Kolejny News – LikesXL 16.08.2016

  • 0

Kolejny News – LikesXL 16.08.2016

Category : LikesXL

Aktualizacje z LXL już robię prawie codziennie.  Znaczy to że firma pracuje na pełnych obrotach – i dobrze.

Przypominam również  o cyklicznych webinarach które prowadzi Piotr Nastałek.

Czwartek 21.00 pod adresem – LikesXL Webinar

LikesXL ściśle współpracuje z liderami co jest rewelacyjnym rozwiązaniem i unikalnym w branży w jakiej działamy.
Dziesięciu członków LikesXL z całego Świata, z różnymi unikalnymi doświadczeniami w branży internetowego marketingu zostało zaproszonych na spotkanie do Wiednia aby wziąć udział w spotkaniu z właścicielem LikesXL i nazwane zostało : Mastermind
Spotkanie było bardzo owocne i posłużyło wymianie doświadczeń i pomysłów co do dalszego rozwoju LikesXL. Takie spotkania planuje się na przyszłości regularnie aby utrzymać cały czas progress firmy i spełniać oczekiwania wysokich standardów naszej LikesXL społeczności.
Wynikiem tego pierwszego spotkania jest wiele ekscytujących nowych funkcji i możliwości. Będą one dodawane w najbliższych miesiącach i wpłyną niewątpliwie na rozwój LikesXL i naszych biznesów.

BITCOIN

Już na dniach będzie wprowadzona możliwość wypłat w BitCoinach

NOWY SYSTEM TIKETOWY DO KOMUNIKACJI Z SUPORTEM

Support na zasadzie ticketów odpowiadający w czasie 24-48 h odpowiednio przeszkolony i władający kilkoma językami: niemieckim, angielskim i w przyszłości innymi. Sprawi to bardziej profesjonalną obsługę klientów i komunikację.

WYPŁATY NA KONTA BANKOWE

Powrócą one w nowej formie. Trwają nad tym prace.

NOWA PREZENTACJA :

Profesjonalna prezentacja pokazująca cały biznes LikesXL , produkty i funkcjonowanie w prosty, przejrzysty i zrozumiały dla każdego sposób.

REKLAMY FIRM :

Przeszkolony zespół sprzedaży będzie zajmował się pozyskiwaniem klientów – reklamodawców na platformę LikesXL.
W rezultacie będzie widać coraz więcej reklam klientów zewnętrznych mających bezpośrednie kontrakty z platformą LikesXL. Spowoduje to większe zarobki LikesXL i będzie miało wpływ na revshare.

OPINIA PRAWNA & EKSPERTYZA MATEMATYCZNA

Pokazane były dokumenty przygotowane przez jedną z najlepszych firm prawniczych dotyczące modelu biznesu jaki prowadzi LikesXL potwierdzające zgodność z prawem. Żadna inna firma z naszej branży z tego co wiem nie posiada takiej dokumentacji! Czyni to nasz biznes bezpieczny i legalny.
Mieliśmy także wgląd do analizy matematycznej potwierdzającej stabilność i dokładność planu kompensacyjnego LikesXL przygotowanego przez jednego z profesorów matematyki Uniwersytetu w Wiedniu

NOWA STRONA LikesXL

Nowa strona poza zmianą szaty graficznej będzie także lepiej komunikowała możliwości reklamowe jakie są ze współpracy z LikesXL dla reklamodawców z zewnątrz. Będą oni mieli dostęp do własnego panelu pozwalającego zarządzać ich reklamami.
Narzędzia marketingowe oraz wszelkie materiały również zostaną włączone do strony głównej tak ,że wszystko będzie w jednym miejscu.

TERMS AND CONDITION:

Warunki współpracy zostaną zaktualizowane w języku angielskim i niemieckim.

PRZEWODNIK WPROWADZAJĄCY :

Nie wiesz od czego zacząć po uruchomieniu swojego biznesu LikesXL?
Podręczny przewodnik  przeprowadzi Cię przez wszystko krok po kroku. Będzie dostępna instrukcja jak korzystać z poszczególnych zakładek i jakie możliwości daje LikesXL.

KONKURSY

Przygotowywane są różnego rodzaju konkursy z nagrodami, które niewątpliwie będą dodatkową atrakcją i zachętą do budowy biznesu LikesXL

SYSTEM DO MARKETINGU

Nowy system do marketingu LikesXL jest w przygotowaniu. Będzie on skutecznie przedstawiał jak działa firma LikesXL,  jakie daje możliwości itd. Będą to strony przechwytujące oraz autoresponder.

BitCoin EDUKACJA:

LikesXL Bitcoin się rozwija a edukacja i marketing
dotyczące LikesXL Bitcoin będą wkrótce dostępne, dzięki czemu będzie można lepiej wykorzystać możliwości jakie daje BitCoin.

DODATOWE PRODUKTY:

Aby zwiększyć dzienny zysk dla uczestników, nowe produkty będą dodawane.
LikesXL jest w trakcie realizacji znacznie większej ilości nowych usprawnień i udogodnień dla prowadzenia naszego biznesu. Będą się pojawiały one sukcesywnie.
Dziękujemy za cierpliwość w czasie chwilowych wyzwań jakie musieliśmy jako LikesXL ale bądźcie pewni, że Peter Kolar, zespół marketingowy i zespół MASTERMIND ciężko pracują aby wszystko działało i dało nam długotrwały dobry biznes.
Życzymy rozwoju i sukcesu w biznesie z LikesXL!
Peter Kolar i zespół marketingowy

 

 

wiecej info

 

 

Podziel się wpisem:
0

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESACH ONLINE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 


Baner 125x125

TOP BIZNES

TOP KRYPTO

FIRMA Z PIWEM

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

1 BTC = $12559.02 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $1129.15 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $203.93 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 213924

Dzisiejsze Wizyty: 331

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
LikesXL

   LikesXL wystartował 19 października 2015 r. Właścicielem programu jest firma SETIMO. AG - korporacja działająca w Unii Europejskiej  z...

Zamknij