Informacje od nadsponsorki na temat LikesXL. Kulisy powstania

Informacje od nadsponsorki na temat LikesXL. Kulisy powstania

Category : LikesXL

LikesXL.  Co to jest i kulisy powstania.  Spotkanie informacyjne.

W LikesXL mamy skomplikowaną, bogatą i wysoko rozwiniętą organizację finansową, która jest w 100% legalna. Właściciele i pracownicy wysokiego szczebla LikesXL przedstawili nam swoje kompetencje i zasięg obowiązków. Są to  ludzie z przeszłością korporacyjną na wysokich stanowiskach. Z tego co zostało nam zaprezentowane wynika i jest bardzo duża szansa, że będzie to biznes na wiele lat i z taką myślą jest tworzony.
Na spotkaniu byli Piotr K, dyrektor generalny i duży właściciel akcji naszej spółki macierzystej Setimo AG; Roland, dyrektor handlowy, który pomógł Peterowi rozwinąć całą koncepcję LXL oraz wprowadzić ją w życie.  Kirby R, który jest dyrektorem naszego maltańskiego banku, eMoney i Jordie jeden z naszych najlepszych IT i człowiek dbający o grafikę.
W spotkaniu brali udział także bardzo doświadczeni marketerzy i liderzy biznesów offline z różnych państw.

Kulisy LikesXL

Jedną z najbardziej fascynujących i ciekawych rzeczy była informacja ,że LikesXL jest jedną z kilku firm należących do Setimo AG z Lichteinstain. Setimo jest ściśle związany z rozwojem i promocją Europacard, karty prepaidowej MasterCard – sprzedali ich już ponad milion sztuk! A także bierze udział w tworzeniu banku na Malcie : eMoney banku.
Kilka firm revshare zgłaszało się do EuropaCard z propozycją współpracy chcąc pozyskać karty dla swoich członków . Każdy z tych wniosków został odrzucony przez Europacard / Mastercard a to wszystko spowodowało że Piotr i Roland zaczęli z dużą uwagą przyglądać się rynkowi RevShare i całemu modelowi tego biznesu. Jednym z elementów którego brakowało wszystkim tym firmom a które to się zgłaszały był jakikolwiek rodzaj zabezpieczenia finansowego lub wykwalifikowanego nadzoru, co było kluczem do ich odrzucenia. Wszystko to doprowadziło jednak do koncepcji LXL oraz było iskrą żeby iść do przodu.
Tak, bezpieczeństwo było głównym problemem od pierwszego dnia, i to jest powód, dla którego wszystkie sprawy prawne i finansowe LikesXL muszą być zatwierdzone przez wysoko wykwalifikowanego niezależnego powiernika, który jest wyznaczony przez rząd szwajcarski. On ma prawo do podejmowania decyzji lub odrzucenie niekorzystnych dla firmy i ma obowiązek zapewnić / ubezpieczyć wszystkie z nich. Ten element konstrukcyjny jest niezbędna dla Setimo / LikesXL w pozyskaniu milionów aby iść do przodu i funkcjonować na najwyższym poziomie.
Jest to także potrzebne dla Setimo do sprzedaży akcji, aby uzyskać dodatkowe dochody i iść do przodu z reklamami największych firm. Bez zgody tych wielkich marek nie ma możliwości używania ich reklam z powodu grożących procesów i ogromnych odszkodowań.
Tu są realne kontrakty. Ale jak takie umowy osiągnąć? Przez więcej niż jedną agencję reklamową, ale również wymagane jest połączenie pieniędzy i osiągnąć.Wydano bardzo duże pieniądze aby tylko zakwalifikować się do umów, które następnie, oczywiście, doprowadzą do wielomilionowych przychodów do firmy .
LikesXL płaci 97,5% przychodów reklamowych z powrotem do członków !!
Wszystkie punkty są tu połączone doskonale i jak dotychczas ze wszystkiego się wywiązują.

Aktualne wydarzenia LXL i aktualności –

Bitcoin i Gold opcje:

Są one przedmiotem dyskusji i rozwoju zarówno dla wpłat i wypłat. Osobiście uważam, że to genialnie ze strony LikesXL zaoferować nam sposób, aby korzystać bezpośrednio z tych twardych walut w tym czasie, kiedy nie jest powszechna troska o stabilność i przyszłość papierowych pieniędzy na całym świecie.

