Informacje od SkyWallet o kryptowalucie X12

  • 0

Informacje od SkyWallet o kryptowalucie X12

Category : X12

Poniżej dowiesz się o głównych argumentach które były decydujące przy współpracy Skywallet z X12.

X12 to nowa kryptowaluta utworzona została z naciskiem na prostą użyteczność, anonimowość i wysokie standardy bezpieczeństwa.

Wspieramy X12, ponieważ dzielimy się ich wizją i ponieważ nasz zespół programistów jest również częścią społeczności programistów X12.

Problem z wieloma kryptowalutami polega na tym, że są zbyt złożone. Tylko twórcy oprogramowania lub eksperci od kryptografii naprawdę je rozumieją i są w stanie z nich korzystać. Większość ludzi czuje się wykluczona z boomu kryptograficznego.

Zespół X12 rozpoznał problem i próbuje go rozwiązać, tworząc kompletny ekosystem łatwych w użyciu narzędzi i systemów. Jego centrum to waluta X12. Jedną z części tego ekosystemu jest SkyWallet, który zapewnia łatwy, ale bezpieczny portfel do przechowywania monet.

Zespół X12 pracuje również niestrudzenie na innych frontach, aby zwiększyć powszechność wykorzystania kryptowalut w ogóle, a zwłaszcza w X12. Jednym z przykładów jest ich projekt stworzenia i ustawienia bankomatów X12 w całej Europie, które wkrótce zostaną wdrożone.

Zespół X12 pracuje również z wieloma giełdami, aby wymienić monetę X12. Kilka ważnych ogłoszeń czeka na nas w Styczniu 2018 roku.

Inne projekty to dostawca płatności (w zasadzie „PayPal dla X12”), który wkrótce zostanie uruchomiony. Zespół X12 ma listę właścicieli sklepów internetowych, hoteli i innych partnerów, którzy czekają na system umożliwiający aby mogli zaakceptować jako płatności od swoich klientów coinami X12.

Największa aktualizacja zostanie dostarczona przez SkyWallet dla społeczności X12. Pracujemy nad kartą debetową, która będzie połączona z SkyWallet i może być powszechnie używana do płacenia za towary i usługi w supermarketach, sklepach, hotelach, Internecie i ogólnie wszędzie, gdzie już można korzystać z kart kredytowych. Umożliwi to wydawanie monet X12 w dowolnym miejscu.

Wiemy, że zespół stojący za X12 wkłada wiele wysiłku w rozwój systemów i ich łatwą obsługę. W przeciwieństwie do innych kryptowalut, X12 to projekt dla ludzi, nie tylko dla programistów i pasionatów kryptografii czy giełdowych spekulantów.

Co powinieneś wiedzieć o X12?

Moneta X12 opiera się na technologii innej kryptowaluty : Monero. Większość kryptowalut – w tym Monero – jest Open Source. Oznacza to, że każdy może wziąć istniejący projekt, spojrzeć na dobre części, wykorzystać je i połączyć je z własnymi pomysłami, aby stworzyć nową walutę. Monero również opiera się na innym projekcie :CryptoNote.

Kolejną ciekawostką na temat X12 jest to, że 15% monet jest już wydobytych. Niektórzy ludzie krytykowali to w przeszłości, ale jest to powszechne wśród kryptowalut. Monety osiągające wielkie sukcesy, takie jak Ripple, mają 100% sprzedanych monet. W X12 pre-mined monety są wykorzystywane do opracowania dużego ekosystemu narzędzi do obsługi waluty, a dzięki temu każdy może wejść do krypto-świata.

Ponieważ X12 jest dla wszystkich, narzędzia muszą być proste, musi być wielu użytowników i zwolenników, wielu programistów i ogólnie dużej społeczności. W przeciwieństwie do większości kryptowalut X12 oferuje nawet helpdesk. Jeśli chcesz kupić Monero lub Bitcoin, nie ma nikogo, kogo zadaniem jest ci pomóc. Musisz znaleźć informacje na forach i wszystkiego dowiadywać się samemu. W X12 możesz po prostu zapytać, a otrzymasz szybką odpowiedź. Ten system jest świetny dla ludzi, ale musi być sfinansowany. W związku z tym używane są monety pre-mined.

Gdzie mogę kupić X12?

Istnieje kilka sposobów na zakup X12 na giełdach. Polecamy www.easycoinx.com, ponieważ jest prosty i oferuje X12, XMR, BTC i ETH.

Gdzie mogę wydobywać X12?

Możesz wydobywać X12 w kopalni XPRO. Ponieważ wydobycie nie jest tak łatwe do zrozumienia, możesz zarejestrować się w XPRO tylko z linku partnerskiego. Partner może wyjaśnić Ci, jak to działa i udzieli porad.

Link do rejestracji:

 

 

Przyszłość X12

Nikt nie może ci powiedzieć jaka będzie cena X12 w 2 miesiące po starcie. Gdyby ktoś był w stanie poznać cenę jakiegokolwiek towaru, waluty lub krypto-waluty, prawdopodobnie nikomu by nie powiedział. Jednak zespół SkyWallet widzi, że zespół X12 bardzo ciężko pracuje nad ustanowieniem monety. SkyWallet jest dumny z tego, że jest częścią tego ekosystemu i przyczynia się do rozprzestrzeniania nowej monety. Mocno wierzymy w X12, jego zespół i społeczność i polecamy ją każdemu jako przyjazną dla użytkownika, bezpieczną monetę z dużą społecznością.

Podziel się wpisem:
0

About Author

Wiesław

„Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować… Chęci nie wystarczą, trzeba działać.” – Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

BĄDŹ NA BIEŻĄCO W BIZNESACH ONLINE

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

 


Baner 125x125

TOP BIZNES

TOP KRYPTO

FIRMA Z PIWEM

BeerBiz.pro

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

1 BTC = $10562.47 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $904.09 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $170.51 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 213301

Dzisiejsze Wizyty: 239

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
BitClub Network

  BitCoin to temat dla wszystkich którzy swoje obecne finanse i te w przyszłości widzą nie tylko w "papierowej walucie"...

Zamknij