Informacje oraz nowości od All In One Profits

Informacje oraz nowości od All In One Profits

Category : All In One Profits

Kilka dobrych wiadomości z dnia 10.11.2015 roku otrzymaliśmy od firmy All In One Profits. Info poniższe przetłumaczył Łukasz Gałuszko. Nadmienię że firma ta ma bardzo dobre narzędzia do e-marketingu w bardzo przystępnej – abonamentalnej opłacie za 11,5$ miesięcznie. Możemy tu budować każdy inny swój biznes opierając się na stworzeniu bloga, stron przechwytujących, lejków sprzedażowych itp. Dodatkowo można tu fajnie zarobić. Obecnie mam miesięcznie około 220 $ pasywnego dochodu w tej firmie. Więcej o niej dowiesz się TU lub klikając na dole tego wpisu w obrazek.

* AIOPBT Group Ltd, IBC
Za kilka miesięcy, nasza firma będzie miała już 4 lata działalności za sobą. Firmy pojawiają się i znikają – niektóre pojawiają się po to, aby zostać na dłużej i rozwijać się coraz mocniej z każdym rokiem.
Naszym celem jest zostać tutaj na dłużej i rozwijać się coraz mocniej dzięki Wam wszystkim. Bez Was, nie byłoby nas tutaj i jesteśmy Wam wdzięczni za wszystkie Wasze wysiłki oraz pomoc w realizowaniu naszej wizji/celu.
Aby móc możliwie jak najlepiej obsługiwać Waszych obecnych oraz przyszłych partnerów, pracujemy bardzo ciężko, aby mieć pewność, że nasza firma kieruje się standardami technologicznymi i jest „na czasie” w całej branży.
Ostatnio poszerzyliśmy firmę o AIOPBT Group Ltd. IBC (pełna nazwa firmy „All In One Professional Business Tools”)

Kilka informacji zwłaszcza dla nowych użytkowników:
– platforma AIOP (jako dostawca usług i narzędzi związanych z stronami internetowymi), wystartowała w lutym 2012 roku
– nazwa All In One Profits® zarejestrowana jako międzynarodowy znak towarowy – od 2013 roku
– wszystkie aktywa firmy są chronione na podstawie marki, w tym również naszego autorskiego systemu „Even Up” (plan zarobkowy)
– firma All In One Profits Network, Inc. jest teraz częścią wyżej wspomnianej firmy AIOPBT Group LTd. IBC.
Jeśli zastanawiasz się, czy się rozwijamy – tak, nasza firma rozrosła się i bez fałszywej skromności, jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zbudować z naszymi użytkownikami zaufanie, wsparcie i pomoc. Bez Was, nie zaszlibyśmy tak daleko.
DZIĘKUJEMY!
Poświęciliśmy całe 4 lata swojego życia, włożyliśmy sporo wysiłku, pieniędzy, aby zbudować tę firmę, aby sprostać wyzwaniom związanym z etyką, czasem, technologią i wierzymy, że ten sposób, biznes powinien być budowany.
Nasz rozwój może był powolny, ale stały i zrównoważony, ponieważ oparty na uczciwości i mocnym fundamencie.
Obecnie wspołpracuje z nami 18 zespołów (z różnych krajów) i kilka samodzielnych „programów”. To mówi samo za siebie.
Chcielibyśmy ciepło przywitać najnowsze zespoły (partnerów), które do nas dołączyły.
Naszym najsilniejszym pragnieniem jest zaoferowanie każdemu przyzwoitej, prawnej, przejrzystej i uczciwej szansy/okazji biznesowej oraz środowiska, w którym każdy rozwija się w szczęściu i w pełni sukcesu.
Niestety czasem, możemy być zmuszeni do podjęcia trudnych decyzji, których celem jest ochrona naszej firmy, rzetelnych zespołów lub „pojedynczych” partnerów tak, abyśmy mogli zawsze na siebie liczyć.
Każdy sponsor, czy nawet cały zespół, który sprowadzi na firmę lub innych członków AIOP niebezpieczeństwo np. poprzez nieuczciwe działanie, zostanie ukarany, a jeśli nie będziemy mieć innego wyjścia, dojdzie do zamknięcia/usunięcia kont z systemu lub nawet poważniejszych konsekwencji.
Prosimy pamiętać, że jeśli Wasz/dany zespół partnerów, obiecuje komuś cały system do promocji AIOP itd. i nie dstarcza go w terminie (nowym poleconym), to nie jest powód, aby składać skargi przeciwko naszej firmie (np. do firm/właścicieli procesorów płatniczych), czy też kwestionować zakupy w naszej firmie.

