Konfiskata krypto o wartości 5,2 mln $, Binance otwiera giełdę fiat-krypto

Konfiskata krypto o wartości 5,2 mln $, Binance otwiera giełdę fiat-krypto

Kryptowaluty o wartości 5,2 miliona dolarów skonfiskowane przez Europol

 

Policyjne i antyterrorystyczne organy ścigania z Hiszpanii przeprowadziły jeden z największych nalotów na szajkę narkotykową w Europie, związaną ze sprzedażą narkotyków przez tzw. darknet. Hiszpańska Gwardia, przy współpracy Europolu i innych organów ścigania, odzyskały 5,2 miliona dolarów w kryptowalutach ze sprzedaży narkotyków. W mieszkaniach mężczyzn znaleziono również około 800 000 dawek LSD. Nie jest wykluczone, iż członkowie grupy posiadają kryptowaluty „odłożone” na czarną godzinę.

 
 

Jak donosi Fortune, dilerzy narkotykowi sprzedawali środki w ponad 100 krajach. Władze podejrzewają, że zorganizowana grupa przestępcza funkcjonowała od co najmniej 2012 roku, a głównym środkiem wymiany były kryptowaluty. Po przeszukaniu sześciu domów w Hiszpanii i jednego w Austrii, aresztowano do tej pory osiem osób zaangażowanych w zorganizowanej grupie przestępczej. Organy ścigania przejęły również 2,3 miliona euro z rachunków bankowych, trzy nieruchomości o wartości około 1 miliona euro i dziesięć luksusowych pojazdów. Nie podano szczegółów jakimi kryptowalutami operowała szajka. Można jednak przypuszczać, że większość z nich to Bitcoiny, biorąc pod uwagę podobne przypadki.

 
 

Jak donosi oficjalny komunikat Europolu:

„Dwie strony zarządzane przez organizację cieszyły się ogromną popularnością, będąc najbardziej znanymi i ekskluzywnym serwisami w tej dziedzinie” – napisał Europol w oświadczeniu….

 

 

Binance poinformowała o uruchomieniu swojej pierwszej giełdy fiat-krypto, zlokalizowanej w Ugandzie. Od wczoraj można dokonać rejestracji na giełdzie.

Oficjalne otwarcie Binance Uganda Fiat-Crypto Exchange

Rejestracja do Binance Uganda zostanie otwarta 29.06.2016, a pierwsze 20 000 użytkowników, którzy zarejestrują się na stronie www.binance.co.ug, otrzyma 0,5 BNB.

Doceniamy ciągłe wsparcie ze strony naszych użytkowników, udostępnimy użytkownikom Binance Uganda miesięczny zerowy poziom opłat transakcyjnych po uruchomieniu handlu online. Otwarcie handlu zostanie ogłoszone w późniejszym terminie.

 
ViaBtc
 

Łączne nagrody za tę promocję są ściśle ograniczone do 10 000 BNB i będą dystrybuowane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

    Binance zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany niniejszych Zasad Promocji i Promocji według własnego uznania.
Nagrody zostaną wydane w ciągu dwóch dni po rozpoczęciu wymiany. Aby potwierdzić, że jesteś zwycięzcą, zaloguj się i otwórz „Historia dystrybucji” w Centrum kont.

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/konfiskata-krypto-o-wartosci-52-mln-binance-otwiera-gielde-fiat-krypto/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81132

Dzisiejsze Wizyty: 141

Użytkownicy Online: 7

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij