PROJEKT, FIRMA, PROGRAM PARTNERSKI

2. PROGRAM.

2 JAKI TO PROJEKT, FIRMA, PROGRAM PARTNERSKI

3. PROGRAM.

3 JAKI TO PROJEKT, FIRMA, PROGRAM PARTNERSKI

 4. PROGRAM.

4 JAKI TO PROJEKT, FIRMA, PROGRAM PARTNERSKI

5. PROGRAM.

5 JAKI TO PROJEKT, FIRMA, PROGRAM PARTNERSKI
 

DZIAŁAMY!!

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/konkurs-e-pasywnych-20-03-2016/
YouTube252
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

3 MOŻLIWOŚCI ZARABIANIA W 1 FIRMIE

FTO – KRYPTOWALUTA PLATFORMY SPOŁECZNOŚCIOWEJ

 

4 – LETNIA FIRMA. PULE UDZIAŁOWE

NARZĘDZIA DO MARKETINGU


ZDOBYWAJ KREDYTY NA SWOJE REKLAMY


Free website traffic to your site!

PRODUKTY FINANSOWE

PORADY PRAWNE

X12 – INNOWACYJNA KRYPTOWALUTA

POLSKA FIRMA – KONTRAKTY MINING

BITCOIN INDIA – KONTRAKTY MINING

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 13263

Dzisiejsze Wizyty: 347

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Nowości, Nowości w All In One Profits (8.08.2015)

 W niedzielne popołudnie otrzymaliśmy informacje o nowościach z firmy All In One Profits. Jak zwykle szybko je przetłumaczyli i udostępnili...

Zamknij