ZMIANY W NARZĘDZIU „TRACKER” – bardzo ważne!
Narzędzie „TRACKER” zostanie przeniesione pod inną domenę (więcej domen dla tego narzędzia, zostanie dodanych wkrótce).
Prawdopodobie jutro, znajdziecie w swoich „biurach’ w AIOP linki z nową domeną dla tego narzędzia.
Zaimportowalismy starą bazę danych, tak więc nie stracicie statystyk dla „starych” linków. Narzędzie TRACKER, będzie jeszcze dostępne z domeną allinoneprofits.com, ale przez krótki okres czasu. Niedługo TRACKER z tą domeną zostanie „zamknięty”, tak więc warto zacząć już teraz robić aktualizacje w swoim biznesie.
Po uruchomieniu nowej domeny, warto wszystkie swoje linki ponownie „skrócić” przy użyciu Trackera, bo stare linki przestaną działać niedługo (zostaną usunięte wraz z starą domeną).
Jak prace nad zmianami w narzędziu TRACKER, zostaną zakończone – wprowadzone zostaną również zmiany w narzędziach partnerskich. Pod zakładką „Promote” obecnie gotowe do użycia/promowania strony, są dostępne/utworzone na bazie jednej domeny. Po zmianach, będzie można wybrać sobie domenę, która będzie się znajdowała w adresie Waszych stron (jedną z kilku dostępnych).
Obecnie niektórzy użytkownicy AIOP doświadczają problemów w trakcie promowania swoich stron na Facebooku używając linków bezpośrednich do tych stron (np. z pod zakładki „Promote” lub linków skróconych w Trakerze).
Z informacji jaką uzyskaliśmy od Facebooka, sytuacja ta wynika z faktu spamowania na Facebooku np. przy użyciu programów do automatycznego umieszczania postów i jeżeli ktoś umieści na Facebooku swój bezpośredni link referencyjny z AIOP na Facebooku (gdzie w adresie jest domena allinoneprofits.com), jego konto może zostać zawieszone.”

 

 

wiecej info

   
 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/informacje-oraz-nowosci-od-all-in-one-profits/
YouTube257
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

UNIKALNY PROJEKT – POZNAJ SZCZEGÓŁY

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:
 
CashBack
 

Kryptowaluty: 500 – 1000 zł prowizji od koparki

 
 

NIE ZNASZ SIĘ NA KOPARKACH, NA TRADINGU A I TAK ZARABIASZ! TO JEST MOC INTERNETU!

 
 

Zostań właścicielem sprzętu wydobywczego

MIESIĘCZNIE DO TEJ FIRMY DOŁĄCZA KILKA TYSIĘCY PARTNERÓW

 
 

OSTATNIE DNI NA ODEBRANIE BONUSU. ODBIERZ SWOJE TOKENY GUAR

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

DARMOWY MINING BITCOINA!PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

TANIE KONTRAKTY = Z CZASEM SPORE ZYSKI

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

 
 

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Rockwall Investments – Polska Firma

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 37536

Dzisiejsze Wizyty: 243

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Prosta kumulacja Bitcoinów (Darmówka)

Na stronie Btconline można zarabiać Bitcoiny bez ponoszenia inwestycji. Jak piszą na stronie można zarobić do 30 000 Satoshi dziennie...

Zamknij