1-questra-logo
Questra od 2009 roku działa na rynku kapitałowym i daje Nam możliwość otrzymywania wypłat 4 razy w miesiącu!
Firma swoją główną siedzibę ma w Hiszpanii. Posiada 10 oddziałów w Europie – centrale w Hiszpanii, 4 agencje i 5 centrów informacyjnych. Działalność Questra Holdings to: kupno i sprzedaż obligacji, w tym akcji spółek, przeprowadzenie pierwszej oferty publicznej papierów wartościowych na giełdzie (IPO).
adv-arrow-left
4-6% tygodniowego zysku naliczanego w każdy piątek.
Firma Questra Holdings umożliwia zakup portfeli inwestycyjnych o różnej wartości. Najtańszy z nich to koszt 90 euro, natomiast najdroższy to wydatek 500 000 euro. Tygodniowy zysk, który wypłacany jest w każdy piątek wynosi 4-6% w zależności od portfela jaki posiadasz.

Każdy portfel inwestycyjny, bez względu na jego wartość przynosi zysk dokładnie przez 365 dni. Po roku od zakupu, nabyty portfel wygasa. Podział zysków, który następuje co tydzień umożliwia zakup kolejnych portfeli, tak aby z tygodnia na tydzień zwiększać swoje zarobki. Można również cały wypracowany zysk wypłacić bezpośrednio na swój rachunek bankowy, procesor płatniczy (OK PAY, Perfect Money) lub portfel Bitcoin.Start już 90 euro z zyskiem 16 euro miesięcznie, 270 euro - zwrot 49 euro miesięcznie, 810 euro - zwrot 161 euro miesięcznie. Wszystkich portfeli inwestycyjnych jest sześć.
  • Oficjalna umowa.

    Fundusz gwarancyjny.

    Różne pakiety inwestycyjne.

    Przejrzysty plan kariery.

    Działa w 28 krajach Europy.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
EXP ASSET

EXP ASSET LTD PLATFORMA DLA TYCH - KTÓRZY LUBIĄ WYMAGAĆ! EXP ASSET Ltd. to zespół profesjonalnych managerów , traderów i...

Zamknij