James Lee Valentine

  • 0

James Lee Valentine

Category : MxRevShare

W tym wpisie chciałbym przedstawić osobę Jamesa Lee Valentine –  człowieka który inspiruje, motywuje i daje nadzieje lepszego jutra w świecie biznesów online.  James jest autorem ponad 60 książek opartych na własnej unikalnej inspiracji rozwoju, motywacji i osobistych doświadczeniach w marketingu. Jest również założycielem zarobkowych programów MX które oferują systemy zapewniające duży sukces finansowy. Jego ostatni projekt MxRevShare rozwija się bardzo efektownie. W niedługim czasie Valentine i jego Admin techniczny Janus Nowak  chcą zwiedzić Europę. Pod koniec lipca będę na Węgrzech, Niemczech a w Polsce w połowie sierpnia 2016 roku.

Oficjalna strona Valentina

http://www.jamesleevalentine.com

James Lee Valentine jest znany jako autor serii „Empowering” oraz  „Extraordinaire.”
Pochodzi z Anglii, obecnie  mieszka  w Azji Południowo-Wschodniej, jest  autorem dynamicznych, ekscytujących  seminariów, oraz twórcą rodziny  MX,  finansowych, domowych programów zarobkowych.
Danny Narceda, VP Kadr, Southern Energy Corporation, był zachwycony po uczestnictwie w seminariach Jamesa Lee Valentine

„Brałem udział w podobnych seminariach w przeszłości, przeczytałem setki książek na ten temat, ale mogę szczerze powiedzieć, że nic nie zainspirowało mnie tak mocno żeby  podjąć działania,  jak Twoje seminaria i wykłady”.

Począwszy od jego pierwszego wydawnictwa w 1996 roku, James jest   autorem ponad sześćdziesięciu książek opartych o własną unikalną mieszankę inspiracji, motywacji  i rozwoju osobistego. Jego serie książek zostały dotychczas wydane w piętnastu krajach na całym świecie: Brazylia, Indie, Arabia Saudyjska, Białoruś, Malezja, Ukraina, Indonezja, Filipiny, Nigeria, Wietnam, Izrael, Rosja, Czechy, Wielka Brytania, Egipt – – a wkrótce zostaną przetłumaczone i opublikowane w  innych państwach.

Zainteresowany/Zainteresowana osobą Valentine?

KLIKNIJ! Więcej szczegółów!


About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

POLECANE PRZEZ E-PASYWNYCH

CTC
 

lxl
 

 

 

lxl
 

O ryzyku

1 BTC = $4034.39 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $328.06 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $0.00 USD  (via BTC-e)
Quotes delayed up to 2 minutes.

ZOBACZ JAK JA DZIAŁAM W SIECI!

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


CZYM JEST, JAK DZIAŁA ORAZ JAK W TEJ FIRMIE MOŻEMY ZARABIAĆ?

Pomnażaj BitCoiny – kontrakt 8 lub 12 miesięcy

Cztery możliwości zarabiania…w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 177737

Dzisiejsze Wizyty: 68

Użytkownicy Online: 1

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Webinary LikesXL

Co CZWARTEK odbywają się WEBINARY LikesXL o godzinie 20.15 pod adresem : https://piotrnastalek.clickwebinar.com/421674648/ended Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie. Zaznajomcie się...

Zamknij