HitLink – Super Reklama

  • 3

HitLink – Super Reklama

Jeżeli ktoś jest zainteresowany reklamą z „targetingiem” czyli skierowaną w określoną grupę społeczną to zapraszam do projektu HitLink:

Link Partnerski – KLIKNIJ!

Ja np. umieszczam ich kod na swoich blogach  i forach. Za zdobyte „pasywnie punkty” dokonuje wymiany na wyświetlenia swoich bannerów i stron biznesowych.
Dodatkowo klikamy i zbieramy punkty w autosurfie na promocje swoich stron, bannerów lub zbieramy je do wypłaty pieniężnej (wypłacić możemy po uzyskaniu na koncie 10$).

Hitlink ma już ponad 7 lat.

Po kliknięciu w „Account” a następnie „Surf Now” będziemy mogli wybrać czy zebrane punkty mamy wydać na reklamę swoich bannerów oraz stron, czy też na nagrody pieniężne.

 

hitlink 1

 

 

hitlink 2

Poniższy screen pokazuje nam nasze działania podczas  surfingu czyli oglądania stron. W górnym pasku (pokazują je strzałki) widać nasze poczynania czyli zdobyte punkty, środki pieniężne i inne.

 

hit link 3

 

 

Swoje bannery oraz strony dodajemy w zakładce „Manage Ads”. Poniżej jest pokazany jeden z bannerów które dodałem oraz kod html który po wklejeniu na naszą stronę internetową, bloga lub forum – zbiera punkty na promocję naszych reklam w HitLink.

 

hitelink 4

 


About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii zarabiania online. Pozdrawiam Wiesław.

3 komentarze

Kamil

20 listopada 2014 at 10:28 am

Bardzo ciekawy pomysł z tym zbieraniem punktów i wymienianiem się bannerami. Co najlepsze można na tym zarabiać realne pieniądze, a wielu ludzi po prostu nie uwierzy w to, że coś takiego jest możliwe. Od zawsze wiedziałem, że internet jest narzędziem gdzie można zarabiać pieniążki. Pozdrawiam serdecznie!

Wiesław

20 listopada 2014 at 1:49 pm

Tak Kamilu, oczywiście że można. Niestety w świecie realnym większość ludzi nie zdają sobie sprawy z możliwości jakie nam daje sieć. Zazwyczaj dla nich wprowadzanie partnerów do jakiejkolwiek firmy to piramida a inwestycja w jakiś projekt to stracone pieniądze. Nic bardziej mylnego. Pozdrawiam.
Wiesław ostatnio opublikował…DigAdz projekt ze znanym i cenionym AdminemMy Profile

Wyrazista

20 listopada 2014 at 9:07 pm

Przy bardzo wysokiej oglądalności danej strony internetowej ten program partnerski wydaje się rozsądną możliwością.
Wyrazista ostatnio opublikował…Miejsce na Twoją reklamę jest w InternecieMy Profile

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

POLECANE PRZEZ E-PASYWNYCH

CTC
 

lxl
 

 

lxl
 

O ryzyku

1 BTC = $3961.01 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $288.40 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $52.84 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

ZOSTAW E-MAIL I ZACZYNAMY WSPÓŁPRACĘ

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

Cztery możliwości zarabiania…w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 179412

Dzisiejsze Wizyty: 165

Użytkownicy Online: 0

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
A.I.O.P Najlepsze Narzędzia oraz 100% Prowizji Partnerskiej

Jak wypromować swój dowolny biznes w którym pracujesz - AIOP TEAM POLSKA   Prezentacja z partnerami oraz dochodami  - AIOP...

Zamknij