Nowe FAQ Firmy:
Zakładka FAQ jest obecna w biurze, warto sobie to wydrukować i używać
900 PR PACKS to CEL:

Osiągnąć 900 pakietów PR, to na pewno będzie cel dla wielu osób.Obecnie możemy  kupić tylko 300 paczek miesięcznie. Więc jeśli jesteś w stanie, kupić 300 w każdym z kolejnych miesięcy to w taki sposób możesz zostać szybko posiadaczem 900. A potem, jeśli chcesz więcej, możesz założyć kolejne konto dla swojej firmy. To jest także okazja dla członków Twojej rodziny w dobie tak niestabilnych systemów emerytalnych itp.

Algorytm:

Opracowany przez specjalistów przez ponad 6 miesięcy, integruje wszystkie aspekty działalności firmy z ilością ruchu zakupionych pakietów PR do liczby kliknięć reklam Ad Revenue.

Zysk z paczek:

Bezpośrednio związany z algorytmem, ostatnio było 0,48 euro za dzień na paczkę. To jest zmienne, ale rośnie dość konsekwentnie. Wszyscy przyczyniają się do jazdy w górę naszych zarobków i zakupów przez nasze kliknięcia.

Zakupy online:

Są już podpisane kontrakty, które będą wprowadzone w życie , chodzi o zakupy na platformie online LikesXL. Powinny być aktywowane przed Świętami Bożego Narodzenia. Będzie tam sporo zniżek i promocji na produkty.

Przelewy bankowe 7 dni w tygodniu.

Bankowe przelewy wypłat będą pracować 7 dni w tygodniu, a nie ograniczać się do 5 dni kiedy pracują banki.

Firmowy biuletyn:

Nowy biuletyn firmowy jest w przygotowaniu i będzie zrobiony, ale potrzebuje trochę czasu. Firma pracuje nad promocyjnym video i stronami przechwytującymi.

Aplikacja mobile LikesXL:

Kolejnym wielkim krokiem jest aplikacja w Likesxl która zostanie wykonana przed Bożym Narodzeniem w tym roku. Dzięki tej aplikacji (którą każdy będzie musiał pobrać) będziemy widzieli, ile pieniędzy zarobiliśmy. Zawsze gdy zarobimy dostaniemy o tym informację.
W tej aplikacji będzie również biuletyn z nowościami i ważnymi informacjami.

W skrócie….

Wielka ilość pracy i geniuszu dzieje się za kulisami. LikesXL wyprzedzi wszysko to co było dotychczas.
Mamy koncepcję, pieniądze i status prawny aby powiększać ilość członków. Reklamodawcy to widzą i przyjdą do nas.

 

wiecej info

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/informacje-od-nadsponsorki-na-temat-likesxl-kulisy-powstania/
YouTube254
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

UNIKALNY PROJEKT – POZNAJ SZCZEGÓŁY

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PAMIĘTAJ ABY OD CZASU DO CZASU SIEBIE WYNAGRADZAĆ

„NOWINKI” W TEJ FIRMIE NA 2018 – MOGĄ CIEBIE ZASKOCZYĆ!


NOWOCZESNA FIRMA MININGOWA W CHMURZE


 
 

Anonimowa karta debetowa – Dobra opcja dla kryptowalutowiczów

ZABEZPIECZ SWOJE KRYPTO

OSTATNIE DNI NA ODEBRANIE BONUSU. ODBIERZ SWOJE TOKENY GUAR

NARZĘDZIA DO MARKETINGU


PRODUKTY FINANSOWE

PORADY PRAWNE

Mistrzostwach Świata w Rosji – Płatności Bitcoinem

POLSKA FIRMA – KONTRAKTY MINING

ZARABIASZ BEZ WKŁADU

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Rockwall Investments – Polska Firma

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 27523

Dzisiejsze Wizyty: 560

Użytkownicy Online: 8

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Nowości od LikesXL 14.11.2015

Super nowości od Rolanda - promotora LikesXL a więc osoby odpowiedzialnej za kontakt z dystrybutorami. Info warto przekazać w głąb...

Zamknij