Inwestorzy instytucjonalni korzystający z rynków OTC szykują się do wejścia na rynek Bitcoinów

Inwestorzy instytucjonalni korzystający z rynków OTC szykują się do wejścia na rynek Bitcoinów

 

 

‼️O fenomenie Bitcoina, Kryptowalutach, Blockchain, Tokeniczacji, Ikonizacji mówi się coraz więcej. Ale co lepsze ! – Nie tylko Mówi – Ale i robi.
Do przemysłu Crypto dołączają banki, majętne osoby, instytucje (jak najbardziej też państwowe), firmy, organizacje.
A teraz………….

Inwestorzy instytucjonalni wchodzą na rynek Bitcoin za pośrednictwem platform transakcyjnych OTC. Obecnie rynek obrotu pozagiełdowego jest ponad dwukrotnie większy od regulowanych giełd z kilkoma biurami obsługującymi ponad 100 milionów dolarów dziennie w transakcjach.

Jednak wejście większej liczby graczy instytucjonalnych jest świetną wiadomością dla przemysłu krypto. Według wielu ekspertów kryptograficznych, zinstytucjonalizowani inwestorzy są brakującym elementem niezbędnym do rozpoczęcia procesu wzrostu cen kryptowalut.

Według raportu Bloomberga, inwestorzy instytucjonalni już zaczęli inwestować w branżę, a niektórzy  kupują obecnie ponad 100 000 USD cyfrowych walut za pośrednictwem platform transakcyjnych OTC. Zostało to ujawnione przez Bobby Cho, szefa handlu w Cumberland, który prowadzi platformę transakcyjną OTC w ramach DRW Holdings LLC. Uważa on że przemysł krypto czekał na dużych instytucjonalnych inwestorów aby móc wesprzeć słabnący rynek.

 
Dominant Finance
 

Istniejące firmy wydobywczo – kryptograficzne podobno również wykorzystują  platformy transakcyjne OTC do sprzedaży monet cyfrowych inwestorom instytucjonalnym po wyższych cenach, zamiast czekać na podwyżki stóp procentowych. Według raportu Bloomberga monety firm wydobywczych najwyraźniej dowodzą ich dominującej wartości rynkowej. Dzieje się tak dlatego, ponieważ wielu cyfrowych inwestorów uważa je za „nieskażone” aktywa kryptograficzne.

Ponieważ monety są nowe i nie były w użyciu żadnej nielegalnej działalności, łatwo spełniają wymogi prawne nałożone przez organy rządowe.

 

Rynki pozagiełdowe mają wiele zalet dla inwestorów w porównaniu do giełd Crypto

 

Według Cho wiele firm inwestycyjnych decyduje się obecnie zainwestować w przemysł kryptowaluty ze względu na obecną stabilność rynku. Pozwala to na jego lepsze prognozowanie  i ocenę ryzyka.

Jedną z głównych zalet korzystania z platform transakcyjnych OTC, szczególnie dla dużych inwestorów jest to, że generalnie mają wystarczającą płynność krypto-walutową, aby ułatwić realizację cyfrowych zamówień monet o wartości wielu milionów dolarów. Co więcej, kupowanie wartych miliony dolarów krypto na giełdach nie jest prostym procesem. Zmiany na rynku wynikające z ogromnych transakcji są również znacznie ograniczone i mało prawdopodobne jest aby ceny były znaczące.

 
Btcpop
 

Kolejną godną uwagi zaletą jest to że ceny kryptowalut mogą być wcześniej ustalane przez podmioty handlujące OTC. W pewnym stopniu mogą łagodzić obawy przed nagłymi skokami cen, które mogą wpłynąć na ostateczną wartość transakcji.

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/inwestorzy-instytucjonalni-korzystajacy-z-rynkow-otc-szykuja-sie-do-wejscia-na-rynek-bitcoinow/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81136

Dzisiejsze Wizyty: 162

Użytkownicy Online: 7

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij