James Lee Valentine

  • 0

James Lee Valentine

Category : MxRevShare

W tym wpisie chciałbym przedstawić osobę Jamesa Lee Valentine –  człowieka który inspiruje, motywuje i daje nadzieje lepszego jutra w świecie biznesów online.  James jest autorem ponad 60 książek opartych na własnej unikalnej inspiracji rozwoju, motywacji i osobistych doświadczeniach w marketingu. Jest również założycielem zarobkowych programów MX które oferują systemy zapewniające duży sukces finansowy. Jego ostatni projekt MxRevShare rozwija się bardzo efektownie. W niedługim czasie Valentine i jego Admin techniczny Janus Nowak  chcą zwiedzić Europę. Pod koniec lipca będę na Węgrzech, Niemczech a w Polsce w połowie sierpnia 2016 roku.

Oficjalna strona Valentina

http://www.jamesleevalentine.com

James Lee Valentine jest znany jako autor serii „Empowering” oraz  „Extraordinaire.”
Pochodzi z Anglii, obecnie  mieszka  w Azji Południowo-Wschodniej, jest  autorem dynamicznych, ekscytujących  seminariów, oraz twórcą rodziny  MX,  finansowych, domowych programów zarobkowych.
Danny Narceda, VP Kadr, Southern Energy Corporation, był zachwycony po uczestnictwie w seminariach Jamesa Lee Valentine

„Brałem udział w podobnych seminariach w przeszłości, przeczytałem setki książek na ten temat, ale mogę szczerze powiedzieć, że nic nie zainspirowało mnie tak mocno żeby  podjąć działania,  jak Twoje seminaria i wykłady”.

Począwszy od jego pierwszego wydawnictwa w 1996 roku, James jest   autorem ponad sześćdziesięciu książek opartych o własną unikalną mieszankę inspiracji, motywacji  i rozwoju osobistego. Jego serie książek zostały dotychczas wydane w piętnastu krajach na całym świecie: Brazylia, Indie, Arabia Saudyjska, Białoruś, Malezja, Ukraina, Indonezja, Filipiny, Nigeria, Wietnam, Izrael, Rosja, Czechy, Wielka Brytania, Egipt – – a wkrótce zostaną przetłumaczone i opublikowane w  innych państwach.

Zainteresowany/Zainteresowana osobą Valentine?

KLIKNIJ! Więcej szczegółów!

Podziel się wpisem:
0

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

POLECANE PRZEZ E-PASYWNYCH

BeerBiz.pro
 

BCC
 

 

lxl

Baner 125x125

O ryzyku

1 BTC = $5703.01 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $306.88 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $57.99 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESIE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

NE BYŁO CIEBIE NA EVENCIE EXP ASSET? – BĘDĄ KOLEJNE

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 184093

Dzisiejsze Wizyty: 89

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
„Twoja Emerytura?” – Wcale nie Twoja!

Na swoim blogu przedstawiam opcje i możliwości zarabiania różnej "maści". Są one mniej lub bardziej inwestycyjnie złożone. Dla niektórych liderów,...

Zamknij