Kilka słów o miningu w BitClub Network

Kilka słów o miningu w BitClub Network

Category : BitClub Network

Na zysk w Bitclubie warto patrzeć z dużej perspektywy, kilkuletniej – nie dziennej . Kurs BTC zmienia się i każdy zapłacił inną ilość BTC kupując pakiety.W dłuższej perspektywie czasu przełożyło się to dla wielu użytkowników na zwrot, a dla innych to nadal odpracowywanie wkładu. Sprzęt w BCN jest cyklicznie dokupowany. Możemy to zaobserwować na Blockchain. Jeśli z portfela wychodzą kwoty wielkości kilku tysięcy BTC to są opłaty za sprzęt. Osobiście w BCN, kopie i urobek staram się trzymać na moment sprzedaży. Oczywiście dla mnie odpowiedni.

Wiemy też że trudność wydobycia Bitcoina cały czas wzrasta. Jest to ogromne wyzwanie dla wielu firm „kopiących” BTC. Niektóre jak Bitclub dokupują sprzęt i magazynują pieniądze na prąd, inni szukają rozwiązań wśród swojej społeczności. Przykładem może być Genesis Mining w którym aby kopać, należy zapłacić z góry za prąd. Wtedy od ręki uruchomią sprzęt.

Jeszcze z miesiąc temu Bitclub miał o 300.000 TH mniej.  A to oznacza że przy obecnej mocy 1.4 EH/s zostało podpięte 22 222 Antminery S9. Kolejne są w trakcie podpinania.

Obecnie są najlepsze warunki do rozwoju technologii Blockchain oraz kryptowalut.  Bardzo prawdopodobne że produkcja ASIC-ów w BCN pójdzie pełna parą już wkrótce.

 

 

 

 

 

Bitcoin przygotowuje się do wielkiego przełomu. Oto dlaczego.

 

 

 
 

Aktualizacja od firmy BitClub z 5 października 2018 roku. Jak dla mnie bardzo realnie podchodzą do sprawy. Jednym słowem – Nic na siłę 🙂

 

Zamrożenie pooli GPU

W ciągu ostatnich kilku miesięcy obserwowaliśmy stały spadek rentowności w GPU i obecnie mamy do czynienia z sytuacją, w której nie ma sensu utrzymywac wydobycia .

Co to oznacza dla GPU Mining Shares?

Od 1 października WSZYSTKIE maszyny GPU zostały wyłączone i zamrażamy wszystkie płatności. Nie jest to zamknięcie ani anulowanie twoich kontraktów, zamiast tego zamrażamy je od 30 września i planujemy je ponownie włączyć w późniejszym terminie.

W tej chwili, w oparciu o aktualne warunki rynkowe, zysk jest ujemny i wydaje się, że w krótkim okresie będzie on jeszcze bardziej ujemny na prawie wszystkich coinach które obecnie wydobywamy. Mieliśmy okazję nacisnąć przycisk pauzy i nie stracić więcej pieniędzy, więc zrobiliśmy to.

Włączymy je ponownie gdy wsrunki się zmienią. Głównym powodem, dla którego to zrobiliśmy, było to, że wszystkie te urządzenia mają okres przydatności wynoszący około 4-5 lat i nie chcemy ich zużywać tracąc tylko po to, aby utrzymać pulę.

Szukamy sposobu na zarabianie na GPU w inny sposób . ( wypożyczając moc )

Wierzymy również, że jest to tylko tymczasowe i będzie wiele okazji do korzystania z tych maszyn w przyszłości . Nic na tym nie stracisz bo zamrożony kontrakt wypracuje pozostałe dni po włączeniu sprzetu.
Jeśli kupiles GPU w ciągu ost. 30 dni , i nie rozpocząłeś wydobycia , należy Ci sie zwrot pieniedzy .

Sprzedaż GPU również jest wstrzymana . Próbowaliśmy uniknąć takiej sytuacji szukając tańszego sprzetu i renegocjując umowy z dostawcami pradu , to jednak za mało .
Myślimy ze ta sytuacja nie potrwa długo a wtedy będziemy pierwsi na linii startu.

Ten problem dotyczy całej branży nie tylko nas.

Bitcoin mining jak zauważyliście również jest mało dochodowy ale nadal opłaca nam się kopać mimo ze zarobki nie są atrakcyjne .

Trudnosc wydobycia wzrosła z 1 do 7 bilionów a cena spadła z 20.000 do 6.500. Taka sytuacja miała miejsce również w 2014 roku.

Sytuacja się poprawi i pytanie jest kiedy to się stanie a nie czy to się stanie . 😁

BIG UDPATE, który ma ukazać się 15 października,

Dla szybkiego zwiastuna mamy 3 nowe produkty, które planujemy uruchomić nasz nowy BC Club, CoinPay z CP Market Place oraz ogromną aktualizację / upgrade do ClubCoin,

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/kilka-slow-bitclub-network/
YouTube267
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 83031

Dzisiejsze Wizyty: 1767

Użytkownicy Online: 19

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij