Jihan Wu: opowieść o Bitmain, wulgarności Twittera i ewangelizacji BCH

Jihan Wu: opowieść o Bitmain, wulgarności Twittera i ewangelizacji BCH

Kim jest Jihan Wu?

btc jihan wu coincentral

Jihan Wu jest współzałożycielem Bitmain. Czołowa, być może najbardziej dochodowa i integralna firma w branży, postać Wu jest uważana za dość potężną i wpływową osobę. Wraz z tą siłą wiąże się duża odpowiedzialność i kontrowersje. Wu udowodnił, że jest sprytnym biznesmenem, pokonując rywali i tworząc pionowo zintegrowany i bardzo dochodowy "behemot" firmy. Studiował ekonomię i psychologię na Uniwersytecie Pekińskim. Przed Bitmain Wu był analitykiem finansowym i menedżerem funduszy "private equity".

Jest on jednak także w centrum debaty internetowej nad Bitcoinem i Bitcoin Cash. Jihan Wu bardzo otwarcie mówił o swoim wsparciu dla BCH. Jego irytacja nad trudnymi argumentami i internetowymi trollami doprowadziła do wielu publicznych wybuchów wulgaryzmów w mediach społecznościowych. Antagonizował twórców Bitcoin Core. Dodatkowo, pogłoski spekulują, że Wu wykorzystuje wpływ BITMAIN na sprzęt górniczy i pule wydobywcze, aby wpłynąć na wynik bitwy BTC vs BCH.

Z powodu tej bardzo widocznej roli i otwartej pozycji w gorących sprawach, Jihan Wu stał się czymś w rodzaju złoczyńcy w społeczności Bitcoin. Zwolennicy Bitcoin twierdzą, że Wu niesłusznie dzierży władzę nad sprzętem wydobywczym i pulami, ograniczając dostęp do narzędzi, które Bitcoin musi rozwijać, i przeciwstawiając się otwartemu źródłu i zdecentralizowanemu etosowi wizji Satoshi. Inni wierzą, że Wu jest w dużej mierze źle zrozumiany, a on jest w jego prawach do wywierania wpływu na system, w który wierzy........

Bennett GarnerBennett jest redaktorem w Coin Central i pisarzem technologii specjalizującym się w blockchain, tworzeniu oprogramowania i pisaniu AI. Odwiedź prywatną stronę Bennett, aby dowiedzieć się więcej o nim i jego tekstach.

 

NETFLIX

 

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 83031

Dzisiejsze Wizyty: 1764

Użytkownicy Online: 16

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij